اتصال کارت‌های بانکی ایران به شبکه بانکی روسیه
۱۰۱۵۴۴۴
۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
۶۲۳۶ 
مدیرکل دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت گفت: کارت‌های بانکی مورد استفاده در شبکه شتاب ایران به شبکه «میر» روسیه متصل می شود که این می‌تواند به تسهیل مبادلات مالی به ویژه در بخش گردشگری بسیار کمک کند.

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت گفت: کارت‌های بانکی مورد استفاده در شبکه شتاب ایران به شبکه «میر» روسیه متصل می شود که این می‌تواند به تسهیل مبادلات مالی به ویژه در بخش گردشگری بسیار کمک کند.

بهروز الفت مدیرکل دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت گفت: ارتباطات بانکی ایران با روسیه در مقایسه با سایر کشورهای جهان در شرایط تحریم بهتر بوده و در همین راستا اقداماتی از سوی بانک مرکزی و سایر بانک‌های تجاری در حال پیگیری است که یکی از آنها اتصال کارت‌های شتاب ایرانی در روسیه است که پروتکل‌های آن در حال بررسی است.

وی افزود: کارت‌های بانکی مورد استفاده در شبکه شتاب ایران به شبکه «میر» روسیه متصل می شود که این می‌تواند به تسهیل مبادلات مالی به ویژه در بخش گردشگری بسیار کمک کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:23
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1399/04/23
مختلسین گرامی بانکهای روسیه رو هم غارت نکنن صلوات
Iran, Islamic Republic of
21:17 - 1399/04/23
شماکه باکشورهای کمونیستی رابطه دارین باآمریکا هم رابطه داشته باشین تاتحریمها برداشته بشه وچین وروسیه وونزویلامیخورن آمریکاهم بخوره
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1399/04/23
میخواهند پول شهرهای اشغال شده مان از زمان قرار داد ترکمنچای را بدهند اینجوری راحتتره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج