مشکلات آمریکایی‌ها برای حضور در جهانی ۲۰۲۰
۱۰۱۳۹۳۳
۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۷
۱۳۷۶
فدراسیون کشتی آمریکا که مخالف برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۰ بود، هنوز موضع رسمی خود را در مورد تصمیم اخیر اتحادیه جهانی اعلام نکرده است.

خبرگزاری تسنیم: پیش از این فدراسیون‌های کشتی ایران و آمریکا مخالفت خود با برگزاری مسابقات جهانی در سال 2020 را اعلام کرده بودند. دلیل این موضوع نیز شرایط سخت هر دو کشتی در مواجهه با ویروس کرونا بود و اینکه اعتقاد داشتند برگزاری مسابقات جهانی سلامت خانواده کشتی سراسر دنیا را با مخاطره مواجه خواهد کرد.

با این وجود اتحادیه جهانی کشتی در آخرین تصمیمی که به فدراسیون‌های ملی اعلام کرد، از برگزاری پیکارهای جهانی 2020 در آذر ماه سال جاری در صربستان خبر داد. ضمن اینکه زمان برگزاری رقابت‌های جهانی جوانان و امیدها نیز اعلام شده است.

همانطور که در ایران همچنان سالن‌های کشتی تعطیل هستند و کشتی‌گیران اجازه تمرین گروهی را ندارند، در آمریکا نیز کشتی تعطیل شده و قهرمانان ملی این کشور نیز در قرنطینه خانگی تمرینات بدنی شان را دنبال می‌کنند.

در این وضعیت بعید نیست که آمریکایی‌ها حتی به عدم شرکت در مسابقات جهانی پیش رو فکر کنند و پیش از این نیز مقامات کشتی این کشور تاکید کرده‌اند که نمی‌خواهند جان هیچ کدام از قهرمانان شان را به خطر بیندازند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج