رمضانی: دیاباته از آمادگی کامل بدنی دور است
۱۰۰۲۶۹۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
۱۰۶۶ 
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: مهاجم خارجی ما به تازگی به تمرینات برگشته، اما از آمادگی کامل بدنی دور است.

خبرگزاری میزان: سعید رمضانی در خصوص اتفاقات جاری و اخبار پیرامون این تیم به صحبت پرداخت که می‌خوانید:

دیاباته اضافه وزن دارد

رمضانی در مورد اینکه گفته می‌شود دیاباته بعد از حضور در تمرینات با اضافه وزن همراه است، اظهار داشت: این اتفاق طبیعی است. دیاباته کمی دیر به ما ملحق شده و اضافه وزن دارد که البته اتفاق مهمی هم نیست. او در حال حاضر زیرنظر ربانی بدنساز تیم، تمرینات اختصاصی انجام می‌دهد تا با آمادگی کامل به تمرینات گروهی اضافه شود و برای ادامه مسابقات بتواند در ترکیب تیم قرار بگیرد.

دو بازی تدارکاتی داریم

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره اینکه این تیم قبل از بازی با فولاد دیدار تدارکاتی برگزار خواهد کرد یا خیر، تصریح کرد: ما قبل از دیدار با فولاد در تاریخ ۲۲ و ۲۳ خرداد با تیم‌های خوشه طلایی و هوادار دیدار تدارکاتی برگزار خواهیم کرد تا بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

شجاعیان در تمرینات گروهی

رمضانی درباره شرایط محسن کریمی و داریوش شجاعیان افزود: شجاعیان به تمرینات تیم ما اضافه شده و در حال انجام کار‌های تاکتیکی است، اما محسن کریمی هنوز شرایط تمرین را ندارد. فعلا روی حضور او نمی‌توانیم ریسک کنیم و فعلا باید منتظر بمانیم. به زودی و با نظر کادر پزشکی، کریمی هم به تمرینات گروهی اضافه می‌شود.

هفته‌ای یکبار تست می‌دهیم

معاون باشگاه استقلال در خصوص ادامه آزمایشات مربوط به کرونا در این تیم، عنوان کرد: ما سعی می‌کنیم هفته‌ای یک‌بار یا نهایتا ۱۰ روز یک‌بار از تمام اعضای تیم آزمایش کرونا را بگیریم تا مشکلی برای بازیکنان و کادرفنی به وجود نیاید و همه چیز را تحت کنترل خود داشته باشیم. ما احتمالا قبل از بازی فولاد هم یک‌بار دیگر تست کرونا را پشت سر می‌گذاریم و امیدواریم مشکلی در این خصوص ایجاد نشود.

اطلاعی از ماجرای لکیچ ندارم

رمضانی در ارتباط با فسخ قرارداد لکیچ مربی این تیم با باشگاه استقلال به خاطر عدم دریافت مطالباتش، گفت: من در این خصوص اطلاعی ندارم. در این مورد مسئولان کمیته روابط بین‌الملل باشگاه باید پاسخگو باشند. البته می‌دانم که اطلاعات دقیق در این خصوص دارند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج