توضیح درباره پرونده تحصیلیِ دختر روحانی
۱۰۲۲۱۱۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
۲۶۱۳ 
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره ماجرای مبهم درج نام دختر رئیس‌جمهور به عنوان عضو هیئت‌علمی این دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در پاسخ به گزارشی با عنوان "دختر روحانی عضو هیات علمی شهید بهشتی شد؟" توضیحاتی به خبرگزاری ارسال کرده است.

متن این توضیح به شرح ذیل است:

با سلام و احترام

ضمن تشکر از همراهی‌ها وتقدیر از فعالیت‌های آن خبرگزاری محترم، پیرو درج گزارش اختصاصی تحت عنوان: (دختر روحانی عضو هیات علمی شهید بهشتی شد؟) بر اساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه و بررسی به عمل آمده در دانشکده فن آوری نوین پزشکی به استحضار می‌رساند:

خانم دکتر مریم روحانی فارغ التحصیل رشته دکترای زیست فناوری پزشکی از انستیتو پاستور ایران می‌باشد که پس از فارغ‌التحصیلی درخواست گذراندن تعهدات قانونی خود را در آذرماه سال 98 به دانشکده‌های فن آوری‌های نوین پزشکی دانشگاه ارائه داده‌اند.

پس از ارزیابی سوابق تحصیلی و تحقیقاتی نامبرده در دانشکده مذکور درخواست ایشان جهت شروع خدمت در گروه مهندسی بافت و علوم سلولی کاربردی با نظر موافق به معاونت آموزشی دانشگاه اعلام می‌گردد، معاونت آموزشی دانشگاه نیز بر اساس ماده 14 آیین‌نامه اداری و استخدامی اعضاء هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور و همچنین بخشنامه شماره 3573/500/د معاونت آموزشی وزارت متبوع به مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت منعکس می‌کند و پس از آن مرکز امور هیات علمی وزارت متبوع طی نامه شماره 4178/506/د مورخ 21/09/98 موافقت خود را جهت انجام تعهدات قانونی در قالب هیات علمی ایشان به دانشگاه اعلام کرد. برهمین اساس وی جهت گذراندن تعهدات قانونی از تاریخ 18/10/98 به عنوان عضو هیات علمی تعهداتی در دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی شروع به کار نموده است.

قابل ذکر است در حال حاضر تعداد 289 نفر از اعضای هیات علمی تعهداتی با شرایط مشابه ایشان در دانشگاه مشغول گذراندن تعهدات قانونی خود می‌باشند و طبق ماده 14 آیین‌نامه اداری و استخدامی اعضاء هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور، مجوزی برای استخدام رسمی آنها نمی‌باشد و به کارگیری متعهدین خدمت مستلزم وجود ردیف سازمانی بلاتصدی و مجوز استخدام به عنوان عضو هیات علمی نمی‌باشد و این افراد صرفاً تعهدات قانونی را در دانشگاه طی خواهند نمود.

بدیهی است پس از پایان تعهدات رابطه کاری این گونه افراد با دانشگاه قطع خواهد شد و صرفاً افرادی به استخدام هیات علمی دانشگاه در خواهند آمد که در فراخوان جذب اعضاء هیات علمی دانشگاه شرکت نمایند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:19
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1399/05/11
چرا برای بقیه فارغ التحصیلان چنین شرایطی نیست
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
احسنت
واقعاً چرا ؟
بدون نام
United Arab Emirates
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
برای همه‌ی آقازاده ها چنین شرایطی هست .
کی گفته نیست
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1399/05/11
بابامگه گناه کرده باباش رییس جمهور ه انصاف داشته باشین این خانم هم مثل بقیه یک خانم دکتر هست
پاسخ ها
سید عبادی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
احسن درس خوانده وداره مثل یک شهروند مراحل را طی کرده چون آقازاده شد بره بمیره؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج