ترکیب اصلی بارسلونا برابر ناپولی لو رفت
۱۰۲۳۰۱۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۵
۶۳۸
ادعای موندودپورتیوو:
نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا معتقد است کیکه ستین به ترکیب اصلی تیمش برای بازی برگشت برابر ناپولی دست یافته است.

ورزش سه: نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا معتقد است کیکه ستین به ترکیب اصلی تیمش برای بازی برگشت برابر ناپولی دست یافته است.

 به نقل از موندودپورتیوو، بارسلونا و ناپولی شنبه پیش رو در نوکمپ و از دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف هم خواهند رفت. بازی رفت در سن پائولو با تساوی 1-1 خاتمه یافته بود و آبی اناری ها به یک تساوی بدون گل برای صعود نیاز دارند.

بارسا که از سال 2015 دیگر نتوانسته قهرمان چمپیونزلیگ شود و در سال های اخیر دو حذف تحقیرآمیز برابر رم و لیورپول را تجربه کرده، برای اینکه فصل را بدون جام به پایان نبرد، محکوم به قهرمانی در چمپیونزلیگ است در حالی که کار بسیار دشواری پیش رو دارد.

روز گذشته بارسلونا تمرین خود را در نوکمپ به انجام رساند و طبق ادعای موندودپورتیوو، کیکه ستین ترکیب اصلی احتمالی خود در برابر ناپولی را در یک بازی درون تیمی امتحان کرد.

در حال حاضر تنها تردید کیکه ستین به خط حمله مربوط می شود. آنتوان گریزمان روز گذشته توانست به طور کامل و بدون مشکل تمرین را به انجام برساند و در بازی درون تیمی هرچند ابتدا روی نیمکت بود ولی سپس وارد زمین شد و تا به انتها نیز به کار ادامه داد بدون اینکه دردی از ناحیه مصدوم خود احساس کند. او برای حضور در ترکیب ثابت بارسا برابر ناپولی رقیبی چون آنسو فاتی را پیش رو دارد.

درون دروازه قطعا مارک آندره تراشتگن قرار خواهد گرفت. در خط دفاع حضور نلسون سمدو، جرارد پیکه و جوردی آلبا قطعی است و کلمنت لنگله نیز که مصدومیتش را به دست فراموشی سپرده، زوج پیکه در قلب دفاع خواهد بود.

برای خط میانی در غیاب سرخیو بوسکتس و آرتورو ویدال محروم، کیکه ستین قصد دارد از ایوان راکیتیچ، سرجی روبرتو و فرانکی دی یونگ استفاده کند و ریکی پویج کار را از روی نیمکت شروع خواهد کرد.

حضور لیونل مسی و لوئیس سوارز در خط حمله نیز قطعی است و به احتمال زیاد گریزمان این دو را همراهی خواهد کرد.

ترکیب بارسا: تراشتگن، جوردی آلبا، جرارد پیکه، کلمنت لنگله، نلسون سمدو، فرانکی دی یونگ، ایوان راکیتیچ، سرجی روبرتو، لوئیس سوارز، لیونل مسی و آنتوان گریزمان

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج