ماجرای طلسم درختان پارک لاله تهران چه بود؟
۱۰۱۳۲۰۰
۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۸
۸۰۴۹
برخی کاربران فضای مجازی فیلمی با عنوان طلسم درختان پارک لاله تهران منتشر کرده اند؛ اما باید دید ماجرای این فیلم چیست؟

ایرنا: برخی کاربران فضای مجازی فیلمی با عنوان طلسم درختان پارک لاله تهران منتشر کرده اند؛ اما باید دید ماجرای این فیلم چیست؟

عصر امروز دوشنبه فیلمی در برخی رسانه‌های خارجی و داخلی منتشر شد که در آن حکاکی های روی درخت چنار پارک لاله تهران به تصویر کشیده شده است.

در این فیلم عنوان می شود که طلسم هایی بر روی درختان پارک لاله تهران واقع در منطقه۶ حکاکی شده است.

اما محمد حسین پناهی مسئول روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تهران در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: خطوطی که بر روی درخت دیده می‌شود، طلسم نیست بلکه آثار هنری است که در حاشیه یک نمایشگاه فرهنگی در گذشته به اجرا درآمده است.

وی افزود: این خطوط کنده کاری و حکاکی بر روی تنه درخت نیست بلکه با رنگی که پایه آب داشته، کشیده شده و به همین علت ناظر وقت فضای سبز شهرداری منطقه ۶ مخالفتی با آن نداشته است.

پناهی ادامه داد: این طراحی ها هیچ آسیبی به درختان نزده اما اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۶ برای جلوگیری از تشویش اذهان عمومی این طراحی‌ها را آبشویی کرده است.

مسئول روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تهران با بیان اینکه فیلمی که به عنوان طلسم درختان پارک لاله در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها منتشر شده با انگیزه خاص تهیه شده است، تاکید کرد: این فیلم پس از ارسال به مسئولان شهری، برای رسانه ها ارسال شده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج