ستاره منچستریونایتد، قهرمان این روز‌های انگلیس
۱۰۰۶۴۸۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
۱۳۵۳
سرانجام اعتراض‌های بازیکن منچستریونایتد، دولت انگلیس را وادار به تجدیدنظر در مورد تصمیماتش کرد.

خبرورزشی: با تلاش‌ها و مخالفت‌های مارکوس رشفورد، مهاجم منچستریونایتد، دولت انگلیس تصمیم قبلی خودش را عوض کرده و قانون تغذیه رایگان را برای تمامی دانش‌آموزان در فصل تابستان تصویب کرد.

طرح اولیه این بود که در دوران بحرانی کرونا، دولت انگلیس غذای رایگان در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار دهد، اما رشفورد کمپین جدیدی ترتیب داد و از دولت خواست این خدمات را در تعطیلات تابستانی هم ادامه دهد. مارکوس رشفورد یک نامه سرگشاده برای تمام اعضای پارلمان انگلیس نوشت و از آن‌ها خواست برای ادامه این روند کمک کنند.

برخی از سیاستمداران هم بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس را بابت ادامه ندادن این طرح مورد انتقاد قرار داده بودند، اما دولت انگلیس سرانجام تصمیمش را تغییر داد و طبق همان چیزی که رشفورد درخواست کرده بود، دانش آموزان نیازمند انگلیس در تعطیلات تابستانی هم غذای رایگان دریافت می‌کنند.

رابرت هالفون، نماینده پارلمان انگلیس به ستایش از تلاش‌های رشفورد پرداخت و او را یک فرد الهام بخش و قهرمان توصیف کرد که باعث شد دانش‌آموزان نیازمند در تعطیلات تابستانی هم غذای رایگان دریافت کنند. به ابن ترتیب دولت انگلیس بودجه جدیدی برای این خدمات آماده کرده و ۱۲۰ میلیون پوند برای تامین مواد غذایی موردنیاز هزینه خواهد کرد.

رشفورد در واکنش به تغییر تصمیم دولت و مورد قبول واقع شدن درخواستش گفت: نمی‌دانم چه بگویم. فقط به این توجه کنید که وقتی کنار هم باشیم قادر هستیم چه کار‌هایی انجام دهیم. این انگلیس در سال ۲۰۲۰ است!

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج