آخرین وضعیت پرونده اتوبوس دانشگاه آزاد
۱۰۱۷۵۶۱
۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
۵۷۲۲
وکیل شاکیان پرونده حادثه اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات در خصوص آخرین وضعیت این پرونده گفت: روز اول مردادماه سال جاری دومین جلسه رسیدگی به پرونده یاد شده در دادگاه تجدید نظر برگزار خواهد شد.

خبرگزاری فارس: حسام نواب صفوی، وکیل شاکیان پرونده حادثه اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات  در خصوص آخرین وضعیت پرونده حادثه اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات بیان کرد: پس از صدور رأی از سوی دادگاه بدوی، پرونده با اعتراض دانشگاه آزاد اسلامی به دادگاه تجدید نظر رفت و دوازدهم اسفندماه سال گذشته اولین جلسه دادگاه تجدید نظر در شعبه ۶۹ دادگاه تجدید نظر به ریاست قاضی فتاح برگزار شد.

وکیل شاکیان پرونده حادثه اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه وکلای دانشگاه آزاد اسلامی طولانی صحبت کردند و جلسه بیش از یک ساعت طول کشید؛ لذا فرصتی برای شاکیان و وکیل برای ارائه توضیحات وجود نداشت در نتیجه مقرر شد جلسه‌ای صرفا برای صحبت شکات تعیین شود.

وی تصریح کرد: در همین راستا روز اول مردادماه سال جاری دومین جلسه رسیدگی به پرونده یاد شده در دادگاه تجدید نظر برگزار خواهد شد

نواب صفوی در ادامه با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در مورد اتوبوس بین پرسنل و دانشجوها تبعیض انجام داده است، اظهار کرد: در این خصوص دو استفتاء از آیات عظام مکارم شیرازى و علوى گرگانى در همین مورد گرفته شده که در پاسخ آیت‌الله مکارم شیرازی آمده‌است: لازم است برای تردد دانشجویان وسایلی که تأیید فنی و... را داراست در نظر گرفته شود و اگر مسوول مربوطه در انجام وظایف محوله کوتاهی و سهل انگاری کرده، لازم است مطابق قوانین با او برخورد شود.

آخرین وضعیت پرونده حادثه اتوبوس علوم تحقیقات

وکیل شاکیان پرونده حادثه اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات همچنین در خصوص پاسخ آیت‌الله علوی گرگانی در مورد استفتاء انجام شده گفت: در پاسخ ایشان نیز آمده‌است: هر گونه تبعیض غیر عادلانه در اسلام نفی شده‌است و لازم است در جامعه اسلامی از این‌گونه مسائل دوری شود.

آخرین وضعیت پرونده حادثه اتوبوس علوم تحقیقات

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:2
Netherlands
20:53 - 1399/04/29
بابا هرچی بود تموم شد رفت. همه فراموش کردن. چرا دوباره این داستانو زنده میکنین.حالا چندتا ادم مردن دیگه اتفاق خاصی که نیوفتاده. اون موقع نمیمردن میرفتن توی تظاهرات و اغتشاشات میمردن.یا کرونا میگفتن میمردن
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1399/04/29
هیچی جای خودش نیست این وکیله یا بازیگره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج