پیکر شهید متوسلیان در تهران است؟
۱۰۱۳۵۳۳
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸
۱۵۹۱۱ 
حمید داوودآبادی نویسنده و پژوهشگر تاریخ دفاع مقدس در گفت‌و‌گو با خبرگزاری مهر می‌‎گوید:«۸۰٪ تمام این پیگیری‌ها درطول این چند سال همه ساختگی بود. تمام کمیته پیگیری‌های حاج احمد مانندیک تئاتر،یک سناریو رادنبال می‌کردند. ۱۵ سال اول پیگیری این پرونده حداقل ۲۱میلیارد تومان در همان دهه ۶۰ هزینه شده است.

برترین‌ها: حمید داوودآبادی نویسنده و پژوهشگر تاریخ دفاع مقدس در گفت‌و‌گو با خبرگزاری مهر می‌‎گوید:«۸۰٪ تمام این پیگیری‌ها درطول این چند سال همه ساختگی بود. تمام کمیته پیگیری‌های حاج احمد مانندیک تئاتر،یک سناریو رادنبال می‌کردند. ۱۵ سال اول پیگیری این پرونده حداقل ۲۱میلیارد تومان در همان دهه ۶۰ هزینه شده است.

شهید سلیمانی در ۲۴ اسفند ۹۷ از من پرسید: تو به چه چیزی در این پرونده رسیدی؟ گفتم من به چیز بدی رسیدم. گفت چی؟ گفتم پیکر حاج احمد تهران است. لبخندی زد و به من گفت: نه. هر چهارتایشان تهران هستند. جا خوردم. گفتم: یعنی چی سردار؟ من فقط برای وجود حاج احمد دلیل دارم. سردار پاسخ داد قطعاً هر ۴ نفر همان شب به شهادت رسیده‌اند.

در ادامه گفت ما چند وقت پیش (اشاره‌ای به زمان دقیقش نداشت) تبادلی با قوات اللبنانیه داشتیم، از آن جایی که می‌گفتند که پیکرشان را دفن کردند؛ پیکرها را به ما دادند. اکنون هم پیکرها طبق نظر شما تهران است. البته پیکری هم نیست و یک مشت استخوان هستند ظاهراً می‌گویند دی ان ای آن‌ها همخوانی ندارد اما پیکرها همچنان هستند.

اسعد شفتری کسی که در کشتن نقش داشته بود، گفته بود ماشین را به همراه یکی از جنازه‌ها بردیم جلوی دفتر حزب بعث عراق در طرابلس لبنان گذاشتیم. این ادعای آن هاست. همچنین بعداً اطلاعات کشور سوریه ماشین را پیدا کرد و برد.

چند روز پس از اینکه شهید همت از لبنان به ایران برگشته بود، به مغازه شیرینی فروشی پدر احمد متوسلیان رفته بود و گفت احمد در لبنان شهید شده است. این پرونده برای پدر ما بسته شده است.

از محسن رضایی پرسیدم چرا این همه مصاحبه می‌کنند و می‌گویند زنده است؟ گفت من و حسین دهقان یکسری اخبار از داخل اسرائیلی‌ها شنیدیم، گفتیم این خبرها را بولد کنیم شاید اسرائیلی‌ها تحریک شوند و اطلاعاتی لو بدهند اما به نتیجه نرسید و چیزی درز نکرد!»

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:19
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1399/04/17
من نفهمیدم.خیلی گنگ بود.‌‌من فقط میدونم این بزرگوار خیلی خیلی پاک بودن..
پاسخ ها
حسین کرد شبستری
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
خدایا مملکت ما را خودت حفظ کن!


وقتی میگی پیکر !
آدم جیگرش کباب میشه
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1399/04/17
خدایا, خودت به داد ما مسلمانان ایران برس.
دروغ چیزی از مسلمانی باقی نذاشته!
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1399/04/17
چه هزینه سنگینی برای اعراب پرداختیم
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1399/04/17
خدا لعنت کنه تمام کشورهای عربی رو
United States
23:59 - 1399/04/17
حاج محسن باز عملیات فریب
France
06:33 - 1399/04/18
تو گیر و دار جنگ خودمون حالا خدمت به لبنانیها رو عقب می انداختیم. نمیشد؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج