حریرچی:‌ نمی‌شود سینما، باز و دانشگاه تعطیل شود
۱۰۱۴۸۳۱
۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۸
۱۳۵۹
معاون کل وزارت بهداشت گفت: مردم اطمینان داشته باشند که امتحانات با شرایط مناسبی برگزار خواهد شد و جزئیات آن را پس از تایید دو وزیر فردا اعلام می کنیم.

خبرگزاری مهر: ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت در گفتگوی ویژه خبری درباره نگرانی درباره کنکور و امکان شیوع بیشتر کرونا گفت: کل شرکت کننده‌های کنکور به اندازه دو ساعت حضور در مراکز خرید در تهران خطر ندارد. چند هزار نفر با تراکم به مراکز خرید مراجعه می‌کنند ولی کنکور با فاصله می‌روند.

وی افزود: امتحانات جامع و کنکور افراد با فاصله شرکت می‌کنند و تنها ممکن است در زمان ورودی و یا افرادی که از سایر شهرها می آیند مشکل ایجاد شود.

حریرچی:‌ نمی‌شود سینما، باز و دانشگاه تعطیل شود

معاون کل وزارت بهداشت گفت: در زمان کنکور که افراد در شهرهای خودشان حضور دارند، فاصله‌های میان داوطلبان مناسب است.

حریرچی یادآور شد: متعادل نگاه کنیم ضمن اینکه برخی از امتحانات، آزمون‌های ورودی هستند و ما نمی‌توانیم دانشگاه‌های خود را ببندیم. از یک طرف سینماها را باز می‌کنیم و از سوی دیگر دانشگاه را تعطیل کنیم؟ این امکان پذیر نیست.

وی گفت: امروز جلسه خوبی در سطح معاونان وزیر برگزار شد و صورت جلسه‌ای تهیه شد و مردم اطمینان داشته باشند که امتحانات با شرایط مناسبی برگزار خواهد شد و جزئیات آن را پس از تأیید دو وزیر فردا اعلام می‌کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:11
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1399/04/22
کسی که برای کنکور دکتری باید بره مرکز استان تو سالن دربسته با سیستم تهویه که کوچکترین ویروس رو پخش میکنه مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1399/04/22
خب سینما رو هم تعطیل کنید و به این بهانه با جون مردم بازی نکنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج