کنکور در موعد مقرر برگزار می‌شود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۰۱۱۴۳۰
۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
۳۴۴۷
رییس سازمان سنجش آموزش کشور درباره برگزاری کنکور سال ۹۹ با توجه به افزایش آمار ابتلا به کرونا گفت:‌ آزمون‌ها طبق تاریخ‌های اعلام شده برگزار خواهد شد، زیرا در غیر اینصورت کل سیستم آموزشی کشور بهم می‌خورد.

خبرگزاری ایلنا: رییس سازمان سنجش آموزش کشور درباره برگزاری کنکور سال ۹۹ با توجه به افزایش آمار ابتلا به کرونا گفت:‌ آزمون‌ها طبق تاریخ‌های اعلام شده برگزار خواهد شد، زیرا در غیر اینصورت کل سیستم آموزشی کشور بهم می‌خورد.

«ابراهیم خدایی» رییس سازمان سنجش آموزش کشور درباره احتمال تعویق در برگزاری کنکور سال ۹۹ با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا گفت: طبق برنامه زمانی که مصوب ستاد ملی مبارزه با کرونا است، آزمون‌ها طبق تاریخ‌های اعلام شده برگزار خواهد شد، زیرا در غیر اینصورت کل سیستم آموزشی کشور بهم می‌خورد.

وی خاطرنشان کرد: ما باید تمام پروتکل‌های بهداشتی و موازینی که اعلام شده است را رعایت کنیم و مراقب باشیم و در عین حال باید بتوانیم با این شرایط زندگی کنیم.

خدایی خاطرنشان کرد:‌ امسال حوزه‌های برگزاری آزمون کنکور سراسری افزایش پیدا کرده و از این رو فاصله داوطلبان از یکدیگر را هم افزایش دادیم، به عنوان مثال دانشگاه امیرکبیر سال گذشته بر اساس یکسری موازین صندلی‌ها را می‌چید و امسال باید بر اساس فاصله‌گذاری اجتماعی صندلی‌ها را بچینند، به همین خاطر مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

رییس سازمان سنجش آموزش کشور در پاسخ به این سوال که آیا قرار است، هر داوطلب در صورت قبولی دانشگاه، در شهر خود به دانشگاه برود، حتی اگر در تهران یا شهرهای دیگری قبول شود، گفت: گفته شده در امور دانشجویان تسهیل شود و بیشتر تسهیل بر مهمانی دانشجویان است.

وی ادامه داد: فرض کنید یک نفر در رشته هنر اسلامی تبریز قبول شده، اما در کاشان زندگی می‌کند و در کاشان آن رشته‌ای که دانشجو قبول شده وجود ندارد. این موضوع یک سری پیچیدگی‌ها دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرد، اما تسهیل در بحث مهمانی و اینکه به دانشجویان کمک شود مطرح شده است و حتی یکی دو هفته پیش نیز رییس جمهور به تسهیل درباره شرایط و تحصیل دانشجویان اشاره کرده است.

خدایی خاطرنشان کرد:‌ ما وظیفه اعلام آمار قبولی داوطلبان را داریم و وقتی نتایج را اعلام کردیم دیگر سازمان سنجش به مابقی کارها از جمله مهمان شدن و .. کاری ندارد. لازم به ذکر است که بیشتر کلاس‌ها در سال تحصیلی آینده به شکل مجازی خواهد بود.

اعمال پروتکل‌های سختگیرانه در حوزه‌های برگزاری آزمون سراسری

اگر آزمون‌ها در زمان‌هایی که اعلام شده برگزار نشود، دیگر امکان برگزاری آن وجود ندارد.

«فاطمه زرین آمیزی» سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص برگزاری کنکور با توجه به افزایش آمار ابتلا به کرونا و برگزاری کنکور در فضای سربسته گفت: ما به تمام حوزه‌های برگزاری جزء به جزء پروتکل‌ها و موارد بهداشتی را ابلاغ کردیم که این پروتکل‌ها شامل شرایط بدو ورود داوطلب، شرایط قبل از برگزاری، زمان برگزاری آزمون و خروج داوطلبان است.

وی افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی داوطلبان خیلی می‎تواند کمک‌کننده باشد، البته در کنار تلاش داوطلبان،‌ حوزه‌های آزمون نیز قطعا موازین بهداشتی را رعایت خواهند کرد. پروتکل‌های سختگیرانه به تمامی حوزه‌ها ابلاغ شده که باید آنها را رعایت کنند. اگر داوطلب و خانواده آنها برای برگزاری آزمون همکاری نکنند، قطعا شرایط دشوار خواهد بود.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: وقتی داوطلب با سه یا چهار همراه به محل آزمون می‌آیند، این موجب تجمع و شیوع کرونا می‌شود از این نظر از داوطلبان کنکور می‌خواهیم که حتما تنها با یک نفر به عنوان همراه بیایند. داوطلبان همه باید ماسک بزنند و موارد بهداشتی را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه ما تعداد حوزه‌های امتحانی را افزایش داده‌ایم، گفت:‌ ما تعداد حوزه‌های برگزاری آزمون را بیشتر کردیم. همچنین سعی کردیم برای داوطلبانی که موارد خاص بیماری دارند و از قبل به ما این را اطلاع دادند، جایگاهی ویژه تهیه می‌کنیم و این دسته از افراد را به آنجا می‌بریم.

زرین آمیزی گفت: اگر حین برگزاری آزمون یا ورود، داوطلبی مشاهده شد که شرایط نرمال نداشته باشد با او مساعدت می‌کنیم و یک جایی جدا از سایر داوطلبان برای آنها در نظر خواهیم گرفت، ولی برای بهتر برگزار شدن کنکور به کمک داوطلبان و همراهان آنها نیاز داریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان تعویق زمان کنکور وجود دارد یا خیر؟ گفت: اگر آزمون‌ها در زمان‌هایی که اعلام شده برگزار نشود، دیگر امکان برگزاری آن وجود ندارد. طبق پیش بینی‌هایی که سازمان بهداشت جهانی و ستاد ملی مقابله با کرونا داشته‌اند، ما از اواخر شهریور و اوایل پاییز آنفولانزا را به همراه کرونا خواهیم داشت. بنابراین تعویق کنکور کمکی به مساله نخواهد کرد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تاکید کرد: مضاف بر اینکه ما با تعویق کنکور حق یک سری از داوطلبان که برای آزمون‌های امسال زحمت کشیده‌اند و می‌خواهند در آزمون سال ۹۹ شرکت کنند را تضعیف می‌کنیم. تاکید می‌کنم که تعویق زمان برگزاری کنکور با توجه به موج‌های بعدی آنفولانزا و کرونا کمکی به داوطلبان نخواهد کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1399/04/11
حالا نهایتا چند نفر میگیرن و چند نفر میمیرن که اونم مشکلی نیست که !!!! مهم سیستم آموزشی مدرن کشوره!!!
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
اره میمیرن سال جدید رو از نیمسال دوم شروع کنند گور به گور میشن نیست دانشگاههای ما مرزهای علم و دانش رو جابجا میکنند دیر شروع کنیم دنیا به هم میریزه
باید بریم چهار ساعت با چند صد نفر دیگه سر جلسه بشینیم مجلس عروسی امن تره
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1399/04/11
ای کاش اینقدر کنکورو عقب نینداخته بودید از حال و روز بچه هایی که اینقدر استرس دارنو زحمت میکشن کسی خبر داره؟ خواهش میکنیم حتی اگه کرونا از آسمون هم بباره کنکورو برگزار کنید مادیگه کم آوردیم
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1399/04/11
اخرین کنکور بعدش میرند آن دنیاه برای تحصیل خنده داره با این همه کشته باز کنکور
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1399/04/11
به چه امیدی بچه ها میرن کنکور میدن..دیگه الان پزشک هم بشن فایده نداره..برن به کار عملی یاد بگیرن مثل خیاطی،خراطی،خبازی، خیمه دوزی، خیار کاشتن، خیار شور ریزی، خرما بسته بندی کردن، خطاطی، خامه درست کردن، خون گیری، و خرازی، و...
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1399/04/16
سیستم آموزشی کشور بهم بخوره خیلی مهمه ولی جون ما نه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
ادیب_1
خرید باکس 3
عارفی_3
ادیب_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
ادیب_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
کالازم_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر