آتش‌سوزی گسترده در یک انبار کالا در بزرگراه فتح
۱۰۱۵۹۴۶
۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۶
۳۷۳۶
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش‌سوزی گسترده در یک انبار کالا واقع در اتوبان فتح خبر داد.

ایسنا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش‌سوزی گسترده در یک انبار کالا واقع در اتوبان فتح خبر داد.

سیدجلال ملکی در این‌باره اظهار کرد: ساعت ٢٣:٣١ سه‌شنبه‌شب (24 تیر) یک مورد حادثه وقوع حریق گسترده در یک انبار کالا به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن چهار ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام شدند.

وی با بیان این‌که محل این انبار در محدوده بزرگراه فتح، خیابان فتح هفدهم رخ داده است، اظهار کرد: تانکر های آب و نردبان هیدرولیکی نیز به محل اعزام شدند. آتش‌نشانان در مدت‌زمان کمتر از پنج دقیقه به محل رسیده، مشاهده کردند که یک سوله در یک مجتمع کارگاهی دچار حریق شده است. در این مجتمع چندین کارگاه و سوله با فاصله بسیار کمی از یکدیگر وجود داشت.

ملکی افزود: بیش از ۶٠٠ متر دچار حریق شده و لوازم اداری بسیار زیادی که در این محل نگهداری می‌شده دچار حریق شده است. زمانی که نیروها به محل رسیدند آتش از تمام سقف و پنجره‌ها به بیرون زبانه می‌کشید و در آستانه سرایت به سایر سوله‌ها بود.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده، موفق شدند حریق را تحت کنترل خود دربیاورند. البته با توجه به شعله‌های سرکش این حریق و تخریب بخشی از سقف این سوله، حریق در حال گسترش به اطراف بود که از آن جلوگیری شد.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران این حریق مصدومی نداشته است. در حال حاضر نیروها در حال لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل هستند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج