عالیشاه: کار ما برای قهرمانی تمام نشده است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۰۶۱۸۹
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
۱۶۹۰
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درست است که از نظر امتیازی شرایط خیلی خوبی در جدول داریم، اما اصلاً و ابداً کار را تمام شده نمی‌دانیم.

خبرگزاری تسنیم: امید عالیشاه در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره آخرین وضعیت پرسپولیس در آستانه آغاز دوباره لیگ برتر گفت: خوشبختانه شرایط خیلی خوبی داریم. بازیکنان در روزهای تعطیلی تمرینات هم از تمرین غافل نشدند و به همین دلیل شرایط بدنی بازیکنان خوب است. دو بازی دوستانه هم تا اینجا برگزار کردیم و امروز هم سومین دیدار را انجام خواهیم داد. این بازی‌ها به ما کمک زیادی خواهد کرد تا به شرایط خوب‌تری برسیم. مطمئناً روز به روز شرایط تیم بهتر خواهد شد و تا شروع بازی‌های لیگ می‌توانیم به صد درصد آمادگی برسیم.

وی در مورد وضعیت آمادگی خودش هم تصریح کرد: خدا را شکر که وضعیت خودم هم خوب است. در این مدت تمرینات خیلی خوبی داشتم و مثل همیشه هر زمان که کادرفنی صلاح بداند و به هر اندازه‌ای که بازی کنم با همه توان برای موفقیت پرسپولیس تلاش خواهم کرد. تا جایی که توان دارم همه جوره به تیم کمک می‌کنم تا بهترین اتفاقات برای پرسپولیس و هوادارانش رقم بخورد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی با پیکان که تقابل صدرنشین و قعرنشین لیگ برتر است، اظهار داشت: به‌هرحال امتیاز گرفتن در نیم‌فصل دوم واقعاً کار سختی است و تیم‌ها برای موفقیت باید در نیم‌فصل اول امتیازات لازم را جمع‌آوری کنند. درست است که از نظر امتیازی شرایط خیلی خوبی در جدول داریم، اما اصلاً و ابداً کار را تمام شده نمی‌دانیم. اگر این تفکر در تیم ما وجود داشته باشد، زمین خواهیم خورد. با انگیزه‌ای که بین بازیکنان خودمان می‌بینم چنین چیزی در تیم وجود ندارد و در هر بازی برای بردن به زمین خواهیم رفت. البته این را هم در نظر بگیرید که تیم پیکان تیم خیلی خوبی است که کادر فنی و بازیکنان خوبی هم دارد، اما با شرایطی که از تیم خودمان می‌بینم ما برای بردن راهی زمین خواهیم شد.

«چند باشگاه لیگ برتری با انتشار بیانیه‌ای خواستار تعطیلی لیگ برتر شده‌اند» عالیشاه در این مورد گفت: من کارشناس نیستم. این بیانیه را روز گذشته خواندم، اما به نظرم بازی با کلمات و به کار بردن کلمات قلمبه، فقط بازی با افکار عمومی است. چطور پنج شش باشگاه به خودشان اجازه می‌دهند که درباره آینده لیگ یا تعطیلی آن اظهارنظر کنند؟ ما 16 تیم در لیگ برتر هستیم، اما جالب است که فقط پنج شش تیم خواستار تعطیلی لیگ هستند. اگر قرار است نظرسنجی هم کنند که همین موضوع بهترین جواب خواهد بود. من قصد بی‌احترامی به هیچ باشگاهی را ندارم، اما این کار باشگاه‌هایی که بیانیه دادند دقیقاً بی‌احترامی به کل لیگ و بازیکنان است. وقتی کارگران یا کارمندان در محیط بسته کار می‌کنند، چرا باید مقابل فوتبال بازی کردن ایستاد؟ آیا به کارگران و کارمندان هم برای کرونا نگرفتن تضمینی داده شده است؟ سؤال من از کسانی که این بیانیه را امضا کردند این است که آیا آنها خارج از فوتبال، بیرون از خانه نمی‌روند؟ یعنی فقط در محیط فوتبال کرونا می‌گیرند؟

وی در ادامه درباره نبودن تماشاگران در بازی‌های لیگ و غیبت هواداران افزود: هواداران سرمایه اصلی پرسپولیس هستند و پرسپولیس حتی در آسیا هم با نام هوادارانش شناخته می‌شود. قطعاً حضور هواداران باعث دلگرمی ما در بازی‌ها بود، اما الان شرایط به گونه‌ای است که نمی‌توانیم از حضور آنها بهره ببریم. شک ندارم که قلب هواداران با ما خواهد بود و از دعای آنها انرژی می‌گیریم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1399/03/27
ایول داره عالیشاه عزیز
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر عارفی - فوتر