سکونت ۲میلیون نفر در بافت فرسوده تهران
۱۰۰۱۸۲۹
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶
۵۲۳۵ 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به ۶هزار هکتار بافت فرسوده در استان تهران بر تسریع در روند صدور اسناد مالکیت اراضی بافت فرسوده تاکید کرد.

خبرگزاری ایلنا: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به ۶ هزار هکتار بافت فرسوده در استان تهران بر تسریع در روند صدور اسناد مالکیت اراضی بافت فرسوده تاکید کرد.

محمد تقی زاده در جلسه ستاد بازآفرینی که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور فرمانداران و مسئولان دستگاه ها برگزار شد با اشاره به مصوبات این جلسات اظهار داشت: سالل گذشته جلساتی در ۱۶ شهرستان تهران برگزار شده که بیش از ۲۰۰ مصوبه در مجموعه شهرستان‌ها داشتیم و امروز پیگیر روند اجرای مصوبات شدیم که چه اقداماتی را در حوزه بازآفرینی بافت‌های فرسوده انجام دادند.

وی ادامه داد: در شهر تهران و شهرستان ها بیش از ۶ هزار هکتار از اراضی در بافت فرسوده قرار دارند که بالغ بر ۲ میلیون نفر جمعیت را شامل می‌شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران تاکید کرد: ارتقای سطح زندگی برای ساکنین بافت های فرسوده از اولویت های ستاد بازآفرینی است که هم در حوزه سلامت و درمان به هم حوزه زیرساخت از جمله تامین آب شرب سالم، احداث شبکه‌های فاضلاب و غیره را شامل می‌شود.

تقی زاده با اشاره به برخی مشکلات در بافت های فرسوده گفت: اقدامات حقوقی و مالکیت اراضی یکی از موانع بافت‌های فرسوده می باشد، در این زمینه برخی اراضی دارای سند رسمی نیستند و یا اوقافی می باشند که بر اساس ماده ۹ قانون حمایت کارگروهی جهت صدور اسناد مالکیت تشکیل شده که مقرر شده فعال شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: کارگروه وقف نیز برای تعیین تکلیف اراضی اوقافی تشکیل شده که باید فعالیت‌های خود را به صورت مستمر انجام دهند تا مشکلات اراضی بافت های فرسوده مرتفع شود.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:7
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1399/03/14
بیخیال دو ملیون ؟؟!!
مگه جمعیت کل کشور ۴۰ ملیون نیست ؟،
یعنی یک چهلم کل کشور تو بافت فرسوده ی تهران زندگی میکنن ؟؟؟
مگه جا کمه تو ایران ؟
اینجا ایرانه مثلن نه مالزی اون جزیرهه
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1399/03/14
من همش فکر میکردم حاشیه نشینی فقرا دور تهران ،ماله رژیم طاقوطه!!!
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1399/03/14
ملت نادان === خیانت به فقرا
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1399/03/14
الا برکت به دالالی.شهدا رفتن اینا بهره برداری کنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج