مشاهده راه عبور کولبران، جاذبه توریستی شد!
۱۰۰۵۱۸۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۱
۷۶۱۹
با وجود گذشت بیش از پنج ماه از مرگ فرهاد‌، نوجوان ۱۴ ساله ای که پس از انتشار تصویر جسد یخ زده اش موجی از اعتراض درباره وضعیت این افراد در شبکه های مجازی به راه و افتاد نه تنها تغییری در وضعیت این افراد بوجود نیامد بلکه به نظر می رسد تماشای وضعیت اسفناک این هموطنان ما به جاذبه ترویستی برخی طبیعت گردان کشورمان تبدیل شده است.

مدآرا: با وجود گذشت بیش از پنج ماه از مرگ فرهاد‌، نوجوان ۱۴ ساله ای که پس از انتشار تصویر جسد یخ زده اش موجی از اعتراض درباره وضعیت این افراد در شبکه های مجازی به راه و افتاد نه تنها تغییری در وضعیت این افراد بوجود نیامد بلکه به نظر می رسد تماشای وضعیت اسفناک این هموطنان ما به جاذبه ترویستی برخی طبیعت گردان کشورمان تبدیل شده است.

تا جایی که یکی از صفحات تورگردی در تازه ترین آگهی خود با عنوان «تور ۳ روز و ۲ شب به صرف صبحانه و…» وعده مشاهده راه عبور کولبران را به مخاطبان خود داده است!

مدیر این صفحه تورگردی درباره جزییات برگزاری این تور در خردادماه گفت: این آگهی مربوط به تور VIP ماست که به قیمت ششصد هزارتومان برگزار خواهد شد.

وی در خصوص بند جنجالی این آگهی هم افزود: به دلیل اعتراض مردم ما این بند را حذف کردیم اما هدف ما از مشاهده راه عبور کولبران، نشان دادن وضعیت مشقت بار این عزیزان بود نه چیز دیگر!

مشاهده راه عبور کولبران، جاذبه توریستی شد!

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1399/03/24
راه دزدان و راه کار شاه دزدان وهم اینک شاهنامه مقامات فرزانه
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1399/03/25
عجب راه قاچاقچی ها ورود وخروج غیر قانونی را به همه نشان میدهند تا همه بتوانند از مرز های غیر قانونی جنس وارد کنند وخارج کنند
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1399/03/25
این کارتورهای محلی همان منطقه هست!که آشنابه منطقه هستن!
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1399/03/25
آدمای روستایی ، با پاهایه پینه بسته پیش تو یه عکس تازست ، واسه البوم قدیمی یا شنیدن یه قصه ، از یه عاشق قدیمی برای من زندگی اینه ، پره وسوسه پره غم یا مثل نفس کشیدن ، پر لذت دمادم ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج