پیرس برازنان در «جوانی» بازی خواهد کرد
۱۰۰۴۶۸۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
۷۵۷۶
پیرس برازنان در پروژه علمی تخیلی «جوانی» تجربه پیش رفتن به سوی مرگ آن هم با سرعتی فراتر از حد معمول را تصویر می‌کند.

خبرگزاری صبا به نقل از هالیوودریپورتر، پیرس برازنان ستاره ایرلندی هالیوود در تریلر «جوانی – Youth» بازی خواهد کرد. این فیلم اولین تجربه کارگردانی برت مارتی است.

داستان «جوانی» بر اساس قصه‌ای به قلم مارتی است و ماجرای آن در آینده‌ای در چندان دور از زمان حال می‌گذرد. «بازسازی» به محبوب‌ترین و البته گران‌ترین کالای جهان بدل شده است؛ یک فرآیند پیچیده که باعث به عقب رفتن ساعت بیولوژیک بدن و حرکت آن به سوی نقطه آغازین می‌شود.

پیرس برازنان در «جوانی» بازی خواهد کرد

جوئل – با بازی پیرس برازنان – متخصص تبلیغاتی است که با حدود ۷۰ سال سن و سال‌ها کار حرفه‌ای در آستانه بازنشستگی قرار دارد. کمپانی او که نمی‌خواهد چنین نیرویی ارزشمندی را از دست دهد هزینه بازسازی جوئل و همسرش آلیس را پرداخت کرده و فرصتی لوکس و امیدوارکننده برای زندگی مجدد را به آن‌ها اعطا می‌کند.

آلیس با سنی بیست و چند ساله از زیر عمل بیرون می‌آید، اما ماجرا برای جوئل به طرز تراژیکی اشتباه پیش می‌رود و بدن او به جای آن که جوان شود با سرعت به سمت پیری می‌تازد و سال‌های باقی‌مانده از عمرش به چند هفته تقلیل پیدا می‌کند. او که حالا شاهد فروپاشی بدن و از بین رفتن ازدواجی ۴۵ ساله است، آشفته و مستاصل تن به عمل خطرناک دیگری می‌دهد تا حقیقت این تکنولوژی جدید را به جهانیان نشان دهد.

فیلمنامه این اثر را برت مارتی به همراه جاش ایزنبرگ و آملیا وایت‌کومب نوشته‌اند.

از دیگر پروژه‌های برازنان ۶۷ ساله که به زودی عرضه خواهند شد، می‌توان به کمدی «یوروویژن» نتفلیکس و فیلم ترسناک «مثبت اشتباه» کمپانی A ۲۴ نام برد. او همچنین در موزیکال «سیندرلا» کمپانی کلمبیاپیکچرز نقش شاه را بازی خواهد کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج