تهدیدی غیرمنتظره برای بازگشت سوارز به بارسلونا
۱۰۰۱۸۷۲
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
۱۵۰۷ 
مارتین برایثویت خرید جدید بارسلونا بزرگترین تهدید لوئیس سوارز برای بازگشت به ترکیب ثابت آبی اناری ها محسوب می شود.

ورزش سه: مارتین برایثویت خرید جدید بارسلونا بزرگترین تهدید لوئیس سوارز برای بازگشت به ترکیب ثابت آبی اناری ها محسوب می شود.

پس از مصدومیت شدید عثمان دمبله و دوری طولانی مدت او از میادین، فدراسیون فوتبال اسپانیا به بارسا مجوز جذب یک مهاجم جدید در خارج از نقل و انتقالات زمستانی را داد. از بین گزینه های موجود، در نهایت مارتین برایثویت ستاره دانمارکی لگانس بود که به خدمت گرفته شد.

تهدیدی غیرمنتظره برای بازگشت سوارز به ترکیب بارسا

در ابتدا کسی تصور نمی کرد او بتواند کیکه ستین سرمربی بارسا را به توانایی هایش متقاعد کند اما تا پیش از تعطیلی لالیگا او توانست 130 دقیقه برای بارسا به میدان برود و یک پاس گل نیز بدهد.

او در ال کلاسیکو هم مدت زمان کوتاهی وارد زمین شد و در شکست 2-0 بارسا می توانست زننده یک گل هم باشد که با بدشانسی موقعیت گل را از دست داد.

در بازگشت بازیکنان بارسا به تمرینات که تقریبا 4 هفته پیش بود، نتایج تست آمادگی جسمانی برایثویت همه را شگفت زده کرد. او از این حیث، آماده ترین بازیکن بارسا بود و نشان داد که ادعایش مبنی بر اینکه هیچکس مثل او تمرین نمی کند، بی اساس نبوده است.

برایثویت که حالا جای آنسو فاتی به عنوان ذخیره اول بارسا را گرفته، اخیرا گفت که می خواهد سال ها در بارسا بماند و در این باشگاه تبدیل به افسانه شود.

در شرایطی که لوئیس سوارز پس از 4 ماه دوری از میادین حالا آماده بازگشت شده، برایثویت با این سطح از آمادگی بدنی، قطعا تهدیدی جدی حداقل در کوتاه مدت برای ستاره اروگوئه ای خواهد بود. کیکه ستین شاید ترجیح بدهد از برایثویت در بازی با مایورکا(24 خرداد) از ابتدا استفاده کند و در مورد بازی دادن به لوئیس سوارز فعلا ریسک نکند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج