ادعای تعرض با سوءاستفاده از کرونا
۱۰۱۲۸۷۴
۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
۶۸۷۳ 
دختر جوانی مدعی است به‌دلیل شیوع بیماری کرونا در خیابان آواره شد و وقتی به پسری هنرمند پناه برد، از سوی او مورد آزارواذیت قرار گرفت. این دختر به دادگاه کیفری استان تهران شکایت کرد.

روزنامه شرق: دختر جوانی مدعی است به‌دلیل شیوع بیماری کرونا در خیابان آواره شد و وقتی به پسری هنرمند پناه برد، از سوی او مورد آزارواذیت قرار گرفت. این دختر به دادگاه کیفری استان تهران شکایت کرد.

به گزارش خبرنگار ما، این دختر جوان چندی قبل به مأموران پلیس شکایت کرد و مدعی شد از سوی جوانی مورد آزارواذیت قرار گرفته است. این دختر نخبه که در یک دانشگاه معتبر تحصیل می‌کند، در شکایت خود گفت: وقتی بیماری کرونا شیوع پیدا کرد و دانشگاه‌ها تعطیل شد، من برای انجام کارهایم چند روزی در تهران ماندم و نتوانستم به شهرستان پیش خانواده‌ام برگردم. مدتی هم بود با پسری جوان که اتفاقا طراح و هنرمند بود، آشنا شده بودم.

او طراحی‌های خاصی داشت و بسیار زیبا کار می‌کرد و دانش و مهارتش در این زمینه من را جذب خودش کرده بود. بعد از ماجرای شیوع کرونا یک روز با او تماس گرفتم و گفتم دیروقت است و خوابگاه هم تعطیل است، اگر می‌شود با هم قدم بزنیم تا کمی زمان بگذرد و من بتوانم به خانه یکی از دوستانم بروم. چون دوستم گفته بود بعد از اینکه اهالی خانه رفتند یا خوابیدند من می‌توانم برای خواب به خانه‌اش بروم. پسر جوان که بیژن نام دارد، قبول کرد و با ماشین دنبالم آمد. با توجه به شیوع بیماری قرار شد در مکان عمومی نباشیم و چند ساعتی با هم در ماشین بمانیم. بعد او به من گفت برای چه باید به خانه دوستت بروی، می‌توانی به خانه من بیایی و شب را آنجا بمانی و صبح بروی. این جوان به من اطمینان داد خانواده‌اش هم در خانه هستند.

من هم حرفش را باور کردم تا اینکه به خانه‌اش رفتیم و بعد از اینکه کمی نشستیم من متوجه شدم دروغ گفته است و کسی در خانه نیست. وقتی خواستم از خانه بیرون بیایم او به من تعرض کرد و من را به‌زور تا صبح در خانه نگه داشت. صبح که شد من بیرون آمدم و به پلیس شکایت کردم. حالا هم وضعیتی دارم که نمی‌توانم به خانه برگردم و از اینکه خانواده‌ام بفهمند برایم چه اتفاقی افتاده است، می‌ترسم. با توجه به شکایت مطرح‌شده، با دستور بازپرس کشیک، دختر جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و به ‌دلیل اینکه او ادعا کرده بود مورد تعرض قرار گرفته است، دادگاه کیفری استان تهران مسئول رسیدگی به این پرونده شد. پرونده به شعبه 5 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده و متهم شناسایی شد.

با بازداشت پسر جوان، او اتهامش را رد کرد و گفت: من چنین کاری نکرده‌ام و این دختر دروغ می‌گوید. متهم گفت: ما مدتی بود با هم دوست بودیم و رابطه خوبی با هم داشتیم. دختر جوان شب حادثه به من زنگ زد و گفت هیچ‌کسی را ندارد و تنهاست. خوابگاه هم تعطیل شده است و نمی‌تواند شب را در خیابان بماند. من با ماشین دنبال او رفتم و دختر جوان را به خانه خودم بردم اما هیچ کاری نکردم و همه‌چیز خیلی خوب بود تا اینکه صبح زود خودش خانه را ترک کرد و بعد هم جواب تلفن من را نداد. دو روز بعد متوجه شدم علیه من شکایت کرده است.

این در حالی است که پزشکی قانونی تأیید کرده دختر جوان مورد آزارواذیت قرار گرفته، اما متهم مدعی است او این کار را نکرده و به‌هیچ‌وجه اتهام را قبول نمی‌کند. این جوان گفت: من طراح و هنرمند هستم و شخصیتم به من اجازه نمی‌دهد به‌زور با دختری رابطه برقرار کنم و هرگز این کار را نمی‌کنم. با پایان گفته‌های متهم، قضات با صدور قرار وثیقه متهم را تا زمان انجام بررسی‌های بیشتر آزاد کردند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:18
Iran, Islamic Republic of
08:07 - 1399/04/16
دختره دروغ میگه وقتی دانشگاهش تعطیل شده دیگه تو اون شهر چه میکرده
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
اثار مردانه را ازمایش کنید
France
08:10 - 1399/04/16
عجب روزگاری شده
همه به هم به چشم ابزار نگاه میکنیم
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1399/04/16
هرکی باشه دختر تنها بره خونش ی نیش میزنه
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
ما که اینجوری نبودیم حالا شاید اونا گاز میگرفتن ولی ما نیش نمیزدیم
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1399/04/16
پس کرم از خودت بوده چرا میگی تعرض؟
چرا یه دختر جوان تنها باید به یه پسر که نه خودشو درست میشناسی کیه نه خانوادش بری خونش چندروز بمونی پیشش خوب معلومه رابطه ای هم بوده با رضایت خودت بوده.
پاسخ ها
بدون نام
Romania
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
میخاد مثلازرنگی کنه یه چیزی از پسره بکنه
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1399/04/16
این تله ی دختر است واسه پسر
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1399/04/16
یعنی چه.دیربودخوابگاه نرفتم.اولا چرا زمان بگدزدکه خوابگاه بسته شود.دوم به دوستت زنگ زدی می گوید وقتی همه خوابیدندورفتند بیا.این چه دوست که خانواده اش نفهمند مهمان دارد.ایشان از اهالی کدام شهرهستند.درفرهنگ ما دخترا دیروقت بیرون بودن هنوزبداست.سوم دختروپسرمثل اب و اتش هستند.کدام پدری گفته تنها بودی بروبه پسری روبینداز..اگرمجرم نباشدرفتاردخترنجیب نیست.
United Arab Emirates
10:03 - 1399/04/16
دروغ میگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
عجب نخبه ای گیجی هستی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج