۱۰۲۲۸۹۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
۴۴۳۲
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از شناسایی و کشف پرونده با موضوع انتشار تصاویر خصوصی در شبکه‌های اجتماعی خبر داد و گفت: متهم، تصاویر قبل و بعد عمل زیبایی خانم جوان را در فضای مجازی منتشر کرده بود.

تسنیم نوشت: رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از شناسایی و کشف پرونده با موضوع انتشار تصاویر خصوصی در شبکه‌های اجتماعی خبر داد و گفت: متهم، تصاویر قبل و بعد عمل زیبایی خانم جوان را در فضای مجازی منتشر کرده بود.

۱۲ اسفند ۹۸ خانمی ۳۰ ساله ساکن منطقه جنت‌آباد با در دست داشتن شکایتی از دادسرای مبارزه با جرایم رایانه‌ای (ناحیه ۳۱ تهران) به پلیس فتا مراجعه و عنوان کرد که تصاویر وی پس از انجام عمل زیبایی در فضای مجازی منتشر شده است.

وی در طرح شکایتش عنوان کرد: مدتی قبل برای انجام عمل زیبایی به کلینیکی مراجعه کردم اما پس از مدتی متوجه شدم که تصاویر قبل و بعد از عمل بنده بدون اجازه من، به صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی و بروشورهای مختلف با هدف تبلیغات کلینیک مورد استفاده قرار گرفته است.

پس از طرح این شکایت، پرونده با هماهنگی دادسرای مبارزه با جرایم رایانه‌ای در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت و کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را آغاز کردند.

با ارائه مشخصاتی که شاکی به پلیس داده بود، با مالک کلینیک که فردی ۳۸ ساله ساکن خیابان شریعتی بود تماس برقرار شد و نامبرده به پلیس مراجعه کرد و در تحقیقات خود صراحتاً گفت: قبول دارم تصاویر شاکی را در فضای مجازی منتشر کردم و هدفم تبلیغات برای افزایش مراجعه‌کنندگان به کلینیک و کسب درآمد بیشتر بود.

سرهنگ داود معظمی گودرزی؛ رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: پرونده به همراه متهم و شاکی به دادسرای مبارزه با جرایم رایانه‌ای ارسال شد.

وی تصریح کرد: هرگونه انتشار تصاویر خصوصی اشخاص بدون اجازه آنها در فضای مجازی، جرم بوده و با مجرمان برخورد قانونی صورت می‌گیرد، به همین خاطر به مالکان کلینیکها و سالنهای زیبایی هشدار می‌دهیم که از انتشار تصاویر بیماران و مراجعه‌کنندگان به مرکز خود، در فضای مجازی جداً خودداری کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:6
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1399/05/13
چرا تصویری از خانم دماغ خوشگله نیست ؟
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/05/13
خدا احسن الخالقینه عمل زیبایی یعنی چه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج