نمایندگان به ظریف: دوست نداریم دروغ بشنویم!
۱۰۱۲۶۶۷
۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
۴۶۱۲ 
در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی برخی از نمایندگان نسبت به مطالب مطرح شده از سوی وزیر امور خارجه اعتراض کردند.

خبرگزاری مهر: در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی برخی از نمایندگان نسبت به مطالب مطرح شده از سوی وزیر امور خارجه اعتراض کردند.

 محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی حضور یافت تا درباره مسائل سیاسی و دیپلماسی اقتصادی در سال جهش تولید گزارشی به نمایندگان ارائه دهد.

بخش اول سخنان وزیر امور خارجه خالی از حاشیه بود اما پس از آنکه وی برای دومین بار پشت تریبون مجلس قرار گرفت، عده‌ای از نمایندگان از صندلی‌های خود برخاستند و فریاد زدند که می‌خواهند اخطار و تذکر دهند.

در این میان محمد باقر قالیباف خطاب به نمایندگان گفت: اجازه دهند صحبت‌های ظریف تمام شود سپس مطالب خود را اظهار کنند. این پایان کار نبود و نمایندگانی که از صحبت‌های ظریف انتقاد داشتند، فریادهایی علیه وزیر امور خارجه زدند که در این میان عباراتی چون «دروغگو» شنیده می‌شد.

محمد جواد ظریف خطاب به نمایندگان گفت گویا نمایندگان تمایل به شنیدن حرف‌های بنده ندارند که یکی از نمایندگان گفت دوست نداریم دروغ بشنویم!

وزیر امور خارجه در واکنش به این مسئله گفت: من اگر دروغ گفتم رهبر انقلاب شنیدند و اگر صادقانه حرف زدم ایشان شنیدند. مقام معظم رهبری به من صادق گفتند اما شما به من می‌گوئید دروغگو و ایشان به من گفتند شجاع اما شما به من گفتید ذلیل با وجود این برای نمایندگان مجلس احترام قائل هستم.

این پایان کار نبود و برخی از نمایندگان فریاد مرگ بر دروغگو سر دادند که وزیر امور خارجه در واکنش به این افراد گفت خیلی مزاحم شما نمی‌شوم و از مهمان نوازی تان سپاسگزارم.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه از نمایندگان خواست در جای خود بنشینند و نظم جلسه را رعایت کنند.       

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:71
Iran, Islamic Republic of
06:52 - 1399/04/16
الان ظریف فقط دروغ گفته!!! تمام مسولین دوز ودروغگو هستن
Iran, Islamic Republic of
08:57 - 1399/04/16
اینها نماینده گان ملت نیستند.
لطفا از این واژه استفاده نکنید.
به جای آن بگید نمایندگان سه درصدی.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
۹۷ درصدی محترم چرا رأی ندادیذ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج