آغاز پنجره تابستانی پیش از پایان لیگ نوزدهم؟
۱۰۰۴۱۶۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
۱۱۲۵
در دستورالعمل جدیدی که فیفا تدوین کرده، نقل و انتقالات تابستانی، چهار هفته پیش از پایان فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ به پایان می‌رسد.

ورزش سه: فیفا به ۲۱۱ فدراسیون عضو خود نامه ای را ارسال خواهد کرد تا دستور العمل های جدید از این طریق به باشگاه‌ها ابلاغ شوند. یکی از موارد این ابلاغیه، آغاز و پایان نقل و انتقالات است که نکات جالبی را در خود دارد.

در همین رابطه باشگاههای حاضر در لیگهای کشورهای مختلف اجازه خواهند داشت تا نقل و انتقال بازیکنان خود را چهار هفته قبل از پایان فصل حاضر (۲۰-۲۰۱۹) آغاز نمایند.

بنابراین نقل و انتقالات لیگ برتر ایران نیز با تصمیم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ممکن است پیش از پایان لیگ نوزدهم آغاز شود. همانطور که گفته شد فیفا اجازه داد تا باشگاه ها اجازه چهار هفته مانده به پایان فصل، نقل و انتقالات خود را استارت بزنند و این بدان معناست که احتمالا پنجره تابستانی لیگ ایران هم بعد از هفته بیست و ششم استارت زده خواهد شد.

باتوجه به ازسرگیری لیگ نوزدهم از ابتدای تیرماه، چهار هفته پایانی در یک سوم پایانی این ماه برگزار خواهد شد و بنابراین احتمالا فوتبال ایران شاهد مذاکرات و شایعات و شاید بمب های نقل و انتقالاتی، حتی پیش از اتمام لیگ باشد.

این در حالی است که به نوشته Inside World Football قرارداد بازیکنان تا پایان فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ پابرجاست و آن ها اجازه ترک تیم خود را ندارند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج