مجری توهین می‌کند، تلویزیون پخش می‌کند!
۱۰۲۰۵۸۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
۶۶۴۳ 
هنوز زمان زیادی از قهرمانی پرسپولیس در لیگ نوزدهم نمی‌گذرد که حواشی‌اش سر از تلویزیون درآورده و باعث دلخوری سرخ‌پوشان شده است!

روزنامه شرق: هنوز زمان زیادی از قهرمانی پرسپولیس در لیگ نوزدهم نمی‌گذرد که حواشی‌اش سر از تلویزیون درآورده و باعث دلخوری سرخ‌پوشان شده است! ماجرا مربوط به رفتار دو مجری در شبکه‌های یک و سه سیماست که یکی روی آنتن زنده و دیگری در صفحه مجازی‌اش قهرمانی پرسپولیس را به سخره گرفته‌اند؛ اولی آن را به مسعود سلطانی‌فر و وزارت ورزش ربط داده؛ ولی دیگری، توهین زشتی کرده که خشم هواداران، مسئولان و بازیکنان باشگاه پرسپولیس را برانگیخته است.

صبح روز گذشته، عبدالرضا امیراحمدی، در بخش ورزشی برنامه صبحگاهی شبکه اول سیما، با عنوان مثالی، به همان شایعه‌ای که هواداران استقلال این روز‌ها به آن معتقد هستند (پرسپولیس را وزارت ورزش قهرمان کرده است) دامن زد. او به کنایه در‌این‌باره گفت: «با سلام خاص خدمت همه باباها. در تابستان‌های قدیم بابا‌ها به کاسب‌های محل می‌گفتند فرزندم کار کند و آخر ماه این بابا پولی به اوستا می‌داد که به فرزندش بدهد که فرزند فکر کند خودش کار کرده است. یا بعضی بابا‌ها جوایزی خریداری می‌کردند و به مدارس می‌دادند که سر صف فرزندان‌شان را تشویق کنند، حالا جایزه را که گرفته بود؟... هشتگ... بابا مسعود... و دست همه بابا‌ها و بزرگ‌تر‌ها درد نکند»!

مجری توهین می‌کند، تلویزیون پخش می‌کند!

طعنه او اشاره مستقیمی به این شایعه دارد که جام قهرمانی پرسپولیس که چهارمین جام متوالی آن‌ها در لیگ برتر بود، با حمایت مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش به دست آمده است. این بخش از صحبت‌های او صبح روز گذشته در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت تا اینکه مدیر روابط‌عمومی باشگاه پرسپولیس به آن واکنش نشان داد و گفت اگر مجری مذکور در تلویزیون عذرخواهی نکند، رسما باشگاه از او شکایت می‌کند.

مجری توهین می‌کند، تلویزیون پخش می‌کند!

امیراحمدی عصر روز گذشته نه در تلویزیون؛ بلکه در فضای مجازی ویدئویی منتشر کرد و از هواداران باشگاه پرسپولیس عذرخواهی کرد و گفت که حرف‌هایش فقط یک کل‌کل ساده بوده است؛ نکته عجیب اینکه او گفت به جای اینکه نگران بازگشتن دلار به کانال ۲۴ هزارتومانی باشیم، به این مسائل پرداخته شده تا به‌نوعی گمراه شویم!

صحبت‌های این مجری در شبکه یک سیما در حالی خشم پرسپولیسی‌ها را برانگیخته است که دو روز قبلش، علی مرادی، یکی از مجریان شبکه سه، استوری‌ای منتشر کرد و با کنایه به قهرمانی پرسپولیس در توهینی زشت نوشت: «وقتی پای اسب را ببندی، خر قهرمان می‌شود». او اسب را به رنگ آبی و خر را به رنگ قرمز در استوری‌اش منتشر کرد تا هیچ شک و شبهه‌ای باقی نماند.

مجری توهین می‌کند، تلویزیون پخش می‌کند!

مرادی البته برای سومین‌بار بود که به پرسپولیسی‌ها می‌تاخت؛ او که ظاهرا علاقه‌اش به استقلال زایدالوصف است، پیش‌تر و زمانی که در شبکه هرمزگان هم برنامه داشت، در گفتگو با مهران غفوریان، موفقیت‌های پرسپولیس را حاصل زدوبند و دست‌های پشت پرده و حمایت‌ها دانسته بود. بار دیگری هم که او پرسپولیسی‌ها را به سخره گرفته بود، مربوط به بازی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا با الهلال بود که عنوان کرده بود «این بازی قرار است از شبکه نسیم پخش شود». اگرچه توهین تازه او روی آنتن زنده نبوده و در صفحه شخصی‌اش منتشر شده؛ ولی پرسپولیسی‌ها بنای شکایت از او را هم گذاشته‌اند و خواستار این شده‌اند که در تلویزیون به صورت رسمی عذرخواهی کند. آن‌ها از مسئولان صداوسیما هم خواسته‌اند با این مجریان برخورد کنند.

این دو مورد از تازه‌ترین اتفاقاتی است که مجریان تلویزیون خشم پرسپولیسی‌ها را برانگیخته‌اند؛ ولی پیش‌تر هم سابقه داشته که پرسپولیسی‌ها سوژه شوند؛ شوخی با فامیلی سوشا مکانی، دروازه‌بان سابق پرسپولیس، در خندوانه و البته «بی‌سواد» خطاب‌کردن علی کریمی از سوی پیمان طالبی، مجری برنامه طبیب، دیگر موضوعاتی بوده که پرسپولیسی‌ها به آن واکنش تندی نشان داده‌اند؛ هرچند پیمان طالبی هم بعد از کاری که انجام داد، عذرخواهی رسمی کرد.

تمسخر استقلالی‌ها

مثل پرسپولیس، دیگر تیم مطرح ایران یعنی استقلال هم کم از مجریان تلویزیون و خودشیرینی‌های آن‌ها نکشیده‌اند! معروف‌ترین شاهکار مجریان تلویزیونی در توهین و تمسخر باشگاه استقلال مربوط به حسین کلهر، یکی دیگر از مجریان جوان شبکه سه بود که روی آنتن زنده لوگوی استقلال را تمسخر و شوخی توهین‌آمیزی با آن‌ها داشت. رفتار کلهر آن‌قدر استقلالی‌ها را ناراحت کرد که با واکنش تند آن‌ها همراه شد و از مسئولان صداوسیما خواستند اجازه حضورش در برنامه دیگری را ندهند.

مجری توهین می‌کند، تلویزیون پخش می‌کند!

وریا غفوری، کاپیتان باشگاه استقلال هم در واکنش به صحبت‌های عجیب‌وغریب آن مجری، استوری‌ای منتشر کرد و حسابی از تلویزیون انتقاد کرد. استوری‌ای که نوید محمدزاده، بازیگر مطرح سینمای ایران هم آن را منتشر کرد. در بخشی از آن استوری، وریا به صداوسیما تاخت و نوشت: «صداوسیما، سازمانی (است) که متأسفانه خیلی وقت است بسیاری از مخاطبانش را از دست داده و شاهد ریزش هرچه بیشتر مخاطبانش هستیم. در این سازمان به صورت واضح شاهد حضور افرادی هستیم که هنوز از نظر شعور و درک به بلوغ نرسیده‌اند؛ چه برسد که بتوانند در جایگاه مجری، برنامه‌ای درخور شأن مردم ایران اداره کنند». مجری مذکور که به‌شدت تحت فشار و انتقاد قرار گرفته بود، بعد‌ها به صورت رسمی از هواداران استقلال عذرخواهی کرد.

با‌این‌حال شاید مشهودترین توهین مجریان تلویزیون به استقلال مربوط به علی ضیا باشد؛ توهینی که البته در تلویزیون رخ نداد. از او ویدئویی منتشر شد که بعد از داربی ۸۱ از فرط خوشحالی بالاوپایین می‌پرد و به پرویز مظلومی، سرمربی وقت استقلال توهین می‌کند. پخش آن ویدئو، دردسر‌های زیادی را برای ضیا به همراه داشت. او با وجود عذرخواهی چندباره، از حضور در برنامه‌ها منع شد و تا مدت‌ها هیچ برنامه‌ای در تلویزیون نداشت. چند ماه بعد، ضیا با بازگشتش به تلویزیون این بار از پرویز مظلومی دعوت کرد تا روبه‌رویش بنشیند و نشان دهد کدورت‌ها از بین رفته است.

مجری توهین می‌کند، تلویزیون پخش می‌کند!

دلخوری بازیکنان از تلویزیون

این‌ها فقط نمونه‌های بارزی از شوخی‌ها، توهین‌ها یا شاید «خامی» مجریان جوان تلویزیون نسبت به چهره‌ها و باشگاه استقلال و پرسپولیس بوده‌اند. پرواضح است که این روند قطع نشده و بعید است به این زودی‌ها هم از تلویزیون برچیده شود. با وجود آنکه از بین رخداد اول تا همین نمونه آخر که روز گذشته رخ داده، فاصله زیادی وجود دارد؛ ولی مجریان درسی نگرفته‌اند و به رفتار‌های عجیب‌و‌غریب‌شان در جایی که احتمالا بیننده زیادی دارد، ادامه می‌دهند.

البته مخاطب و هواداران دو باشگاه یادشده، قادر به تشخیص کری‌خوانی و توهین هستند و ناراحتی آن‌ها از سلایق رنگی همه مجریان تلویزیون نیست؛ نتیجه این شوخی‌ها بعضا زننده؛ اما ایجاد فاصله بیشتر بازیکنان این دو تیم با صداوسیما است؛ بخشی از صحبت‌های وریا غفوری که در بالا منتشر شد، نشان‌دهنده تفکر آن‌ها درباره این سازمان است. در تازه‌ترین مورد هم، جلال حسینی، کاپیتان باشگاه پرسپولیس که قرار بود در برنامه فوتبال برتر شبکه سه حاضر شود، عنوان کرده بود به دلیل توهین مجریان تلویزیون به باشگاه پرسپولیس حاضر نیست فعلا در برنامه‌ای از صداوسیما شرکت کند؛ مگر اینکه رسما از هواداران باشگاه عذرخواهی شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 76
در انتظار بررسی:10
Iran, Islamic Republic of
08:26 - 1399/05/07
ب شما چه .خب راست میگه همه میدون پرسپولیس هیچ ... نبود.زمین و زمان ریختن تا قهرمانش کنن.استقلالو نابود کردن .تاجایی ک تونستن ضربه زدن ....
پاسخ ها
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
وجدانن من دوستهای پرسپولیسی زیاد دارم اما همونا هم دیگه از قهرمانی پرسپولیس خوشحال نیستن و بعضأ خودشونم میگن بازیها سیاسی شده.البته نمیخوان مستقیم بگن جام رو دو دستی دادن به پرسپولیس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
هوادارن محترم هر دو تيم آبي و قرمز ! گول اين بازيها رو نخورين و از موضوعات اصلي و كليدي كشور غافل نشين ، يادتون باشه هر دوتون هميشه براي كشور ايران ، عزيز و " سرخابي " هستيد.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
... دغدغت شده فوتبال
ول کنید مردم نون ندارن بخورن گیر دادین
من خودم قبلا پرسپولیسی بودم ولی دیگه فوتبال برام مهم نیست امیدوارم همه ی تیم های ایرانی ورشکسته بشن فوتبال ایران تعطیل بشه
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۸
سلام ممنوع الکار بشود تا توهین کردن را فراموش کند
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1399/05/07
توهین توهین است چه به پرسپولیس چه به استقلال چه به هر تیمی دیگر باید دم این مجریان را قیچی کرد و زبانشان را کوتاه ولی این مثال که پای اسب را میبند ..... وقتی عادل فردوسی پور نباشد این مجریان در تلویزیون خود نمایی میکنند
پاسخ ها
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
فدات حرفت حساب
پارسال چندبار به استقلال توهین شد؟
چرا پرسپولیسیا اونجا نه تنها ناراحت نشدن بلکه خوشحالم شدن،
از قدیم گفتن هرسلامی علیکی داره
سحر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
توهین به هیچ انسانی زیبا نیست، متاسفانه خیل عظیمی از مجری های بیسواد در رسانه ملی حضور دارند.... که بیشتر از این شاهد توهین ها و رفتارهای زشت شان خواهیم بود
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1399/05/07
از قدیم گفتن چوب رو که برداری گربه دزده فرار میکنه خب خیلی هم بی راه نگفته اقای امیر احمدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
دوست عزیز مدتی پیش بود یکی از مجریان به تیم استقلال توهین کرده بود توهین بد است حالا به هر تیمی اگر جلوی این افراد احمق گرفته نشود این توهین ها ادامه دارد و هر روز طرفداران یک تیم باید مورد توهین قرار بگیرند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
اخ مشکل اینه ک این لنگی ها چرا این حرف و ب خودشون گرفتن؟؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
غلط کرده باشما کیسه کش متوهم به مانمیخورید
تاج
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
دوست عزیز پرسپولیسی که گفتید توهین نکنیم ، فرمایشتون صحیح ولی دیگه حمایت های آقایون برای تیم محبوبشون اظهر من الشمس شده . فراری دادن استراماچونی قبول نکنید به زور و تهدید گرفتن مربی تیم حریف هم قبول نمی کنید ؟! مدیرعامل باشگاه علنا اعلام کرد که گفتن فلان و بهمانتون میکنیم ، منکر شدن این موضوعات انکار شب و روز هستش
این وزیرک و پسرک دلقکش ارزش تیم شما رو پایین اوردن ، طوریکه خبرنگار سعودی از تیم شما بعنوان تیم محبوب حکومت یاد میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
تلویزیون جای این کارها نیست فرقی هم نمیکنه چه کسی باشه
این آقا هم باید تو همون برنامه عذرخواهی کنه امراه با همون مهمونش
Romania
08:39 - 1399/05/07
سلام.
جدای از تعصبات رَنگی یک سوال... استقلال و پرسپولیس در حال حاضر مالک خصوصی ندارن... هر دوشون دولتی هستند و زیر نظر یک نهاد دارن اداره میشن و هر دوشون بودجشون از یک جا میاد. پس ماجرا چیه یکیشون ۴ ساله قهرمان میشه اما اون یکی هر سال بازیکنا و مربیاش میرن و باید بجنگه برا دوم شدن؟ اگه وضع مالی خوبه باید هر دو شرایط تقریبا یکسانی داشته باشن و اگه قراره یکیشون قهرمان بشه با اختلاف نزدیک این اتفاق بیفته نه اینهمه اختلاف امتیاز.. اگه تبعیضی پشت این ماجرا نباشه پس دلیل این تفاوتی که این دو تیم دارن چی میتونه باشه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
مطمئنی قرمز بازیکن و مربی نرفته؟ خدا جوابتون رو داده و بازم میده.
M
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
چند سالته؟؟ الان یعنی همه چی پوله؟؟ اگه دوتا تیم پول برابر داشته باشن باید جایگاهشون نزدیک هم باشه؟؟؟ تو الان با این حرفت داری کل فوتبال رو میبری زیر سوال
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
مثبت اشتباهی چه ربطی داره خیلی از باشگاهها در گذشته دولتی بودن ضمنا مجریان شما خیلی بی تربیتن که عدرخواهی هم نمیکنن مجریانی که به استقلال توهین کردن حداقل عذرخواهی کردن این مجریها چطور؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
تعصب مردانگی،غیرت ،شرف ،حلقه های گمشده استقلال میباشد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
یه کم انصاف هم خوب چیزیه
از تیم قهرمان دوتا مربی رفته از اون یکی یک مربی
تیم قهرمان در این فاصله دو پنجره محروم بوده ولی باز هم قهرمان شده. بی عرضگی کل تیم را به پای اراده داشتن دیگران نگذارید
....
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
اگه اینطوریه چرا ماشین سازی و تراکتور که هردوشون مال زنوزی هست جایگاهشون مثل هم نیست. کم کاری خودتون و به دیگران ربط میدید که این حال و احوال و دارین
کیهان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
دمت گرم؛ حرف حساب جواب نداره
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
... دلیل تفاوت ماشین و تراکتور مشخصه.. زنوزی همه توجهش سمت تراکتوره و یه تیم کهکشانی ساخته... اما کجا اون خریدایی ک برا تراکتور کرده برا ماشین سازی هم کرده؟
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1399/05/07
درودبرمجری توانمند وپرقدرت صبح بخیرایران.خیلی حال کردیم دمت گرم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
همتون پماد لازمین
پوکرررررر سوزززززززززززش
از سوزززززشتون بیشتر حال میکنیم تا پوکر قهرمانی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
پوکر سوزش
بی نام۱
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
خوشم میاد مردم ایران زود جوگیر مسائل حاشیه ای میشن این بحث هاسرگرم کننده شماهاهست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
سوزش پوکر ادامه داره.خخخخخخ۶۶۶۶۶۶
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1399/05/07
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
این حمایت بابا مسعود و فدراسیون اظهر من الشمس هست ولی کسی که نمیخواد بفهمه نمیشه بهش فهموند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
# سوزش پوکر۴+۶
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
چرا با 12 بازیکن به فینال اسیا رفت فقط پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1399/05/07
شیافتی جان این تمسخر نیست که

بنده خدا واقعیت رو گفته
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1399/05/07
آقای امیراحمدی برادرمن چرانارحت می شوی تمام این حرفها واقعیت دارد شما باباج دادن به سلطانی وکمیته داوران وفدراسیون کثیف ورزش تیم چرکپولیس راقهرمان اعلام کردید وجام سفارس اسنپی وزارت ورزش راتحویل گرفتید واینگونه ق هرمانی درجامعه ارزش واعتباری ندارد بهتراست خجالت بکشید وتمام حرفهایت که پشیزی ارزش ندارد وخودت رامسخره جامعه کردید باعذرخواهی ازمردم به اتمام برسانید بعد ازسلطانی خر معلوم می شودقهرمان واقعی کیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
پوکر سوزش چه کرده با اسدقلالیا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
اگر هم ادعات درست باشه تازه میشه مثل قهرمانیهای کیسه با قلعه نویی چیزس که عوض داره گله نداره
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1399/05/07
پرسپولیس،استقلال هر دو تیم حکومتی هستند و از تمام مزایا وامتیازتی که سایر تیم ها خصوصا تیم های شهرستانی از ان محروم هستند این دو تیم از ان برخوردارند اما نکته این است که بابا نباید بین فرزندانش فرق بگذارد و به یک پسر بیشتر توجه وهزینه کند و به پسردیگرش کمتر توجه کند در مجموع بابا مسعود به هر دو فرزندش توجه میکرده اما نبایستی تبعیض قائل می شد. لذا این دو تیم حکومتی نباید از همدیگرناراحت باشند.
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1399/05/07
وزیر پول بیت‌المال خرج می کند فوتبال ایران را به لجن کشید تا لنگ جام بگیرد. چطور مجریای لنگی آزادن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
مجریان پرسپلیسی که عذرخواهی کردن شما کیسه کشهایید که خیلی وقیحید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
استقلال اورزه قهرمانی نداره چه ربطی داره به دیگران خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1399/05/07
رمانی که مجریان بی سوادی مثل علی ضیاءتوهین میکردن تلویزیونم پخش میکرد چرا همه لالمونی گرفته بودن ای لعنت بر رانت سرخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
ضیاء که عدرخواهی کرد مجریان بی تربیت شما چطور ؟
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1399/05/07
اون موقع که به استقلال توهین میشد همتون لال بودین و خبری از عذر خواهی نبود... البته توهین نکرد واقعیتو بیان کرد اونم که همه میدونن.
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1399/05/07
قبلا مجریان پرسپولیسی به استقلال چند بار متوالی توهین کردن نه تلوزیون عذر خواهی کرد.نه مثل اینبار کس انتقاد کرد.از دیروز تا حالا خودتونو خ
فه کردین
چرا .چون طرف سوگولی حکومت هس
خودتون ثابت کردین استقلال کم دشمن نداره
Romania
09:41 - 1399/05/07
حرف باد هواست اصل بابا مسعوده
پاسخ ها
کیسه زباله آبی
Germany
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
چشم همه‌ی کیسه کش ها و کیسه چی ها بترکه از حسادت.
Russian Federation
09:48 - 1399/05/07
مردم فکر نون شبشونن شما دعوای فوتبالی دارید میکنید
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1399/05/07
فیفا هر نیست. فیفا در جریان مهندسی فوتبال ایران و قهرمانی ساختگی پرسپولیس توسط سلطانی فر در سه سال گذشته می باشد. سلطانی فر پولیس تمام فکرش قهرمان کردن پرسپولیس و نابودی کامل دیگر تیمهاست. جریان سه سال قهرمانی ساختگی هم پوشش دادن میلیاردها تومانی است که خرج این تیم کرده اند و نیز بالا بردن ارزش سهام پرسپولیس در بورس و نابود کردن تیمهای دیگر در بورس می باشد. پرسپولیس با خریدن تمام داوران و فدراسیون فوتبال و وزیر و تاج قهرمان شد نه در زمین بازی.
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1399/05/07
حرف حق تلخ است لنگیها این درک کنید که البته شما ها ندارید
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1399/05/07
باید تاسف خورداز صدا و سیمای ایران که افراد بی سواد و مجهول الهویه رو میارن مجری میشن و نمونش میشه این گونه گستاخی ها ...
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1399/05/07
مجری حقیقت گفت بابامسعودوفرزندش وفدراسیون همه قرمزهستندصدرصدقهرمان نمی شد
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1399/05/07
ممنون بابت مطلب مفیدتون..متاسفانه رسانه ملی مدتهاست که بافراری دادن مجریان باسابقه،محبوبیت خودش ازدست داده.واگرفضای مجازی نباشه،کمتر کسی به این کلیپ ها توجه میکنه...چون صداوسیمابجای ملی بودن،میلی و سلیقه ای کارمیکنه
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1399/05/07
یاد بگیرید به تیمی که کار کرده و زحمت کشیده تا قهرمان بشه احترام بذارید !!
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1399/05/07
فحشو بنداز زمین صاحبش میاد ور میداره

تیم بابا مسعود
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1399/05/07
پوکرقهرمانی خیلی براشون سوزش داره خخخخخخ پماد بدم؟
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1399/05/07
شما هم نمی خواد دیگه همه تاریخچه رو زیر رو کنی.
بخصوص در مورد علی ضیاء که چندین بار عذر خواهی کرده.
یعنی کسی نمی تونه اشتباه کنه؟
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1399/05/07
ممکنه بپرسم وجواب بدید چرا شما این همه از پرسپولیس تعریف و از حقیقت ناراحت میشید بهترینها نباید بی طرف باشید
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1399/05/07
ول کنید این حرفارو ت این شرایط اقتصادی همه چی داره بالا میره ولی دو تا چیز بالا نرفته یکی یارانه هاس یکی هم تیم استقلاله خخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1399/05/07
اقا من یه استقلالی هستم واقعا دارم میسوزم پرسپولیس چهار بار پشت سر هم قهرمان میشه خدایشش مایگی هم داره
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1399/05/07
دورد بر شرفت آقای احمدی حرف راست رو گفتی
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1399/05/07
دمش گرم حرف حق زده کجاش توهینه آخه
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1399/05/07
وجدانن خیلی بده جام بگیری ولی ازش لذت نبری زنده بادلنگ حقیر
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1399/05/07
پرسپولیسی ها ب ی ستارشون پز میدن
استقلال ک چند تاستاره داره چی کار کنن
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1399/05/07
میثاقی خوبه ها .مگه ای بنده خدا اسم کسی رو آورد که همتون ناراحت شدید
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1399/05/07
حرف را بنداز زمین صاحبش ورش میداره
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1399/05/07
آقا اصلا این مجری یه چیزی گفته
شما چه فکر می کنید
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1399/05/07
اینا رو نگید چه کنید ؟

بسوزید و بسازید ؟

حداقل با این چرندیات جگرهای سوخته تون یه خورده خنک میشه
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1399/05/07
قبل از این دوتا کسی به تیمی دیگه توهین نکرد؟

حتی برترینها که اصلا پیامهای من و بقیه ی استقلالیا رو پخش نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1399/05/07
گور بابای هر دو تیم مگه چکار کردن اپولو هوا کردن .فقط خرج رو دست ملت گذاشتن و وقت ملت را هدر دادن مسخرها .از فوتبال فقط حرف زیادی زدن بلدن
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1399/05/07
میگن پماد سوختگی گرون شده کمیاب شده 4سال استقلالیا مشتری ثابتشن
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1399/05/07
گربه دستش به جام نمی رسه2تامجری عقده ای رومیفرسته.
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1399/05/07
این همه پول مفت میگیرن چهار تا فحش هم بخورن این به اون در
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1399/05/07
این کارا همه ش بازی صدا و سیماس
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1399/05/07
اقای علی مرادی شماراست میگی اگر دست وپای اسبهای صداوسیما رو نبندند که ....
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1399/05/07
۴۰ میلیلون پرسپولیسی ها تلویزیون تحریم میکنن
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1399/05/07
انسان چه موجود پيچيده اي است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج