علیرضا قربانی «نازنی‌نی» را خواند
۱۰۱۴۶۵۱
۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
۲۸۱۲ 
علیرضا قربانی پس از تجربه‌ موفق السوئنو (El Sueño)، در ادامه‌ همکاری‌هایش با احسان مطوری، آهنگساز ایرانی ساکن آمریکا، در پروژه‌ بین‌المللی «صداها و پل‌ها» قطعه‌ «نازنی‌نی» را خوانده است.

خبرگزاری ایلنا: علیرضا قربانی پس از تجربه‌ موفق السوئنو (El Sueño)، در ادامه‌ همکاری‌هایش با احسان مطوری، آهنگساز ایرانی ساکن آمریکا، در پروژه‌ بین‌المللی «صداها و پل‌ها» قطعه‌ «نازنی‌نی» را خوانده است.

علیرضا قربانی (خواننده‌ موسیقی ایرانی) طی آخرین فعالیت‌هایش قطعه جدید «نازنی‌نی» را خوانده است.

علیرضا قربانی «نازنی‌نی» را خواند

قربانی، پس از تجربه‌ موفق السوئنو (El Sueño)، در ادامه‌ همکاری‌هایش با احسان مطوری آهنگساز ایرانی ساکن آمریکا در پروژه‌ بین‌المللی «صداها و پل‌ها»، قطعه‌ «نازنی‌نی» را خوانده که در زبان کشمیری به معنای نازنین من است.

در کنار علیرضا قربانی، قیصر نیظامی خواننده‌ معروف کشمیری نیز اشعاری از ابراهیم مسکین را می‌خواند. اشعار فارسی این قطعه سروده‌ فریدون مشیری‌ است.

گفتنی است این اثر با همکاری نوازندگان برجسته‌ بین‌المللی همچون مایک بلاک (نوازنده‌ ویلن‌سل در گروه سیلک رود)، رانی ملای (نوازنده‌ عود از فلسطین) و علی منتظری، حسام ناصری، میلاد محمدی و میثم مروستی (نوازندگان ایران) به‌زودی به علاقمندان موسیقی تلفیقی ایران و جهان عرضه خواهد شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج