افزایش بنزین‌دزدی در جایگاه‌های سوختگیری
۱۰۱۳۶۹۸
۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
۴۲۵۶ 
مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه‌ها و مجتمع‌های خدماتی، رفاهی و بین‌راهی گفت: با افزایش قیمت بنزین، شاهدیم که روزانه تعدادی از متقاضیان سوخت بدون پرداخت از جایگاه خارج می‌شوند که این موضوع مشکلاتی را برای جایگاه‌داران به وجود آورده است.

ایسنا نوشت: مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه‌ها و مجتمع‌های خدماتی، رفاهی و بین‌راهی گفت: با افزایش قیمت بنزین، شاهدیم که روزانه تعدادی از متقاضیان سوخت بدون پرداخت از جایگاه خارج می‌شوند که این موضوع مشکلاتی را برای جایگاه‌داران به وجود آورده است.

محمد عطاپور با اشاره به افزایش بنزین دزدی در جایگاه‌های سوخت شده است، اظهار کرد: روزانه حداقل ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان از هر جایگاه به ویژه جایگاه‌های بین شهری سرقت صورت می‌گیرد که شکایت و پیگیری این مساله روند طولانی دارد.

وی با اشاره به راه‌حل مقابله با این مساله، گفت: اگر فرایند سوخت‌گیری به وسیله یک کارت صورت بگیرد، ابتدا فرد باید مبلغ را پرداخت و سپس اقدام به سوخت‌گیری کند که در این شرایط سرقت بنزین نیز کاهش می‌یابد.

مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه‌ها و مجتمع‌های خدماتی، رفاهی و بین‌راهی، با بیان اینکه بنزین دو نرخی مشکلاتی را به همراه دارد که قبل از اجرایی شدن این تصمیم نیز بارها اعلام کرده بودیم، تاکید کرد: در حال حاضر میزان نپرداختن هزینه بنزین در جایگاه‌ها، افزایش یافته است و زمانی که این مساله را گزارش می‌دهیم، نیروی انتظامی این موضوع را به دادگاه واگذار می‌کند که پروسه آن نیز دو تا سه سال زمان می‌برد.

عطاپور با بیان اینکه در جایگاه‌ها دوربین نصب شده و پلاک فرد نیز تحویل نیروی انتظامی می‌شود اما پیگیری آن زمان‌بر است گفت: شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی می‌تواند با استفاده از سیستم هوشمند این مساله را ساماندهی کند، بدین گونه که فرد با در اختیار داشتن یک کارت فرایند سوخت‌گیری را انجام دهد.

به گفته وی، یک مساله دیگر این است که به دلیل شیوع ویروس کرونا اغلب افراد فرایند سوخت‌گیری را به اپراتورها واگذار می‌کنند، همین مساله نیز موجب شده تا میزان عدم پرداخت هزینه بنزین افزایش یابد چراکه فرد پس از دریافت سوخت آن هم با کارت جایگاه‌دار منتظر نمی ماند و بدون پرداخت هزینه اقدام به خروج از جایگاه می‌کند.

مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه‌ها و مجتمع‌های خدماتی، رفاهی و بین‌راهی با اشاره به لزوم ساماندهی این مساله، گفت: اپراتورها معمولا به این مساله توجه دارند و برای مقابله با آن تلاش می‌کنند اما لازم است که اقدام جدی برای حل این موضوع به وجود آید تا در این شرایط جایگاهداران متحل هزینه‌های اضافی نشوند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:56
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1399/04/18
اینجا ایران است.ایران اسلامی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
به اضافه دزدی چون یک موقع هوا را بابنزین قاطی شده وهوا به باک می آید که این کار با اون کار می شود مساوی
جعفر بی پول
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
این همه مسئولین میدزدن حالا چند لیتر بنزین هم مردم بدزدند مگه چی میشه ؟
لعنت خدابرآمریکای جنایتکار وطرفدارانش
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
این از بی دینی هست نه مسلمانی
@یاعلی@
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
زنگنه تا هست همین است
حال چقدر حق حساب میگیرد خدا داند
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1399/04/18
شماهم بادستکاری پمپ ها روزانه میلیونها تومان از جیب مردم دزدی می‌کنید
پاسخ ها
م _ ه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
احسنت شماجایگاه دارها هم هوا داخل باک میکنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
هر کی دزدید دمش گرم
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1399/04/18
به نظر من با این وضعیت باید جایگاه ها درب خروجی ببندن تا راننده با تحویل رسید برگ پرداخت سود توسط نگهبان اجازه خروج داده بشه
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1399/04/18
یه نفر با اجر تو خروجی هرپمپ بنزین بزارید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
جایگاه داران خودشون دزدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج