آمیان در انتظار پیشنهاد برای فروش قدوس
۱۰۰۸۴۱۷
۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
۹۲۷
رسانه خبری آمیان فرانسه به بررسی نخستین فصل حضور سامان قدوس در این باشگاه پرداخت.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از le۱۱amienois فرانسه، داستان سامان قدوس ابتدا حول تیم رنس مطرح شد و حتی با اوئسکا اسپانیا نیز قرارداد داخلی امضا کرد اما در نهایت به آمیان پیوست! این رویدادها حداقل نشان‌دهنده غیرعادی بودن آنها است و این موضوع هنگام گلزنی‌اش در نخستین بازی برای آمیان بیشتر نمایان می‌شود. یک شروع بسیار خوب نشان می‌داد که طرفین از این انتقال بهره خواهند برد. این فقط شروع یک داستان پُر پیچ‌وخم بود که سامان قدوس باید آنها را تجربه می‌کرد.

سامان قدوس پس از یک‌ نیم‌فصل دلگرم کننده با به ثمر رساندن ۳ گل و دادن ۳ پاس گل به اردوی تیم ملی فوتبال ایران پیوست تا در جام ملت‌های آسیا شرکت کند. رویدادی که شروع مشکلات این بازیکن آمیان را رقم زد. سامان قدوس پس از بازگشت از این رقابت‌ها به آمیا ضعیف‌تر از همیشه ظاهر شد. سپس تحت عمل جراحی شکمی قرار گرفت و ۲ ماه نتوانست بازی کند. در بازی برابر گنگام با زدن گل دوم باعث پیروزی آمیان شد و به نظر می‌رسد در نیم‌فصل مهره موثرتری باشد. این ابتدای راه تعلیق ۴ ماهه از سوی کمیته انضباطی فیفا به خاطر عقد قرارداد داخلی با اوئسکا اسپانیا بود. پس از پایان این دوران و بازگشت به ترکیب آمیان مصدوم شد.

قدوس جزو بازیکنانی است که بیشترین دستمزد را در آمیان دریافت می کند. با سقوط آمیان به دسته پایین تر به نظر نمی رسد قدوس فصل آینده پیراهن این تیم را برتن کند. آمیان منتظر پیشنهاد مناسبی است تا این بازیکن را با قیمت مناسب بفروشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج