سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۰۶۱۴۸
۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۷
۴۴۴۴۱
محتوای حمایت‌شده
انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد می‌تواند تاثیر بسزایی بر خواب نوزادتان داشته باشد. در این مطلب نکاتی کاربردی برای انتخاب بهترین گزینه با شما در میان خواهیم گذاشت.

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

برترین‌ها: با تولد یک فرزند جدید در خانواده، همه اعضا و به‌خصوص پدر و مادر به دنبال آن هستند که آرامش و آسایش لازم را برای او فراهم آوردند. به همین دلیل نیز به دنبال خرید وسایلی می‌روند که فرزند و نوزاد دلبندشان بتواند ایمنی لازم را داشته باشد و به راحتی زندگی کند. به همین دلیل هم هست که معمولاً والدین زمان و البته هزینه نسبتاً زیادی را برای خرید سیسمونی نوزاد خود صرف می‌کنند. در این میان انتخاب سرویس خواب نوزاد برای اتاق خواب نوزاد از اهمیت بسیاری برخوردار است. به همین خاطر نیز خرید محصولاتی باکیفیت و مناسب، شرط مهمی برای راحتی و امنیت نوزادان به شمار می‌رود. در این مطلب با شما هستیم تا به طور مفصل به موضوع سرویس خواب نوزاد بپردازیم.

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

جهت مشاوره با مبلمان اتاق کودک و نوجوان وینه چوب تماس بگیرید.

۲۰٪ تخفیف جشنواره تا پایان تیر ماه

۰۲۱-۶۶۶۷۵۴۱۰

۰۹۱۲۳۱۴۰۴۶۶

درباره سرویس خواب نوزاد

به طور کلی سرویس خواب نوزاد شامل اجزایی مثل گهواره نوزادی، تخت خواب، کمد نوزادی، پتو و لحاف کودک، دراور، کمد و... می‌شود. در این میان می‌توان حتی ست لحاف، تشک و بالش را نیز در میان سرویس خواب نوزاد در نظر گرفت. اما مهم‌ترین نکته‌ای که در رابطه با سرویس خواب نوزاد می‌توان اشاره کرد آن است که الیاف سرویس خواب نوزاد باید ضد حساسیت باشد و با لطافتی که دارد راحتی و آسایش فرزند شما را فراهم کند، چراکه پوست لطیف و حساس نوزادان می‌تواند به راحتی در معرض آسیب قرار بگیرد.

معمولاً می‌توان گفت که استفاده از تخت خواب نوزاد در ابتدای تولد فرزند شما تا ماه‌های اول آن چندان به کار نمی‌آید و شما می‌توانید فرزند خود را تا دو یا سه‌ماهگی خود بر روی گهواره و یا در کنار خود قرار دهید. به همین دلیل هم می‌توان تخت خواب نوزاد را در ماه‌های بعد مورداستفاده قرار داد.

مسئله مهمی که باید در رابطه با خرید سرویس خواب نوزاد در نظر داشته باشید آن است که محصول موردنظر دوام و کیفیت خوبی داشته باشد تا بتواند راحتی و امنیت خوبی را برای فرزند شما فراهم کند؛ بنابراین برای انتخاب سرویس نوزاد در وهله اول باید با یک بررسی همه‌جانبه ببینید که به دنبال چه نوع تخت و کمد‌هایی هستید، چراکه زیبایی آن تنها معیار انتخاب نیست، بلکه کیفیت و دوام آن نیز شرط اصلی به شمار می‌آید.

بنا بر تمامی چیز‌هایی که گفته شد به طور کلی می‌توانیم معیار‌هایی مانند اندازه و ابعاد، ارتفاع و قابلیت تنظیم، دوام، ست ملحفه و تشک، لوازم تزئینی و اکسسوری، جنس و متریال و... را به عنوان معیار‌های مهم و تأثیرگذار یک سرویس خواب نوزاد خوب در نظر بگیریم.

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید
سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

جهت مشاهده مدل‌های بیشتر به صفحه اینستاگرام بپیوندید.

vinechoob@

بالش، تشک، ملحفه و پتو در سرویس خواب نوزاد

از دیگر عناصر مهمی که به هنگام خرید سرویس خواب نوزاد باید به آن‌ها توجه کنید، خرید بالش، ملحفه و تشک مناسب برای نوزادان می‌باشد. بدیهی است که نوزادان به دلیل داشتن بدن ظریف‌تر و حساس‌تر روی هر نوع سرویس خوابی احساس راحتی نخواهند داشت.

به هنگام انتخاب بالش و تشک نوزاد دقت کنید که آن‌ها ابعاد مناسبی داشته باشند. ارتفاع بالش باید طوری در نظر گرفته شده باشد که موجب ناراحتی گردن او نشود و همچنین تشک نوزاد نیز باید کاملا متناسب با تخت او بوده و به درستی در تخت جای گیرد تا نوزاد در آن احساس راحتی داشته باشد.

پتو و ملحفه نوزاد نیز باید به حدی نرم باشند که به نوزاد حس آرامش و راحتی داده و بدن او را اذیت نکنند. بهتر است ۳ یا ۴ عدد ملحفه نوزاد تهیه کنید که در صورت کثیف شدن هر یک از ملحفه‌ها از دیگر ملحفه استفاده کنید.

تخت قابل تغییر در سرویس خواب نوزاد

یکی از انتخاب‌های صحیح و بسیار مناسب برای سیسمونی نوزاد، خرید تخت خواب قابل تغییر است. اندازه این نوع تخت خواب‌ها می‌تواند تغییر کند و تا دوران نوجوانی نیاز فرزندتان به تخت خواب را رفع نماید. از همین رو نیز به کار بردن این تخت خواب‌ها در سرویس خواب نوزاد بسیار مقرون به صرفه هستند و امروزه از محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم برخوردارند.

در ابتدای خرید این تخت خواب‌های می‌توانید حصار‌های آن را به هم وصل نمایید تا فرزندتان از نوزادی تا دو سالگی روی آن بخوابد. بهد از پایان دو سالگی نیز می‌تواند طول آن را تغییر دهید و متناسب با قد کودکان ۳ الی ۸ سال تنظیم نمایید. دقت داشته باشید که متریال به کار گرفته شده در این تخت خواب‌ها باید کیفیت بالایی داشته باشند تا در گذر زمان، دچار آسیب نشوند.

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

جهت بهره‌مندی از %۲۰ تخفیف فرم زیر را پر کنید.

یکی دیگر از نکاتی که به هنگام خرید تخت قابل تغییر برای سرویس خواب نوزاد باید در نظر بگیرید، ظاهر و شکل و شمایل تخت خواب است. لازم است تخت خواب را طوری انتخاب کنید که در طولانی مدت، از ظاهر آن خسته نشوید و اقدام به تعویض آن ننمایید. لازم است به هنگام انتخاب این نوع از تخت خواب‌ها، این نکات را نسبت به قیمت سرویس خواب و جنبه اقتصادی آن اولویت قرار دهید.

استاندارد‌های سرویس خواب نوزاد

به طور کلی برای انتخاب سرویس خواب نوزاد در قدم اول باید قد و وزن نوزاد خود را در نظر داشته باشید، چراکه به صورت کلی استاندارد ثابتی برای خرید سرویس خواب نوزاد وجود ندارد. معمولاً بسیاری از والدین ترجیح می‌دهند که برای نوزاد خود سرویس خوابی تهیه کنند که بتوان آن را تا مدتی بعد هم استفاده کرد، حتی تا زمانی که فرزند شما به کودکی برسد.

به همین دلیل هم شما می‌توانید به سراغ مدل‌هایی بروید که قابل تنظیم هستند و می‌توان قد آن‌ها را بر اساس رشد کودک بلندتر کرد؛ بنابراین می‌توان گفت که مسئله ارتفاع سرویس خواب نوزاد می‌تواند تأثیر بسیاری در انتخاب شما داشته باشد. طبیعی است که قابلیت تغییر ارتفاع آن می‌تواند از نظر اقتصادی نیز برایتان به‌صرفه باشد.

علاوه بر این شما می‌توانید تخت خواب نوزاد خود را به گونه انتخاب کنید که در طراحی آن برای جلوگیری از افتادن و سقوط فرزند شما، لبه‌های بلند و یا نرده‌هایی قابل جابه‌جایی تعبیه شده باشند؛ بنابراین به طور کلی باید بگوییم که بررسی استاندارد‌های سرویس خواب نوزاد کاملاً به قد و وزن فرزند شما و همین‌طور مدل سرویس خواب نوزاد که در نظر دارید باز می‌گردد.

استقامت سرویس خواب نوزاد

همان‌طور که پیش از این نیز اشاره کردیم دوام سرویس خواب نوزاد نیز مسئله بسیار مهمی است. امروزه بسیاری از سرویس خواب نوزاد‌هایی که در بازار موجود هستند به لحاظ طراحی فانتزی خود کیفیت لازم را ندارند و در نتیجه بعد از گذشت زمان کمی خراب می‌شوند. در نتیجه اولین مسئله‌ای که باید در نظر داشته باشید استحکام و دوام آن است.

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب مراجعه کنید.

vinechoob.com

استقامت سرویس خواب نوزاد را می‌توان تا حدودی در زمان خرید محصول بررسی کرد. برای مثال شما می‌توانید تخت خواب نوزاد را تکان دهید و پایه‌های زیرین آن را بررسی کنید. بدیهی است که لق زدن و یا محکم نبودن این پایه‌ها یک ملاک تأثیرگذار در عدم استحکام آن خواهد بود. علاوه بر این، قطعات سرویس خواب نوزاد نیز مسئله مهم و تأثیرگذاری در استقامت آن به حساب می‌آیند. به همین دلیل نیز در زمان خرید باید حتماً نحوه اتصالات را موردبررسی قرار دهید. اگر بست‌ها و اتصالات محصول موردنظر شما به خوبی صورت نگرفته بود باید این اطمینان را به شما بدهیم که پس از گذشت زمان کمی، سرویس خواب نوزاد شما از هم جدا خواهد شد!

مسئله دیگری که می‌تواند در استحکام سرویس خواب نوزاد مؤثر باشد ظرفیت تخت خواب است. امروزه سرویس خواب‌های بسیاری در بازار موجود هستند که با کوچک‌ترین حرکت فرزند شما می‌شکنند! بنابراین باید به دنبال محصولاتی باشید که استحکام لازم برای حرکت‌های فرزند شما را داشته باشند.

لوازم تزئینی سرویس خواب نوزاد

همان‌طور که پیش از این نیز گفته شد، بسیاری از انواع سرویس خواب نوزاد که امروزه در بازار ساخته شده و به فروش می‌رسند به شدت فانتزی بوده و لوازم و تزئینات آن‌ها نیز بسیار زیاد است، در نتیجه توجه و دقتی که بر روی کیفیت و استحکام محصول صورت گرفته به مراتب کاهش یافته است. توصیه‌ای که برایتان داریم این است که در وهله اول اولویت‌های مهم‌تری را در نظر داشته باشید و بعد از آن به موضوع تزئینات سرویس خواب نوزاد بپردازید.

دقت کنید که وسایل تزئینی موجود در سرویس خواب نوزاد آسیبی به فرزند شما نزنند، چراکه در بسیاری از مواقع این قطعات جدا می‌شوند و در زمانی که شما در کنار فرزند خود نیستید می‌توانند برای او خطرناک باشند.

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

به طور کلی توصیه ما این است که تا جای ممکن به سراغ مدل‌های ساده‌تر سرویس خواب نوزاد بروید تا از بابت مسائل حاشیه‌ای آن‌ها اطمینان خاطر داشته باشید. طبیعی است که هر چه لوازم تزئینی سرویس خواب نوزاد و اکسسوری‌های آن بیشتر باشند، هزینه‌ها نیز به مراتب افزایش خواهند یافت.

جنس سرویس خواب نوزاد

یکی دیگر از مواردی که باید در زمان خرید سرویس خواب نوزاد خود در نظر بگیرید جنس آن است. به طور کلی بهترین جنس سرویس خواب نوزاد به ترتیب چوب، ام دی اف و همین‌طور نئوپان هستند، چراکه این متریال‌ها علاوه بر زیبایی، استحکام خوبی داشته و از طول عمر بالایی برخوردار هستند.

نکته‌ای که می‌توان در اینجا به آن اشاره کرد این است که شما باید تخت خواب نوزاد خود را همیشه تمیز و مرتب نگه دارید، چراکه عدم تمیزی و نظافت اتاق خواب نوزاد می‌تواند باعث تجمع آلودگی و حشرات شده و سلامت فرزند شما را به خطر بیندازد.

بهترین سایت برای خرید اینترنتی سرویس خواب نوزاد

خرید اینترنتی کالاهای مورد نیاز با توجه به شرایط کنونی معقولانه‌تر می‌باشد. سرویس چوب نیز از آن دسته کالاهایی است که اگرچه خرید آن به صورت حضوری برخی مزایا را به همراه خود دارد، اما خرید اینترنتی آن نیز می‌تواند بسیار مفید و سودبخش واقع شود.

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید
سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

جهت مشاوره با مبلمان اتاق کودک و نوجوان وینه چوب تماس بگیرید.

۰۲۱-۶۶۶۷۵۴۱۰

۰۹۱۲۳۱۴۰۴۶۶

به هنگام خرید اینترنتی سرویس خواب نوزاد بهتر است نکاتی را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین فروشگاه اینترنتی کالای چوب را انتخاب نموده و بهترین گزینه را برای اتاق خواب نوزاد دلبندتان برگزینید. برخی از نکاتی که به هنگام انتخاب فروشگاه اینترنتی کالای چوب باید در نظر بگیرید به شرح زیر می‌باشند:

 • سایت فروش سرویس خواب نوزاد دارای نشان اعتماد الکترونیکی است

سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی که دارای نشان اعتماد الکترونیکی باشند، معمولا قابل اطمینان بوده و برای خرید اینترنتی می‌توانید به آن‌ها اطمینان کنید. این نشان معمولا در پایین صفحه اصلی سایت قرار می‌گیرد.

 • سایت فروش سرویس خواب نوزاد دارای تنوع طرح و رنگ در چوب و پارچه است

معمولا برای تولید کالاهای چوبی از چوب و گاها از پارچه استفاده می‌شود. سایت فروشگاه اینترنتی باید به گونه‌ای باشد که کاربر یا خریدار بتواند طرح و رنگ مورد نظر خود را برای چوب مورد استفاده و پارچه مورد استفاده، انتخاب کند و محصول کاملا مطابق با خواسته‌ی او پیاده‌سازی شود.

 • سایت فروش سرویس خواب نوزاد دسته‌بندی صحیح و مناسب دارد

سایتی که شما قصد خرید سرویس خواب نوزاد از آن را دارید، باید دسته‌بندی درستی داشته باشد تا شما بتوانید گزینه مورد نیاز خود را انتخاب کنید و وارد دسته‌بندی‌های اشتباه نشوید.

 • سایت فروش سرویس خواب نوزاد ضمانت‌نامه کالاها دارد

به هنگام خرید اینترنتی سرویس خواب نوزاد باید در نظر داشته باشید که کالاهای سایت، ضمانت‌نامه و گارانتی به همراه داشته باشند. داشتن گارانتی به شما این اطمینان را می‌دهد کالای انتخابی شما از کیفیت مورد قبولی برخوردار است.

 • سایت فروش سرویس خواب نوزاد تصاویر کافی از محصول دارد

سایت فروش اینترنتی سرویس خواب نوزاد باید تعداد کافی تصویر از کالاها را در سایت قرار دهد تا مشتری بتواند محصول مورد نظر را از تمام جوانب بررسی کرده و بهترین گزینه را انتخاب کند.

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

 • سایت فروش سرویس خواب نوزاد اطلاعات کافی و واضح محصول دارد

تمام محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی باید دارای شرح محصول کافی و مفید باشند تا مشتری بتواند با آگاهی نسبت به اطلاعات محصول آن را انتخاب کند.

 • سایت فروش سرویس خواب نوزاد قسمت نظرات کاربران دارد

بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی دارای بخشی تحت عنوان نظرات کاربران دارند. این قسمت می‌تواند به شما کمک کند که از نظرات سایر کاربران درباره کیفیت محصولات نیز آگاه شوید.

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

نحوه چیدمان سرویس خواب نوزاد

نحوه چیدمان و محل قرار دادن سرویس خواب نوزاد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به عنوان مثال بهتر است تخت خواب نوزاد را کنار یک دیوار قرار دهیم. اما این دیوار نباید دیوار خارجی باشد. زیرا دیوارهای خارجی سرما را با خود به همراه دارند. تخت خواب کودک را کنار یک دیوار داخلی و به دور از پنجره قرار دهید.

در رابطه با چیدمان سایر بخش‌های سرویس خواب نوزاد باید بگوییم که بهتر است دراور کودک را به دور از تخت خواب بگذارید تا امکان دست زدن به وسایل روی میز دراور برای کودکتان فراهم نباشد. 

مبلمان اتاق کودک و نوجوان وینه چوب

شرکت وینه با استعانت از خداوند متعال در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در عرصه تولید سرویس خواب‌های نوزاد و نوجوان آغاز نموده است و تا امروز با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت زیبا و متنوع تمامی توان خود را به کار گرفته است.

استفاده از طراحان و مجریان مجرب، به کارگیری برترین ماشین آلات روز اروپا، استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و یراق آلات و به روزترین طرح‌ها و مدل‌ها موجب گردیده تا ما بزرگترین قدم‌ها را در جهت جلب رضایت شما مشتریان گرامی برداشته و با عظمی راسخ در راستای تولید محصولاتی هرچه بهتر و با کیفیت‌تر گام برداریم.

 • ۵ سال خدمات پس از فروش
 • تحویل فوری و ۲۴ ماه ضمانت
 • ۲۰٪ تخفیف جشنواره تا پایان تیر ماه
 • تنوع محصول بهترین کیفیت قیمت مناسب

جهت بهره‌مندی از %۲۰ تخفیف فرم زیر را پر کنید.

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

جهت مشاهده مدل‌های بیشتر به صفحه اینستاگرام بپیوندید.

vinechoob@

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

آدرس فروشگاه مرکزی: تهران، یافت آباد، بازار مبل خلیج فارس، طبقه دوم، پلاک ۶۱

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۶۶۶۷۵۴۱۰

۰۹۱۲۳۱۴۰۴۶۶

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

آدرس کارخانه: صباشهر، روبروی صبا باطری، خیابان صنعتگران، پلاک ۱۳

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۵۶۵۷۷۳۴۰

۰۹۱۲۳۱۴۰۴۶۶

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

سایر نمایندگی‌ها

 • تهران، دلاوران
 • مشهد
 • اهواز
 • اصفهان
 • تبریز
 • قم
 • کاشان
 • قزوین
 • ساوه
 • کرمانشاه
 • کرمان

سرویس خواب نوزاد، همه آن چیز‌هایی که باید بدانید

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب مراجعه کنید.

vinechoob.com

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:5
Iran (Islamic Republic of)
00:32 - 1399/06/19
اتاق شاهزاده رضا پهلوی هم اینجوری نبوده بعد شما توقع دارین مردم توی این اوضاع اسفناک همچین سرویس خوابی برا بچه بخرن؟!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
00:02 - 1399/08/07
کار بسیاااااار بیهوده ای هست
بچه فقط ی کمد واسه لباساش می خواد اینا چیه فقط جا گیر بچه نیاز به جا واسه بازی داره
کدوم بچه ای تو تخت بند میشه من نمی فهمم اینایی که سیسمونی می خرن واقعا هدفشون چیه ؟!تیغیدن مادر زن!بابا تو بچه خواستی تو اقدام کردی بچه مال تو هست یکی دیگه جورشو بکشه
اتاق بچه پر از این اشغالها ...پر از لباسهایی که بیشترشون اصلا تن بچه نمی ره یا بزرگشه یا کوچیکش ....من که واسه بچم لباس و وسایل ب مرور زمان و متناسب با نیازش می خرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۴
وای خدا قشنگ حرفای منو زدی فقط هدف اذیت کردن مادر زنه ..من که نخریدم بچه مال منه یکی دیگه براش چیز میز بخره...تهت نخریدم خیلیم از این کارم راضیم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۴
پول داشته باشی همه چی خوبه برای فراهم کنی ولی اگه پول نباشه فقط حسرت میخوری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی