نماینده مجلس: نهاد‌های قضایی به بازگشت کفاشیان ورود کنند
۱۰۰۷۷۷۷
۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
۱۲۵۷
نماینده مجلس شورای اسلامی برخورد قاطع و محکم دستگاه قضایی و سایر نهادهای نظارتی با پروژه بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال را ضروری دانست.

بانک ورزش: حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر در مورد بازگشت علی کفاشیان به فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: در گام اول باید به صورت شفاف و علنی عنوان شود که چرا این فرد دچار محرومیت شده و ماجرا چه بوده است. هم‌اکنون شاهد بازگشت شخصی به فدراسیون هستیم که حداقل برای یک سال از فعالیت در این ورزش محروم بوده است. چه اتفاقی موجب شده است تا ایشان فاقد صلاحیت برای حضور در این عرصه دانسته شود؟ این موضوع باید به صورت شفاف اعلام شود که ماجرا و ابعاد آن چه بوده است.

وی در ادامه افزود: اکنون شائبه‌های مالی وجود دارد که فدراسیون فوتبال و شخص ایشان بایستی پاسخگو باشند. ماجرای عودت رقمی چند 10 هزار دلاری مطرح است که ابعاد و حدود آن بایستی به صورت دقیق و شفاف به ملت توضیح داده شود و مردم بدانند که چه بر فوتبال کشور رفته که ایشان با محرومیت یک ساله مواجه شده است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: آنچه اکنون موجب می‌شود تا این بازگشت که خود قابل تأمل و بررسی بیشتر است، مورد انتقاد قرار گیرد، بازنشسته بودن آقای کفاشیان است. براساس نص صریح قانون، تصدی چنین سمتی از سوی ایشان، غیرقانونی و به واقع بی‌احترامی به نهادهای تقنینی و نظارتی است که بایستی با برخورد قاطع دستگاه قضایی همراه شود.

پژمانفر خواستار ورود نهادهای نظارتی و قضایی برای برخورد با رفتار غیرقانونی صورت گرفته در این ماجرا و ابعاد مختلف آن شد که شائبه‌های قابل توجهی را در پی داشته است.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1399/04/01
فدراسیون که نیست شده خونه خاله دلشون میخوادمیرن دلشون میخوادمیان گندش ودرآوردن این وتاج پس سازمانهای نظارتی چکارمیکنندبابافوتبال ونابودکردن رفت حلواشم بدیدوخلاص
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1399/04/01
الان آقای نماینده بزرگترین مشکل مملکت کفاشیان؟؟؟ مرد حسابی قیمت همه چی رسیده به آسمون. خجالت بکشید تو رو خدا
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1399/04/01
کفاشیان رویانیان اعدام باید گردند قاضی سعید مرتضوی مدیر عامل باشگاه استقلال باید گردد احمد رضا عابدزاده رییس ستاد حمل و نقل سوخت باید گردد خداداد عزیزی رییس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ باید گردد الله اکبر الله اکبر
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1399/04/01
یعنی کل کشورکسی،نیست که بانداصفهانی هاراجمع کند!فوتبال،رجال نداره؟
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1399/04/01
والله این برگشتن دهن کجی به خون شهداست اگه حکومت نمیتواند ازین دهن کجی جلوگیری کند ما خانواده شهدا ازبازگشت این دزد وغارتگر بیت المال به نحو مقتضی جلوگیری خواهیم‌کرد .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج