نمکی: گفته بودم در دقیقه ۹۰ از کرونا گل می‌خوریم
۱۰۱۳۳۷۳
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
۳۰۰۶۳ 
وزیر بهداشت با ابراز تاسف از افزایش موارد ابتلا و مرگ ناشی از کرونا در کشور پس از دستاوردهای کنترل بیماری در مرحله اول و با بیان اینکه بارها گفتم ممکن است در دقایق ۹۰ از گوشه‌های زمین گل بخوریم، گفت: متاسفانه عده زیادی حرف‌های ما را گوش نکردند و موج تازه‌ای از بیماری گرفتارمان کرد.

خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت با ابراز تاسف از افزایش موارد ابتلا و مرگ ناشی از کرونا در کشور پس از دستاوردهای کنترل بیماری در مرحله اول و با بیان اینکه بارها گفتم ممکن است در دقایق ۹۰ از گوشه‌های زمین گل بخوریم، گفت: متاسفانه عده زیادی حرف‌های ما را گوش نکردند و موج تازه‌ای از بیماری گرفتارمان کرد.

 دکتر سعید نمکی با اشاره به پیک جدید کرونا در برخی استان‌ها گفت: این درحالیست که در مرحله اول بیماری توانستیم دستاورد بزرگی را خلق کنیم و مرگ‌های ناشی از این بیماری را به حدود ۳۰ نفر برسانیم و برای تک رقمی شدن مرگ‌ومیر این بیماری برنامه‌ریزی کرده و برای مهار بیماری در کشور امیدهای زیادی در دل ما و همکاران‌مان بود.

نمکی: گفته بودم در دقیقه ۹۰ از کرونا گل می‌خوریم

وی افزود: به یاد دارید که در آن روزها تقاضاها و تمناهای زیادی از مردم کردیم؛ هم از مردم شریف و هم آنهایی که برای تسریع در برخی بازگشایی‌ها فشار زیادی می‌آوردند؛ از اصناف و مشاغل و هنرمندان و مراکز فرهنگی و مذهبی که همواره ما آنها را به حوصله بیشتر و وقت مناسب‌تر توصیه می‌کردیم.

بارها گفتم ممکن است در دقایق ۹۰ گل بخوریم

وزیر بهداشت ادامه داد: این عرایضم را حتما عده‌ زیادی از مردم به یاد دارند که بارها گفتم ممکن است در دقایق ۹۰ از گوشه‌های زمین گل بخوریم، ما با ویروسی خطرناک کشتی می‌گیریم و البته امتیازات زیادی گرفته‌ایم و ممکن است، اما در دقایق آخر ممکن است مقابل ویروس ضربه فنی شویم. بارها عرض کردم با این ویروس ناشناخته شطرنج بازی می‌کنیم و ممکن است در دقایقی ما را کیش و مات کند. بارها عرض کردم که این عادی انگاری شرایط و این که فکر کنیم ویروس کرونا تمام شد، یکی از خطرناک‌ترین اندیشه‌هایی است که ممکن است ما را گرفتار کند.

عده زیادی حرف‌های ما را گوش نکردند

نمکی گفت: متاسفانه عده زیادی حرف‌های ما را گوش نکردند و عده‌ای زیادی حرف‌های من و همکارانم را جدی نگرفتند و موج تازه‌ای از بیماری گرفتارمان کرد؛ بویژه در استان‌هایی بسیار مهم به خصوص استان‌ها مرزنشین که سال‌ها غیورانه در مقابل امواج حمله‌های دشمن ایستاده بودند. به همین دلیل هم استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، ایلام، خوزستان، هرمزگان، بوشهر و سیستان و بلوچستان دفعتا گرفتار شد.

وی با انتقاد از برگزاری مراسم عروسی و عزا در شرایط کرونا افزود: متاسفانه مراسم عروسی، زنجیره‌ای از عزا را پس از خود خلق کرد و مراسم عزاداری نیز زنجیره‌ای از سیاه پوشی و عزای مستمر را برای مردم این سرزمین رقم زد.

غم‌های سنگینی بر سینه داریم

وزیر بهداشت افزود: متاسفانه سفرهایی انجام شد و در جریان آن بمب ویروس را با خود حمل کردیم و دیگران و خودمان را گرفتار کردیم. هیچ وقت نمی‌توانم غم سنگینی که در این مدت بر دل بنده و همکارانم سنگینی کرد را فراموش کنم؛ اینکه کودک ۱۰ ساله‌ای که با پدر و مادر به قشم رفت و در بندرعباس به جای بازگشت به آغوش پدر و مادر، به خاک سپرده شد. نمی‌توانم بار سنگینی که در این مدت همکاران من تحمل کردند آن هم در لباس‌های سخت و سنگین و در دمای طاقت فرسای استان‌های گرمسیری را فراموش کنم و اینکه عده‌ای از همکاران و هموطنان را از دست دادیم غم‌های سنگینی است بر سینه ما و همکاران‌مان.

روزهای سختی بر ما گذشت

وی ادامه داد: روزهای سختی بر ما گذشت و امروز ما در استان‌هایی مثل کردستان، خوزستان و بعضا سیستان و بلوچستان و هرمزگان و بوشهر و کرمانشاه به وضع مطلوب‌تری رسیده‌ایم، اما این به معنای آن نیست که بر بیماری فائق آمده‌ایم و بیماری را مهار کردیم.

کرونا را جدی بگیرید و ماسک بزنید

وزیر بهداشت تاکید کرد: باز هم از مردم تقاضا می‌کنم ماسک را به عنوان یکی از ارزنده‌ترین فاکتورهای پیشگیری از بیماری جدی بگیرند و کرونا را جدی بگیرند؛ کرونا یکی از خطرناک‌ترین و هنوز هم ناشناخته‌ترین ویروس‌هایی است که در عرصه بشری پا به میدان بیماری‌زایی گذاشته است و هنوز هم آینده آن ارزیابی نشده است. تقاضا می‌کنم از مردم که بیماری کرونا را جدی بگیرند و ماسک را جدی بگیرند.

وزیر بهداشت تاکید کرد: ماسک می‌تواند بالای ۸۰ درصد با رعایت فاصله گذاری ما را در پیشگیری از بیماری موفق کند و این موضوع بسیار جدی و مهم است. البته می‌دانم که فراهم کردن ماسک با قیمت بالای ۱۵۰۰ تومان برای خانواده تنگدست میسر نیست، اما ماسک خانگی آموزش داده شده و می‌تواند با نازلترین قیمت یکی از عوامل بسیار موثر در پیشگیری باشد.

وی همچنین گفت: البته با مسوولان محترم حرف‌هایی دارم که از این تریبون نمی‌زنم و قطعا به آنها نامه می‌نویسم؛ اینکه چگونه ناوگان حمل و نقل شهری را تقویت کنیم و در برخی موارد چگونه به هم کمک کنیم تا امور مردم تسهیل شود و ... را در ستاد ملی کرونا و طی مکاتبات با مسوولان پیگیری می‌کنم.

نمکی با تاکید دوباره بر لزوم رعایت فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی و خطر مهمانی رفتن‌ها و انتقال بیماری از کودکان ناقلِ بدون علامت، به مسن‌ترها از جمله پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، گفت: این موضوع را جدی بگیرید و مسافرت‌ها را بی‌جهت گسترش ندهید.

کسبه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

وی بر لزوم اجرای پروتکل‌های بهداشتی از سوی کسبه تاکید کرد و گفت: کسبه برای اجرای پروتکل‌های بهداشتی که در روزهای اول بالای ۸۵ درصد رعایت می‌شد و اکنون به زیر ۲۰ تا ۱۰ درصد رسیده، همکاری کنند. بدانند اگر خدایی ناکرده بیماری با شدت بروز کند، حتی اگر رستوران‌شان هم باز باشد، مشتری نخواهند داشت و هر چه در شیپور گردشگری بدمیم اما در چنین وضعیتی توریست نخواهیم داشت. خواهشم آن است که کسبه پروتکل‌ها را جدی بگیرند و ناظرین ما نیز بیشتر نظارت کنند.

وزیر بهداشت گفت: باز هم امیدوارم با همدلی و وفاق و رعایت اصول بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک این فاز را نیز با عزت و سربلندی پشت سر بگذاریم.

دلم نمی‌خواست با چنین تاوانی حرف‌هایم را جدی بگیرند

وزیر بهداشت در پایان صحبت‌هایش گفت: دلم نمی‌خواست مردم با چنین تاوانی عرایض من را جدی بگیرند. روزی که تمنا و خواهش می‌کردم، شاید برای برخی‌ها این هشدارها زیاده‌گویی بود، اما اصلا دلم نمی‌خواست اثبات عرایض ما با تاوانی چنین سنگین و مرگ‌هایی چنین تلخ برای مردم بروز کند. امیدوارم این حرف‌ها را جدی بگیرند و در آینده نزدیک با همدلی و وفاق و رعایت پروتکل‌ها بتوانیم این مرحله سنگین را پشت سر بگذاریم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 126
در انتظار بررسی:4
Turkey
13:11 - 1399/04/17
بله شما گفتید ولی جون مردم برای کی مهمه آخه؟
پاسخ ها
بی کس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
وقتی دیدین که مردم به حرفها ورسانه هااتوجه نمیکنن بحرانو ازطریق قانون مدیریت میکزدین شمامسعولین درقبال ملت همه مردم کورنارو خوب نمیشناسن.ازخطراتش بیخبرن شمابایدقانون وضع میکردین ..نکردین این شدکه میبینین
ح
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
آقای پیشگو از قیمت ماسک بگو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
خوب همه چی افتاد گردن مردم بدبخت. از یه طرف میگن بخاطر اقتصاد کشور تحریمی باید مشاغل از محدودیت در بیان از یه طرف هم میگن مردم چرا توی خونه نموندن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
بابا چرا نمی خواهید بفهمید اصلا دولت بد دیگه نمیتونه صبح به صبح آدم بفرسته در خونتون براتون ماسک بزنه و دستاتون را بشوره و دنبالتون راه بیفتن که ایمنی را رعایت کنید بخدا مردم ما بی فرهنگند نا آگاه و ساده انگارند این دیگه تقصیر کسی نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
یک سیستم تیمی بی نظم ، محکوم به گل خوردنه ، اگر هم‌گلی زده میشه ، بر اساس شانس و تکنیک فردیه .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
نیما نکیسا هم اینگونه گل نخورد حتی بهداشت فریبا:
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
بخشی از بیرون زدن بیرون مردم بخاطر نداشتن برنامه های خوب در تلویزیون است عادل را با 90 برگردونید روی آنتن تا امیدها دوباره زنده شود و گلهای خورده از کرونا را در دقایق وقت اضافه جواب بدهند ملت .
هر چیزی در روی زمین بازی ممکن است حتی در ثانیه های آخر میتوان شکست را با پیروزی مبادله کرد و با پیروزی به رختکن رفت و لباس خیس از عرق کرونا را از تن درآورد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
نمکی نمک نریز کارتو درست انجام بده
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1399/04/17
کی بود گفت از شنبه شرایط عادی میشه و همه باید برگردند سر کاراشون؟؟
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
رییس جمهور محبوب و مردمی دکتر حسن روحانی
بدون نام
United States
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
آفرین. حرف درست و حساب همینه! اینا همه چیزو میندازن گردن مردم! پس چرا اروپا تونست با مدیریت صحیح کنترلش کنه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
مه لقا خانم
یک درصدی های غرب گدا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
خخخخخ دمت گرم ۱۴:۴۷
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
درسته همه چیز را نباید انداخت گردن مردم ولی ما مردم هم به اندازه خودمون مقصریم.
اینهمه سفر و گشت و گذار و مجالس عروسی وعزا و مهمانی آخه چه ربطی به کار وشغل و امور معاش مردم داشت؟ فقط عادت داریم مسائل را به دیگران مربوط بدانیم و خودمون را مبرا از هر چیز....
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1399/04/17
دروازه رو خالی گذاشتید
انتظار دارید گل نخوریم؟
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
بنابرا اظهار نظر یکی از مهم ترین دانشگاههای جهان ضعیف ترین مدیریت کرونا مربوط به مسئولین ایران است. از شنبه
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1399/04/17
وقتی کسی برای بازگشایی کرد پافشاری کرد شما هم در ادامه قبول کردید.چون میتونستید قبول نکنید یا استعفا بدید. وقتی برای هر بازگشایی یک پرتکل بی سر و ته نوشتید باید به الان هم فکر میکردید.در مجموع شما و رییس جمهور بیشتر از بقیه مقصر هستید...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
دقیقا! دمت گرم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
وقتی رئیس جمهور دستور میده جلسات کرونا زنده ازصدا و
. سیما پخش نشه معلومه به حرف این وزیر هم اهمیت نداده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
قربون ادم چیز فهم...
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1399/04/17
لازم به گفتن شما نبود از همان اول هم می دانستیم بلوف می زنید. حنای شما برای ملت دیگه رنگی نداره. حالا باشید تا بلوف هایتان در رابطه با ساخت واکسن را هم ببینیم!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
همیشه منفی/.همیشه بدبین/همیشه کینه توزانه.
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1399/04/17
چرا همه چی رو میندازین گردن مردم؟ مردم سینما،تالارهای پذیرایی، لیگ برتر و... بازگشایی کردن یا وزارت بهداشت! کرونا به ما گل نزد؛ وزارت بهداشت گل به خودی زد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
بالاخره معلوم نشد با کرونا فوتبال بازی میکنید که دقیقه ۹۰ گل میخورید یا کشتی می گیرید که ازش امتیاز گرفته اید یا شطرنج بازی میکنید ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1399/04/17
چه دقیقه نودی ؟! ما که مثل مالدیو وگوام گل باران شدیم بازی 20 هیچ به نفع کرونا بود یه گل دقیقه نود هم خوردیم شد 21 بر هیچ !!! اگه به جای حرف زدن های بیخود یه خورده عمل میکردین همون خیلی ها به حرفتون گوش میدادن ! از بس خارج گود نشستین گفتین لنگش کن نتیجه اش این شده ! آمار کرونا در امریکا میشه بی کفایتی دولت ترامپ ! آمار کرونا در ایران میشه بی توجهی مردم ! علی برکت الله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
ترامپ اگه بیماری کنترل نکرده بود تا الان در آمریکا ۳۰تا۴۰ میلیون نفر کرونا میگرفتن و بالای ۵میلیون کشته میداد. به دروغ های رسانه‌های گوش ندید.
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1399/04/17
زمانه ای شده که بایدمرده هاغریبانه دفن بشن
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1399/04/17
خواهش می کنیم
ارتباطات مردم را به حداقل ممکن برسانید
ادارات شیفت بندی شود
مشاغل حسب صنوف شیفت بندی برحسب ایام هفته شوند
مدارس و دانشگاه ها پس از گشایش با حداکثر امکان شیفت بندی برحسب ایام هفته شوند
و قیمت ماسک و الکل ارزان شود
پاسخ ها
خیر خواه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
واقعا ماسک عالیه
کرونا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
من نمیدانم در پاسخ ایرانی فقیر چرا جواب منفی داده شد این چی ؟
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1399/04/17
بابا‌ تو‌ دروازه‌ بان‌ بودی‌ و ما‌ نمیدونستیم‌ این‌ کاره‌
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
هی برین از امریکا و اروپا فیلم پخش کنیدوازمردن آدما کیف کنیدوخودتون راتبرئه کنیداینم عاقبت بی خیالی وبی مدیریتی هی عروسی هی عزاداری وتفریح
United Kingdom
13:22 - 1399/04/17
عرضه ندارین دست فروشای مترو که یکی از اصلی ترین عاملین انتشارکرونا هستند رو جمع کنین از واگنا.. فقط مردم مقصر نیستن
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1399/04/17
جناب اقای دکترنمکی،حرفات طلا هستن،و به لیاقت و وجدان کاری و دانش بالای شما هیچ شکی نیست،ولی نه اینجا مستطیل سبزه،و نه الان دقیقه نود هست،اینجا کرونا اومده تا اخر بمونه و حالا حالا ها در خدمت همه هست،
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1399/04/17
فقت استعفا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
املا رو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
خخخخخخخخخ قشنگ گفتی املا رو
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1399/04/17
خشک وتر همه با هم میسوزیم....
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1399/04/17
حتما مثل بازیکنان فوتبال ایران رفتین به داور اعتراض کنید گل خوردین بابا شما نمیتوانید شهرداری را مجبور به لغو طرح ترافیک کنید ادعا هم دارید ،،،،،،،
France
13:26 - 1399/04/17
خوب اگه بعضیا به حرفتون گوش نمیکنن گناه ما چیه قرنطینه کنین دیگه
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1399/04/17
در آمریکا ناکارامدی دولت باعث گسترش کرونا میشه. تو ایران عزیزمون عروسی و عزا.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
اشتباه مثبت دادم
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1399/04/17
پس شما چی کاره ای،، مارادونا برو گل بزن...
United Arab Emirates
13:31 - 1399/04/17
شماکه میخاید مدارسم بازکنید که دیگه هیچ کس نمونه...بچها راهم ازبین ببرید
پاسخ ها
باقری
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
خدابدادپرستاربرسه
Germany
13:32 - 1399/04/17
جناب اقای نمکی تعدا گل زده را بفرمایید
United Arab Emirates
13:33 - 1399/04/17
خوزستان کامل داره نابودمیشه....کککککممممکک.ماهم ارزوداریم فقط شماها ادم نیستید..چقدردیگه باید تودلامون اشوب باشه واسترس خداازتون نگذره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
خودم خوزستانیم کی کمک کنه مردم رعایت نمی کنند
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1399/04/17
پس چرا میخواین تحت هر شرایطی کنکورو برگزار کنید؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1399/04/17
دقیقه ۹۰ خودتون گفتین همه چی آزاده همه برگردن سرکارشان.گفتین نمیشه اقتصاد مملکت رو تعطیل کرد.ما که اقتصادی نداریم که تعطیل بشه اگه تا آخر سال هم تعطیل بشه هیچ اتفاقی نمیفته
پاسخ ها
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
درودبرشرفت اخه مااقتصادداریم که نابودبشه؟؟کاش تااخرسال همون روندتعطیلی عیدروادامه می دادین
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1399/04/17
آفرین به آن شیری که تو را خورد گفتنت هیچ ارزشی ندارد اگر مدعی هستی به فکر دارویش باش
United States
13:37 - 1399/04/17
آقاااا یارو ماسکم داشته باشه تو محوطه ی بسته یه فرد کرونایی باشه بد از 4 دقیقه میگیره....مردم ندارن گردن مردم نندازین ...چیکار کنن ... نرن سر کار...؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1399/04/17
فقیر بدبخت نون شب ندارن مثل من شرمنده زن بچت باشی که یه عده بی درد که سر برج حقوق خودشونو میگیرن بیمار نشن بزار همه بیمار بشیم
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1399/04/17
متأسفانه اگه بخوایم مثل بقیه کشورا رعایت کنیم همین نیمچه اقتصادمون نابود میشه
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1399/04/17
وقتی که اون روزها بابت شکست دادن کرونا دائم به هم تبریک میگفتید و روز به روز بازگشایی های غیر ضروری رو انجام دادید باید به فکر همچین روزهایی می بودید. اصناف و برخی مشاغل رو میگیم بخاطر شرایط اقتصادی لازم بود . کارمندان دانشگاهها رو چه اجباری بود که فرستادید سرکار؟ چه اجباری بود که دورکاری رو حذف کردید؟
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1399/04/17
رفتم درمانگاه سلیم برای آزمایش و تست کرونا اولاً هیچ بیمه‌ای را قبول نکردند حتی بیمه تکمیلی هم قبول نکردند از من صد و شصت و یک هزار تومن پول رایج مملکت را گرفتند بعد گفتم می‌شه غیرحضوری جوابشو به من بگین که من باعث مریضی خودم و دیگران نشم گفت نه حتی با مسئول دفتر درمانگاه سلیبم تلفنی صحبت کردم گفت اصلاً امکان نداره می‌شه خواهشاً رسیدگی کنید
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1399/04/17
نفهمیدیم با کرونا فوتبال بازی کرده یا شطرنج یا کشتی گرفته ؟؟؟
-
13:44 - 1399/04/17
اقای روحانی همه چیز عادی جلوه داد و دستور داد همه برگردن سر کارشون دولت فقط از اقتصاد عقب نیست درک این جور مشکلات هم نداره خدا ازش نگذره
United States
13:48 - 1399/04/17
جالب اینجاست که شیوع کروناومرگ ومیرناشی ازآن به دلیل حماقت وناکارآمدی دولت آمریکااست امادرایران تقصیرمردم است
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1399/04/17
من بودم گفتم که اگه مترو 2درصد شلوغ شه طرح ترافیک رو ملغی میکنم
چقدر دروغ
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1399/04/17
عزیزم مقصر اصلی خود دولت روحانی وشخص آقای روحانی است ایشان از سیزده خرداد اینکه هزینه ایی ویا یارانه ایی به مردم ندهد ملت را آزاد گذاشت بروند تعطیلات 7 روزه خرداد ماه بیچاره آقای نمکی چندینبار اعلام کرد که مردم نروند مسافرت چون عواقبش در 20 روز آینده مشخص میشود وهمانطور هم شد قبل از15 خرداد فوتی های ما به 41 نفر رسیده بود جناب روحانی همه جا را آزاد کرد که بروند مردم مشغول کسب وکار بشوند فقط بخاطر اینکه دولت پولی را پرداخت نکند به مردم حالا دیگه نوشدارو بعداز مرگ سهراب فایده ایی ندارد آقای روحانی حالا باین هزینه های گزاف کی میتونه ماسک معمولی دونه 2500 بخره به زبان آسونه ولی یک خانواده 5نفره اگر روزی 5عدد مصرف بکنند باید در ماه 300هزار تومان هزینه بکنند باچه پولی باید هزینه ماسک رابدهند این مردم بیچاره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
مشکل اصلی سفر نیست مشکل بی مسئولیتی افراد نسبت به دیگران و خوشان است
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1399/04/17
اینا را ولش. از تهویه مطبوع اماکن پر رفت و امد ایا کرونا انتشار پیدا میکنه یا نه. لطفا" هر کس اطلاع داره جواب دهد. متشکرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
بله
United Arab Emirates
13:56 - 1399/04/17
موفقیتی که فکر می کنی داشتید به خاطر تعطیلات عید نوروز بود شما برای مردم کاری نکردید
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1399/04/17
هزززاااااارر افرییییین، پیش گوی کی بودی
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1399/04/17
خب عزیز دل برادر !! همه جا رو باز کردی . سینما باز، کافی شاپ باز، سالن ورزشی باز، پارک باز، بازار باز، قهره خونه باز، تالار عروسی باز ، رستوران باز، کنکور هم که می خواهی بگیری، امتحان نهایی هم که گرفتی، بعد انتظار داری دقیقه نود گل نخوریم از کرونا؟؟؟؟ آقای دکتر ما الان 10 تا خوردیم از کرونا تازه نیمه اول تموم نشده. با این وضعیت منتظر بدتر از این هم باش
France
14:01 - 1399/04/17
بله دقیقا، ولی یادتون نرفته که گفتید سر سلامتی مردم با احدی شوخی ندارید، اگه یک درصد هم اوضاع بدتر شد محدودبتها اعمال میشن،
ولی حالا چی شد کرونا با سرعت رشد دلار به اوج رسید و خیلی از مسئولین خوابند،
متأسفانه باز هم مقصر و بازنده بازی مردم هستند
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1399/04/17
دولتی که تحت فشار ، با جون مردم بازی میکنه ، سینما باز میکنه ، طرح ترافیک رو فعال میکنه و کارمندان رو سر کار میفرسته ، بهتره توبیخ و استیضاح بشه .
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1399/04/17
خوب وقتی میبینید مردم اینقدر متوجه نیستن چرا ممنوع نمیکنید عزا و عروسی رو
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1399/04/17
راست میگه جناب نمکی عزیزمردم مابی فرهنگ تشریف دارن مگه بچه که نیستن دنبالشون بری بگی دستات بشورماسک بزن الکی بیرون نرو فقط یادگرفتیم تقصیرخودمونوبندازیم گردن دولت
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1399/04/17
شما خودتون استاد گل به خودی هستی دکتر
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1399/04/17
ای بابا شما سیاست این هست که استان های مرزنشین به حال خودشون رها بشند.
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1399/04/17
بخاطر بی لیاقتی شما و امثال شما همون دقیقه اول گل رو خورده بودی اگر قم قرنطینه شده بود این بلا سر مردم نمی امد شما از دقیقه یک تا خالا همش گل بخودی زدی
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1399/04/17
مثل همیشه مقصر مردم هستند؟
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1399/04/17
کم حافظه چرا دروغ میگی روز اول که میگفتید خطرش از انفلوانزاهم کمتره
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1399/04/17
مسئولیت داشتی جلوی بازگشایی را میگرفتی آقای وزیر
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1399/04/17
ماسک دستکش مجانی بدهیدتامردم بزنندخودتان دررفاه هستیدبفکرمردم نیستیداگربودیدچراسخنگوکه راست میگفت عوضیش کردیدچون همش دروغ تحویل مردم میدید ...
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1399/04/17
مردم رعایت کردن ولی داور خراب کرد

تا گل خوردیم داور خوبی نداریم
دوتیم خوب بازی کرد
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1399/04/17
میدونستی که پیش پیش گفتی فقط
ولی چکار کردی
دکتر بامرام ریشه کن کن ال و بل
دکتر قاضی زاده هاشمی رو عشقه
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1399/04/17
بازم که تقصیرها افتاد گردن مردم... دیواری کوتاهتراز مردم پیدانمیکنید که سرش آوارکنید...ازقیمت ماسک خبردارید.. بسته ۵۰تایی ۱۱۰ هزارتومن اونم تو داروخانه... قدری ازپولهارا برای این مردم بدبخت خرج کنید تا کمتربمیرند.
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1399/04/17
آقای روحانی این مرگ و میرها و این عزاداری ها به خاطر ساده لوحی جنابعالی و مجیزگویان شماست . وزیر بهداشت از ابتدا هشدار می داد و شما در جلسات از عادی سازی صنوف و مشاغل و روابط حرف دم می زدید . ...
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1399/04/17
الان باید دفاع قوی باشه تا گل بیشتر نخوریم
به فکر باشید
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1399/04/17
در ایران بالارفتن آمار کرونا مقصرش مردمن ولی در آمریکا مقصر دولت بی کفایت ترامپه! اینطور دولت خودشو تبرعه میکنه و همه چی رو می ندازه گردن مردم
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1399/04/17
سلام ، چاره ای جز گذاشتن محدودیتها نیست لطفا زودتر اعمال کنید .
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1399/04/17
بی تدبیری شما ودیگران مردم‌ایران رو به کشتن دادین وسلام
United Kingdom
15:31 - 1399/04/17
فدای سرت وقتی رعایت نشه همینه
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1399/04/17
بلدید هر دقیقه همه چیزرو گرون کنید پوست مردمو بکنید بشینید یه فکر اساسی برای این مردم بدبخت بکنید مردم نابود شدن به خدا
United States
15:54 - 1399/04/17
یک چیز بگم متاسفانه ما مردمان نفهمی داریم به نظر من مسئولین کار خودشون رو کردن و گفتن ماسک بزنید و پرتکل های بهداشتی را رعایت کنید اما مردم ما رعایت نکردند
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1399/04/17
خسته نباشی اینو که همه میدونستن با این شرایط وعض بدتر میشه
نه قرنطینتون درست و حسابی بود نه شرایط بعد از اون
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1399/04/17
.....شما اگر دلت میسوخت دو ماه دیرتر ورود کرونا رو اعلام نمیکردی که وضع بشه این
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1399/04/17
اگه صداوسیمای بی کفایت بجای سرمستی و پای کوبی برای جولان کرونا در آمریکا و انگلیس، به مشکلات کشور خودمون می پرداخت و مردم رو مجاب به رعایت پروتکل ها می کرد اوضاع اینطوری نمیشد.اگه بجای نشون دادن قبرستانهای کرونایی آمریکا، قبرستانهای خودمونو نشون میداد مردم جدی میگرفتن
Germany
16:12 - 1399/04/17
چرا دقیقه ی نود؟! ما تو دقیقه ی ۶۰ هم نبوویم.
شما که گفتید اروپاییها مرتب زنگ میزنند و ازشما راز موفقیتتان را میپرسند و راهنمایی میخواهند.
اون پایین امدن امار هم مال تعطیلات عید بود. شما اصلا برنامه ای نداشتید فقط پند و اندرز بود. معاونتان که گفت قرنطینه مال جنگ جهانی اوله.
الان هم تحرک و برنامه ای ندارید. بایدبرنامه بذاریو و با افتدار اجرا کنید. با من بمیرم تو بمیری که نمیشود.
Germany
16:28 - 1399/04/17
دقیقا این گفته ی وزیر محترم یادمه....تقصیر خودمونه که رعایت نمی کنیم دولت تقصیری نداره حالاهم تا رعایت نکنیم وضع بهتر نخواهد شد....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
تعطیلات چندروزه دولت میتونست اعلام قرنطینه
، شهری کنه یعنی مردم ازشهرهاشون خارج نشن
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1399/04/17
با خواهش و تمنا کاردرست نمیشه قاطعیت لازمه که ندارید یعنی نمی ذارن پس بیخود روضه نخون
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1399/04/17
خودشما مگه نمیگفتید اوایلش که ماسک تاثیر نداره،،مگه کدوم حرفتون درست بود که حالا گردن مردم میندازید،، بانکها که افتادن جون مردم بابت قسطایی که تو این چند وقت عقب افتاده،، همش دروغ
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1399/04/17
اگه میدونستین چراجلشونگرفتین عرضش ونداشتین توچی عرض دارین که شما
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1399/04/17
گفته بودین ولی تمهیدادتون مخالف حرفتون بود
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1399/04/17
البته جناب نمکی بفرمائید تو این اوضاع چرا دولت ییهو بورس و تکون داد ملت حمله کردند هنوز ملت دارن تو سروکله خودشون میزنن
چرا خیلی از کارهای دولتی و بدون مراجعه انجام نمیدن
مگه کارت ملی هوشمند ندادند برای همین کارها
برید در دفاتر کارگذاری ها ببینید چه خبره
بله حلاین مشکل یک همدلی میخواد که متاسفانه موجود نیست و کسی هم به کسی رحم نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1399/04/17
فکر کنم این کرونا تنه اش به تیم های عربی خورده که دقیقه نود به ما گل میزنه !
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1399/04/17
اگه خودتون شعور ندارین از چین یاد بگیرین چین اومد یک ماه قرنطینه ی نظامی گرد کرونا رو ریشه کن کرد مگه شما جای مغز چی تو کلّتونه که تا کورونا داشت تموم میشد مراکز باز کردین اون وقت هم بگین کار مردم بود
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1399/04/17
این چی میگه اول گفت گل میخوریم بعد گفت ضربه فنی شدیم بعد گفت کیش مات شدیم همش هم از کناره ها
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1399/04/17
جناب وزیر الان افسوس خوردن بی مورد خودتا ن مقصر هستید همه جا را باز گذاشتید معلومه چه نتجه ای داره مخصوصا خود شما اقای رئیس جمهور میگی وزیر بهداشت مخالفت نکردحالا جلواین فاجعه را بگیرید
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1399/04/17
آقای نمکی همه تلاش خودش را کرد تقصیر ایشون نیست
پاسخ ها
لواسانی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
بله دقیقا ایشون میگفت ولی اقای روحانی حرفش با ایشون یکی نبود اقای روحانی گفت استانداره چه کاره هستند بدارید مردم برن مسافرت اخه اقای روحانی شما چه کردی با مردم خوش باور وبیخیال ما استاندهر مازندران بارها گفت راها راببندید حتی بیچاره توهین هم بهش شد والان مازندران قرمز که چه عص کنم سیاه است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
آقای نمکی خودشون بعنوان بالاترین مقان وزارت بهداشت یکبارحضور پیدا کردن توی بیمارستانها تا از نزدیک شاهد تلاش کادر درمان و مریضها باشند؟ ایشان اگر از مردم بودند وقتی که اهمیت داده نمی شد به حرفهاشان باید استعفا میدادند تا نشون بدن عمق فاجعه را .
آقای نمکی گفتگوهای قبلیتون رو نگاه کنید خودتون چقدر کوچک شمردید این مریضی را. حالا دیگه دیره
United Arab Emirates
22:21 - 1399/04/17
یه کم هم به فکر کارمند قرار دادیت باش ببین چقدر حقوق میگیره آقای وزیر
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1399/04/17
تو داروخونه ات تو ارومیه ماسک نیست طالبی فروش داره البته به سه برابر قیمت
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1399/04/17
کاربر ح سلام، قیمت ماسک تقریبا برگشته بی انصافی هست بگیم گیر نمیاد یا !!!؟ از هفت تا سیزده تومن همه مدل حتی سوپری محل ماهم داره میفروشه ؛ بزرگنمایی نکنیم
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1399/04/18
اول گفتند چنین ویروسی وارد کشور نشده بعد گفتند با انفولانزا اشتباه گرفتیم بعدش فرمودند این بیماری کم خطر و مانند سرماخوردگی هست سپس گفتند از شنبه همه چیز عادی است تا اینکه عمق فاجعه رو دیدند و اون هم موقعی بود که تعطیلات عید بود و مردم درخانه ماندند اما وقتی کسی هزینه های مردم را تقبل نکند مردم ناچارند به سر کار بروند اخر سرهم گفتند باید همه مشاغل بازگشایی شود نمازجمعه برپاشود کارمندان همه حضوریابند و... آیا مردم دیگر اعتمادی به حرف های مسولین دارند . مردم از طرفی دچار سردرگمی شده واز طرفی وضعیت بد معیشتی آنها را ناامید کرده است .
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1399/04/18
شماعوض بحران کرونا..چسبیدین به تضاهرات امیریکا..پدرمادراون سیاهپوسته به پلیس ودولت امریکارضایت داده اما صداوسیما وشماول کن دولت امریکا نیستین..مامیگیم اوضاع کرونا داره وخیم میشه اماصداوسیما میگه توامریکا کرونا اونقدرادم کشته...میگیم بیکاری وبیپولی داره بیدادمیکنه میگین امریکا 20ملیون بیکارداره...اخه سرتون توکارخودتون نیست وفقط سرک میکشین توکاردولتهای دیگه
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1399/04/18
13..25مردم مثل شمابیفرهنگ نیستن ..ماسک میزنن اماتومترودارن ازتراکم جمعیت خفه میشن...چراطرح ترافیک برداشته شد؟؟پاساژهاروکی بازکرد؟؟چرااگه فرهنگ داشتی میفهمیدی که جون این مردم هیچ ارزشی برای هیچکی نداره حتی برای دولت
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1399/04/18
تمام مصائب این مملکت بعلت داشتن صدها نظریه وعقیده مسئولین بی لیاقت وبی سواداست که هرکدام یک تز غلط می دهندوهیچکس سر کارخو دش نیست همه جای همدیگر ابراز عقیده واعمال نظریه دارند
Iran, Islamic Republic of
02:08 - 1399/04/18
از الان دستور بدهید دوباره ورودی شهرها را ببندند .لطفا هیئت های مذهبی را هم مثل مناسک حج تعطیل کنید
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1399/04/18
دختر من سال آخره گفتن بیاد مدرسه احسنت ب درو مادرایی ک بچه هاشونو نفرستادن و متاسفم واسه اون عده ک اسم پدرو مادرو یدک میکشن
آقای نمکی کسی از دولتمردان ب حرف شما گوش نمیده تنها چیزی ک مهم نیس جان انسانهاس
اینجا ایران است
Iran, Islamic Republic of
07:12 - 1399/04/18
ما ایرانیان درهرکار همین طور هستیم.
Iran, Islamic Republic of
07:57 - 1399/04/18
گل می خوریم یا گل می زنید؟
با باز کزدن اماکن های غیر ضروری نظیر هیئت ها و... سینماها استخرها و ... و تمسخر مردم جهت استفاده از ماسک و عدم دسترسی به ماسک و ادعای همه ی شماها از آقایون مسئولین بی مسئول که استفاده از ماسک لازم نیست و اطلاعات غلطی که هر لحظه به مردم دادید ، نشون میداد که بزودی قراره دقیقه نود شما گل بزنید به مردم مثل تمام سالها که گول زدید به مردم.
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1399/04/18
یک وزیر با مافیای بهداشت و دارو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج