احتمال برگزاری لیگ قهرمانان در قطر قوت گرفت
۱۰۰۲۰۶۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
۸۳۱ 
در جلسه AFC و فدراسیون های فوتبال غرب آسیا پیشنهاد برگزاری بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان و همچنین مرحله یک هشتم نهایی به صورت رالی و متمرکز در یک کشور و در بازی زمانی 14 تا 29 سپتامبر(24 شهریور تا 8 مهر) مطرح شد.

ورزش سه: در جلسه AFC و فدراسیون های فوتبال غرب آسیا پیشنهاد برگزاری بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان و همچنین مرحله یک هشتم نهایی به صورت رالی و متمرکز در یک کشور و در بازی زمانی 14 تا 29 سپتامبر(24 شهریور تا 8 مهر) مطرح شد. به نقل از استادالدوحه به نظر می رسد که گزینه اصلی میزبانی این رقابت ها دوحه پایتخت قطر خواهد بود؛ دلیل اصلی آن هم ورزشگاه های مدرن این کشور است که مجهز به کاهش دهنده دمای هوا بوده و برگزاری مسابقات را در آن هوای گرم امکان پذیر می کند.

این در حالی است که مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا با نمایندگان فراسیون های غرب آسیا که در رقابت های لیگ قهرمانان نماینده دارند در این جلسه حضور داشتند که با ریاست هانی بالان عضو کمیته اجرایی AFC برگزار شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در این جلسه درباره پیشنهادات فدراسیون ها برای تکمیل فصل فعلی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که از اواسط ماه مارچ به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل است بحث و بررسی شد. در این جلسه زمان برگزاری مسابقات کوتاه شد و تاریخ های 4 نوامبر(14 آبان) برای مرحله یک چهارم نهایی و 25 نوامبر (5 آذر) برای بازی نیمه نهایی پیشنهاد شد در حالی که رقابت فینال مسابقات لیگ قهرمانان 2020 در 5 دسامبر (15 آذر) و به صورت تک بازی برگزار شود. تمامی مسابقات پشت درهای بسته ، بدون حضور تماشاگران و تحت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهند شد.

همچنین درباره دور یک هشتم نهایی ، این مسابقات بلافاصله بعد از پایان رقابت های مرحله گروهی برگزار خواهند شد مشروط براینکه بازی های گروهی به صورت متمرکز در یک کشور و در بازه زمانی 14 تا 29 نوامبر برگزار شود به خصوص آنکه در مرحله یک هشتم تیم اول گروه اول با تیم دوم گروم دوم و تیم اول گروه دوم با تیم دوم گروه اول مسابقات می دهد. همین موضوع درباره گروه های سوم و چهارم صادق است.

در جلسه روز گذشته تصمیم نهایی گرفته نشد و قرار شد پیشنهادات و مدارک ارسال شده توسط فدراسیون های غرب آسیا مورد بررسی قرار بگیرد و سپس پیشنهاد تاریخ نهایی و مکان های برگزاری مسابقات تدوین و به کمیته مسابقات برای تصویب ارسال خواهد شد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1399/03/15
بنازم قطرراهمه امکانات توش گیرمیاد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج