ایگالو: ماندن در منچستریونایتد رویای من بود
۱۰۰۱۶۹۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۹
۱۲۸۳
مهاجم منچستریونایتد از اینکه در باشگاه محبوبش مانده، خوشحال است.

خبرگزاری تسنیم: اودین ایگالو، مهاجم تیم فوتبال منچستریونایتد پس از قطعی شدن قراردادش با شیاطین سرخ از آرزوهای خود با پیراهن این تیم سخن گفت.

او ابتدا اظهار داشت: خیلی خوشحالم. حضور در اینجا برای من رویایی است. روزهای گذشته برای من بسیار سخت بود زیرا صحبت‌های زیادی درباره تمدید قرارداد صورت گرفت. باید به طور کامل روی تیم متمرکز باشم.

ایگالو در ادامه افزود: تا پایان ژانویه در اینجا حضور دارم و این برای من خیلی خوب است. از روز اول حضورم در اولدترافورد اعلام کردم می‌خواهم هر کاری را برای ادامه حضورم در اینجا انجام دهم. خیلی سخت بود و مذاکراتی انجام شد. اکنون همه چیز رسمی است. باید از رئیس و مدیر باشگاه شانگهای بابت حمایت‌هایشان تشکر کنم زیرا آن‌ها می‌دانستند ادامه کار در منچستریونایتد چیزی است که من خواستارش هستم. بنابراین از آنها تشکر می‌کنم.

او در پایان تصریح کرد: همان‌طور که قبلا گفته بودم، از دوران کودکی طرفدار این باشگاه بودم و بازی کردن در این باشگاه برای من یک رویا بوده است. اکنون قرارداد قرضی خودم را تمدید کرده‌ام و این، احساس من به منچستریونایتد را نشان می‌دهد. به این باشگاه متعهد هستم و تا پایان ماه ژانویه نیز در اولدترافورد حضور خواهم داشت. می‌خواهم سخت کار کنم و از حضور در اینجا لذت ببرم. از تیم حمایت می‌کنم. منچستریونایتد با شانگهای کاملا متفاوت است. آنقدر متعجب هستم که نمی‌دانم خواب هستم یا بیدار!

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج