فرشید اسماعیلی در روز بزرگ بازگشت
۱۰۱۴۵۶۴
۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
۱۲۱۴ 
فرشید اسماعیلی پس از گذراندن دوران مصدومیت به ترکیب استقلال برگشته و امید اصلی فرهاد مجیدی در خط میانی تیمش است.

ورزش سه: فرشید اسماعیلی هافبک خوش تکنیک استقلال، پس از گذراندن دوران طولانی مصدومیتش، حالا چند هفته ای است که به تمرینات تیمش بازگشته تا در دسترس فرهاد مجیدی قرار بگیرد و سرمربی آبی پوشان می تواند در دیدار امروز مقابل تراکتور سازی روی او حساب ویژه ای باز کند.

اسماعیلی در هفته ی چهاردهم لیگ برتر و بازی مقابل پیکان از ناحیه عضله چهارسر دچار مصدومیت شد و از 18 آذر تا 4 اسفند سال گذشته، نتوانست برای استقلال به میدان برود. اسماعیلی در دیدار مقابل ذوب آهن که اتفاقا آخرین برد استقلالی ها نیز به همان بازی برمیگردد، در دقیقه 70 بجای آرش رضاوند به زمین مسابقه آمد و در دیدار مقابل گل گهر نیز دقایقی در زمین مسابقه حاضر شد. پس از کرونا و شروع تمرینات استقلال، اسماعیلی دچار کشیدگی در ناحیه همسترینگ پای راست شد و دو بازی مقابل فولاد و سایپا را از دست داد اما اکنون به مرز آمادگی رسیده است و مشکلی برای همراهی آبی پوشان ندارد.

اسماعیلی که امسال بازیهای زیادی را از دست داده است، حالا خود را برای دیدار مقابل تراکتور آماده می کند و در نبود داریوش شجاعیان، امیدهای فرهاد به پاهای اسماعیلی و کریمی است تا با استفاده از خلاقیت خود و نبوغ فردی، گره از مشکلات استقلال باز کنند و در جنگ حیثیتی برای کسب سهمیه، ضامن موفقیت استقلال باشند.

فرشید اسماعیلی در روز بزرگ بازگشت

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج