زن مقتول، راز دست نوشته مرموز را فاش کرد
۱۰۲۱۹۵۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۲
۳۲۶۵
با دستگیری عامل جنایت مسلحانه در مشهد، مشخص شد که زن مقتول 40ساله در این جنایت هولناک نقش دارد و با نوشتن یک نامه، محل دفن جسد در بیابان های جاده کلات را لو داده است.

روزنامه خراسان: با دستگیری عامل جنایت مسلحانه در مشهد، مشخص شد که زن مقتول 40ساله در این جنایت هولناک نقش دارد و با نوشتن یک نامه، محل دفن جسد در بیابان های جاده کلات را لو داده است.

به دنبال کشف جسد دفن شده مرد 40ساله ای در بیابان های 10کیلومتری جاده مشهد –کلات، تحقیقات گسترده ای با دستور قاضی ویژه قتل عمد مشهد در حالی آغاز شد که سرنخ ها به یک دست نوشته مرتبط می شد.

در آن دست نوشته که به دست برادر مقتول رسید چنین مطرح شده بود که پسر شما را در یک درگیری کشته و در جاده فرعی بیابان های اطراف محور مشهد – کلات دفن کرده اند. همسر مقتول با دیدن این نامه که لای در حیاط منزل مادر وی گذاشته شده بود، به همراه مادرش و با تاکسی تلفنی به محل اعلام شده رفتند و جسد را در حالی پیدا کردند که قسمتی از پاها و سرمقتول بیرون بود.

گروه ویژه کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ نجفی، به خونسردی همسر مقتول در صحنه کشف جسد مشکوک شدند و در حالی که قاضی کاظم میرزایی رفتارهای غیرمتعارف زن مقتول را به سلول های خاکستری ذهن می سپرد، دستور دستگیری وی را صادر کرد و بدین ترتیب چند دقیقه بعد با اعتراف زن جوان، ماجرای قتل مسلحانه لو رفت.

این زن 32ساله که فرزندی 14ساله نیز دارد، در بازجویی ها گفت: با «جلال» هم محله ای بودیم و از سال ها قبل آشنا بودم، اما از دو سال قبل ارتباط پیامکی و تلفنی داشتم تا این که به او گفتم قرار است «شنبه» (هفته گذشته) با همسرم بیرون برویم و پاچین کباب کنیم! او هم به محل آمد و همسرم را با شلیک گلوله کشت، سپس جسد را با پراید جلال به محل دفن بردیم و با در قابلمه روی آن خاک ریختیم.

بلافاصله با دستور قاضی میرزایی گروه ویژه کارآگاهان با نظارت سرهنگ بهرام زاده (رئیس دایره قتل عمد) به بنگاه معاملاتی جلال رفتند و این مرد 37ساله را دستگیر کردند. او هم به قتل مسلحانه مرد 40ساله اعتراف کرد و گفت: زمانی که منصوره و همسرش سوار بر موتورسیکلت حرکت کردند، من آن ها را تعقیب کردم و زیر تک درخت بیابان با شلیک گلوله از وینچستر به قتل رساندم اما روز بعد دوباره به محل بازگشتم و با بیل روی جسد خاک ریختم چون با در قابلمه به طور کامل نتوانستم خاک بریزم!

تلاش برای کشف زوایای پنهان این جنایت در حالی ادامه دارد که از موتورسیکلت مقتول خبری نیست!

شایان ذکر است خبر این جنایت، پنج شنبه گذشته در صفحه حوادث خراسان با تیتر «راز دست نوشته مرموز!» به چاپ رسید.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:24
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1399/05/11
مشهد شهر خون و قیام
پاسخ ها
ن - م
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
چرا مشهد مرکز فساد و جرم شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!عجب
Iran, Islamic Republic of
08:48 - 1399/05/11
هر روز که اخبار داغ رو مطالعه میکنم نیست که جنایتی در مشهد مقدس رخ نداده باشه
پاسخ ها
زهرا22
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
واقعا چرا
Iran, Islamic Republic of
09:32 - 1399/05/11
همه جا ایران همینه نه مشهد فقط چون اخبار داغ از روی روزنامه خراسان کپی میکنه بیشتر گزارش میشه
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1399/05/11
وقتی عقل نباشه جون درعذابه توهرکشورییاشهری یاکوچه ای ومنزلی وخانواده ایی جایش فرق نمیکنه بی عقلی وهوس بازی نه زن ومردداره نهشهر وکشوری کثیف کثیف است من نمیدونم راه بن بست رفتن همین خداوندهمه راه راباز گذاشته چرابی راه خدانسل ادمای کثیف را از زمین منعرض کند آمین این کارها عاقبت نداره
پاسخ ها
Davood
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
خودت فهمیدی چی گفتی
United States
11:00 - 1399/05/11
فساد زیاد شده چون به لطف خدا همه جور نعمتی توش هست ولی بعضی از مردم جو گیر شدن و پی هوی و هوس و دل میرن و گناه میکنن و از خدا غافل شدن و عاقبت شده اینی که میبینید خدا ظرفیت بده....
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1399/05/11
خدایا شکر یک معصوم داریم واین همه جنایت اگر ووووو
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1399/05/11
چقد خیانت زیاد شده پناه بر خدا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج