پاشنه آشیل استقلال، نقطه قوت نکو و شاگردان!
۱۰۰۸۹۱۸
۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
۱۵۸۶ 
از زمان استراماچونی استقلال یک مشکل بزرگ داشت که حتی به دوران فرهاد مجیدی هم سرایت کرد و در دوره انتقالی استراما به فرهاد این رویه قابل مشاهده بود.

ورزش سه: استقلال در لیگ نوزدهم اگر مسابقات لیگ، در 90 دقیقه به پایان می‌رسید و اوقات تلف شده‌ای نمی‌داشت بدون تردید بخت اول قهرمانی بود؛ ارتباط چندانی هم به این‌که چه کسی روی نیمکت نشسته ندارد. هم استراما و هم فرهاد و هم حتی روزی که زرینچه برابر پیکان روی نیمکت استقلال نشست، آبی‌های پایتخت از این پاشنه آشیل لطمه خوردند. گل خوردن پس از دقیقه نود، که اتفاقا در دیدار رفت برابر فولاد هم رخ داد و دقیقه 95 استقلال استراماچونی برد را با تساوی عوض کرد!

پاشنه آشیل استقلال، نقطه قوت نکو و شاگردان!

اما جالب است بدانید که فولادی‌ها بهترین تیم وقت های تلف شده‌اند؛ در واقع "نکو تایم" برای فولادی تعریفی روشن و مشخص است. چرا که آن‌ها در دقایق 90 به بعد، چهار گل توانسته اند بزنند و هیچ گلی هم در این بازه زمانی دریافت نکرده اند تا نشان بدهند به خوبی برای دقایق واپسین مسابقه هم برنامه ریزی دارند.

این پاشنه آشیل برای استقلال و نقطه قوت برای فولاد، امروز می‌تواند به جذابیت دوئل فرهاد و نکو بیفزاید؛ جایی که باید دید فرهاد توانسته در پساکرونا، مشکل بزرگ تیمش را سرانجام ترمیم کند یا نکونام با تکیه بر "نکو تایم" همچنان امتیاز جمع می‌کند و به منطقه سبز سهمیه لیگ قهرمانان آسیا 2021 نزدیک می‌شود؟

پاشنه آشیل استقلال، نقطه قوت نکو و شاگردان!

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج