سامان قدوس و یارانش در لوشامپیونه ماندنی شدند
۱۰۰۳۹۲۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸
۱۵۰۴
تیم‌های آمیا و تولوز از سقوط به دسته پایین‌تر گریختند و فصل بعد هم در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی فرانسه بازی خواهند کرد.

خبرگزاری تسنیم: دادگاه ملی فرانسه با سقوط تیم‌های آمیا و تولوز در فصل نیمه‌تمام ۲۰-۲۰۱۹ لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی فرانسه موسوم به لوشامپیونه مخالفت کرد. به این ترتیب آمیا که سامان قدوس را در اختیار دارد به همراه تولوز فصل آینده هم در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی فرانسه به رقابت خواهند پرداخت. سازمان لیگ فوتبال فرانسه حالا با این شرایط باید برنامه‌ریزی جدیدی برای برگزاری مسابقات فصل آینده لوشامپیونه با ۲۲ تیم انجام دهد.

به دلیل شیوع ویروس کرونا، در تاریخ ۱۱ اردیبهشت اعضای هیئت مدیره سازمان لیگ فوتبال فرانسه با اکثریت آرا، رأی به مختومه اعلام شدن لیگ‌های دسته اول و دسته دوم این کشور در فصل ۲۰-۲۰۱۹ دادند و ضمن معرفی پاری‌سن‌ژرمن به عنوان قهرمان، اعلام شد تیم‌های تولوز و آمیا به دسته دوم سقوط می‌کنند و لوریان و لنس هم از دسته دوم به لوشامپیونه صعود خواهند کرد.

پیش از این هم لیگ فوتبال حرفه‌ای فرانسه (FPL) به طور رسمی اعلام کرد پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی از تاریخ ۸ ژوئن (۱۹ خرداد) باز خواهد شد و باشگاه‌های فرانسوی قادر خواهند بود از این تاریخ با یکدیگر بر سر بازیکنان مذاکره کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج