افزایش مبلغ وام‌های دانشجویی
۱۰۱۴۸۳۰
۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۰
۱۱۵۴ 
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت افزایش حدود ۲۰ تا ۳۰ درصدی مبلغ وام‌های دانشجویی در سال جاری خبر داد و گفت: برخی وام‌ها با درصد بیشتری افزایش خواهند یافت.

ایسنا: رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت افزایش حدود ۲۰ تا ۳۰ درصدی مبلغ وام‌های دانشجویی در سال جاری خبر داد و گفت: برخی وام‌ها با درصد بیشتری افزایش خواهند یافت.

مهندس بهروز رحیمی ضمن بیان این مطلب از افزایش معوقه وام های دانشجویان علوم پزشکی طی چند ماه اخیر خبر داد و اظهار کرد: با توجه به مصوبه بانک مرکزی و همچنین مصوبه وزارت بهداشت طی چهار ماه اخیر هیچ گونه مبلغی بابت اقساط وام از دانشجویان علوم پزشکی دریافت نشده و در نتیجه سطح معوقات ما بسیار افزایش یافته و عدد آن به حدود ۴۰ میلیارد تومان می‌رسد.

افزایش مبلغ وام‌های دانشجویی

وی در ادامه با اشاره به آغاز بازپرداخت وام های دانشجویان از اول خرداد، تاکید کرد: از این ماه بازپرداخت وام های دانشجویان علوم پزشکی به روال قبل باز خواهد گشت.

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از افزایش ۲۰ تا ۳۰ درصدی مبلغ وام های دانشجویی در سال جدید خبر داد و اظهار کرد: برخی از وام های ما با درصد کمتر و برخی نیز با درصد بیشتری افزایش خواهند یافت؛ اما به طور متوسط بین ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش وام خواهیم داشت.

مهندس رحیمی با تاکید بر اینکه وام تحصیلی بیشترین تقاضا و پوشش را در بین وام های دانشجویی دارد، گفت: بیش از ۶۸ درصد وام های پرداختی ما در وزارت بهداشت وام تحصیلی است که شامل همه دانشجویان می شود. هدفگذاری ما در سال جاری این است که بتوانیم بین ۲۰ تا ۳۰ هزار نفر جامعه هدف پرداخت وام های دانشجویی را بیشتر کنیم و آمار دانشجویان دریافت کننده وام را به ۱۲۰ هزار نفر برسانیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1399/04/22
در دهه شست تا هفتاد مردم از وام فرار میکردن اما حالا تو صف و التماس برا ده تومان وام. چه شده اینطوری شده به پدرم میگفت بانک کساور ی بیا وام بگیر چاه بزن بابام و مردم از بدهکاری خوش نداشتن از زمستان از کل زبان شهر جنس میخریدن و سال آینده بهار روغن کشک و پشم و کره و حیوان بجای آن میدادیم بدون یک ریال بیشتر فقط در دفترش می نوشت نه چک و نه سفته. حالا برو بگو یه روغن بده فردا پولش را میدم فورا کاغذ بالای سرش را نشان می ه. نسیه ممنوع
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج