دادستان تهران: حادثه کلینیک سینا، غیرعمدی است
۱۰۱۱۵۶۷
۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۷
۲۸۷۴
دادستان تهران با اشاره به پیگیری‌های قضایی آتش سوزی کلینیک سینا اطهر گفت: بررسی‌های اولیه حاکی از غیرعمدی بودن حادثه کلینیک سینا است.

ایسنا: دادستان تهران با اشاره به پیگیری‌های قضایی آتش سوزی کلینیک سینا اطهر گفت: بررسی‌های اولیه حاکی از غیرعمدی بودن حادثه کلینیک سینا است.

علی القاصی در بخش خبری ۲۱ در رابطه با پیگیری‌های قضایی آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر، اظهار کرد: به محض اینکه از وقوع انفجار اطلاع یافتیم با همکاران دادسرای جنایی در محل حادثه حضور پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه بررسی‌های اولیه حاکی از آن است که حادثه غیرعمدی است، گفت: اتصال سیم برق و انفجاز کپسول‌های اکسیژن موجب ایجاد حریق شده است.

دادستان تهران: حادثه کلینیک سینا، غیرعمدی است

دادستان تهران ادامه داد: امروز یک هیئت کارشناسی ۱۱ نفره به محل حادثه اعزام شد و پیش‌بینی این است که ظرف دو روز آینده با اظهارنظر کارشناسان علت دقیق حادثه مشخص شود.

وی بیان داشت: ۴ نفر با دستور بازپرس تحت نظر قضایی قرار دارند و در بازداشت بسر می‌برند و تعداد دیگری که به‌لحاظ قصور و کوتاهی ممکن است نقش داشته باشند، احضار شده‌اند.

القاصی در واکنش به عدم توجه مسئولین ساختمان مرکز درمانی سینا اطهر به تذکرهای ایمنی آتش‌نشانی، تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که دستور بررسی آن صادر شده، بررسی رعایت مسائل ایمنی است.

وی خاطرنشان کرد: ظاهر ساختمان نشانگر یک ساختمان مسکونی است و اسناد و مدارک ادعاشده در حال بررسی است.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:1
France
02:40 - 1399/04/12
ای کاش به جای اینهمه اخطار پلمپ از شهرداری و آتش نشانی، یکبار پلمپ میکردید و تا رفع نواقص اجازه کار نمیدادید. اخطار تنها برای ایرانی جماعت کافی نیست. شهرداری و آتش نشانی هم در این فاجعه مقصرند. 2ماه این کشور تعطیل بود، فرصت خوبی بود مسئول لعنتی ساختمان نواقص رو برطرف کنه ولی افسوس افسوس افسوس
پاسخ ها
******* shanjani ******
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
.... پس لطفا"..آن چهار نفر را احضار و بازداشت ننمائید!!
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1399/04/12
نه بابا مطمئنم کار ترامپ بوده!!!!خخخخ
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1399/04/12
واقعا به چه نکته ی مهمی اشاره کردین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج