اصلاحات به عارف و خاتمی ختم نمی‌شود
۱۰۱۳۵۰۲
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۰
۳۵۷۱ 
سهیلا جلودار زاده، نماینده دوره دهم مجلس گفت: جریان اصلاحات متکی به اشخاص نیست، به عبارت ساده یعنی در افرادی چون من و آقای عارف و رئیس دولت اصلاحات یا هریک از بزرگان ختم نمی‌شود.

برترین‌ها: سهیلا جلودار زاده، نماینده دوره دهم مجلس در گفتگو با روزنامه آرمان ملی گفته است: فراکسیون امید را اگر بخواهیم مورد ارزیابی قرار بدهیم، بخشی از آن به افراد و بخش اعظمی از آن به رهبری این فراکسیون بازمی‌گردد، اعضای فراکسیون امید در ابتدای تاسیس به این اجماع رسیده بودند که ریاست مجلس را نصیب خود کنیم و در رای‌گیری نیز شاهد آن بودیم که آرا بسیار نزدیک هم بود. اما این ضعف را داشتیم و نتوانستیم خوب عمل کنیم.

این نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی در ادامه گفته است: ما در دوران گذار موظف هستیم نسبت به عملکرد‌های خود در اذهان عمومی شفاف‌سازی کنیم، البته باید یادآور این نکته باشیم که با تحریم، کنار کشیدن و یا استعفا دادن موضوع حل نمی‌شود و پاک کردن صورت مسأله روش غلطی است.

اصلاحات به عارف و خاتمی ختم نمی‌شود

این فعال اصلاح‌طلب در بخش دیگری از این مصاحبه می‌گوید: جریان اصلاحات متکی به اشخاص نیست، به عبارت ساده یعنی در افرادی چون من و آقای عارف و رئیس دولت اصلاحات یا هریک از بزرگان ختم نمی‌شود وقتی صحبت از جریان می‌شود یعنی یک تفکر، یک آرمان و نه یک شخص و یا یک نفر با افکار محدود.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:8
Iran, Islamic Republic of
05:30 - 1399/04/18
رای مردم به پیشرفت واقعی است نه فریب
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج