باشگاه پرسپولیس از زنوزی شکایت کرد؟
۱۰۰۸۱۶۹
۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
۱۴۸۱ 
باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که از مالک یک باشگاه که به آن تهمت زده بود، شکایت کرده است.

ورزش سه: در روزهای اخیر جنگ رسانه ای موافقان و مخالفان لیگ همچنان ادامه داشته که در صدر مخالفان، محمدرضا زنوزی با مصاحبه های رادیویی خود تلاش کرده تا موضع خود را پیش ببرد و همچنین با صدور بیانیه هایی از رسانه رسمی باشگاه تراکتور و ماشین سازی، بر مخالفت خود اصرار کرده است.

در این زمینه او همیشه اعتقاد داشته که وزارت ورزش و سازمان لیگ به سمت یک تیم خاص علاقه داشته و هدف خود را موفقیت این تیم قرار داده اند. او اگرچه بیشتر با نشانه هایی چون رنگ قرمز لباس و... به این موضوع اشاره کرده اما بارها نیز از نام پرسپولیس و به قول خود پیروزی در این باره استفاده کرده که حالا به نظر با واکنش رسمی باشگاه پرسپولیس مواجه شده است.

خواجه وند مدیر حقوقی پرسپولیس در این باره گفته است: مصاحبه‌ای از طرف مالک یک باشگاه انجام شده و مسائلی مطرح شده که بخشی از آن اتهام‌زنی به ارکان فدراسیون فوتبال از جمله سازمان لیگ و مجریان فوتبال کشور بوده و حتما از مصادیق نشر اکاذیب هست. قسمتی از این توهین و افتراها هم به باشگاه پرسپولیس برمی‌گشت که باشگاه حق و تکلیف قانونی خود می‌داند که به این موضوع ورود کرده و حقوق خود را پیگیری کند.

او ادامه داد: به همین خاطر شکایتی از آن شخص تنظیم و ثبت شده که انتظار داریم به بهترین شکل ممکن به آن رسیدگی شود تا حداقل دوباره شاهد تکرار این موارد نباشیم. این تهمت‌ها مصداق تشویش اذهان عمومی بوده و انتظار ما این است که برخورد محکمی شود.

البته او نامی از زنوزی نبرده اما نشانه هایی که داده مشخص می‌کند که منظور مالک دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی است. این در حالی است که مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره پرسپولیس در هفته های اخیر مصاحبه ای درباره او انجام نداده بودند و تنها افشین پیروانی به عنوان سرپرست تیم، صحبت هایی را مطرح کرده بود. حالا باید دید در نهایت این شکایت چه سرانجام خواهد داشت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1399/04/02
خیلی دیر شکایت کردید تا اینقدر دهنش گشاد و دریده شد
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1399/04/02
خیلی دیر شکایت کردید تا اینقدر دهنش گشاد و دریده شد
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1399/04/02
اخه زنوزی برا ایتکه خودش را به شهرت برسونه داره مثل الاغ جفتک‌میندازه. پرسپولیس نباید اجازه بده شهرت برسه. بذارید جفتکش را بندازه.
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1399/04/02
غلط کردن، چون زنوزی حرف حق گفته سوختن
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1399/04/02
منظورتان همان فدراسیون فوتبال لنگه که از زنوزی شکایت کرد؟
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1399/04/02
این اختلاسگر کثیف چی میخواد از فوتبال...برو گمشو دنبال دزدیات...
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1399/04/02
اینکاروبایدخیلی زودترانجام میدادن تازن و ززی هتاک ورانتخواراینقدرحرف مفت نمیزد.البته بیعرضه های اصلی فدراسیون وزیرمجوعه های اون مثل کمیته های انضباطی واخلاق وسازمان لیگ و....هستن که فقط برای باشگاههاوبازیکنازرنگن وعرضه دارن که تایک کلمه حرف میزنن فورااحضاروجریمه میشن. البته فدراسیون که زیربلیط زن و زی هست که اگه نبوددادنمیزدکه پول کیروشومن دادم و......
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1399/04/02
خاک توسرت بابک وزنوزی
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1399/04/02
خخخخ.فدراسیون و تیم حکومتی چقدر هماهنگ هستن باهم دوتایی شکایت کردن
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1399/04/02
سلام فکرنکنم باتوهین کاری درست بشود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج