لاغری به قیمت جان دو پسر تمام شد
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۲۳۸۲۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
۲۳۹۶
دو پسر جوان با خوردن قرص لاغری به طرز مشکوکی جان باختند. مرگ مشکوک این پسر‌ان در حالی بررسی می‌شود که یکی دیگر از دوستان آنها در بیمارستان بستری شده و فروشنده قرص‌ها هم مورد بازجویی قرار گرفته است.

روزنامه شهروند: دو پسر جوان با خوردن قرص لاغری به طرز مشکوکی جان باختند. مرگ مشکوک این پسر‌ان در حالی بررسی می‌شود که یکی دیگر از دوستان آنها در بیمارستان بستری شده و فروشنده قرص‌ها هم مورد بازجویی قرار گرفته است.

ساعت ٩ و ٤٥ دقیقه صبح چهارشنبه بود که تلفن کشیک قتل به صدا درآمد. پشت خط مأموران کلانتری خانی‌آباد بودند که خبر از مرگ پسری نوزده ساله می‌دادند. این پسر جوان دانشجوی مدیریت بود که در بامداد چهارشنبه دیگر چشم‌هایش را باز نکرد. وقتی تیم تحقیق به خانه این پسر رسیدند، متوجه شدند او شب گذشته به همراه دو دوست دیگرش بیرون از خانه غذا خورده‌ است. پدر این پسر جوان به تیم تحقیق گفت: «ساعت ٦ صبح امیر را بیدار کردم، هر چه صدایش کردم تکان نخورد. فکر می‌کردم خسته است. دو ساعت بعد سراغش رفتم اما او همچنان تکان نخورده بود؛ نزدیک رفتم احساس کردم که نفس نمی‌کشد و بدنش هم سرد بود. همان لحظه بود که با اورژانس تماس گرفتم. وقتی مأموران مرگ امیر را تأیید کردند باورم نشد.

مگر می‌شود شب خوابید و دیگر صبح بیدار نشد. امیر به همراه دو دوستش شب گذشته پیتزا خورده بود. او وقتی به خانه آمد خوب بود کارهایش را کرد و رفت خوابید.» در حالی ‌که تحقیقات برای افشای زوایای مرگ این پسر ادامه داشت بار دیگر خبر رسید پسری بیست‌ویک ساله در همان منطقه خانی‌آباد به طرز مشکوکی جان باخته است. بار دیگر تیم تحقیق همان روز به خانه آن قربانی رفتند.

میثم هم همانند امیر فوت کرده بود؛ شب خوابیده بود ولی صبح از خواب بیدار نشده بود. میثم و امیر و مهران سه دوستی بودند که شب سه‌شنبه همراه یکدیگر پیتزا خورده بودند. میثم هم کارمند یک شرکت دولتی بود که قربانی یک مرگ مرموز شده بود. همین کافی بود تا کارآگاهان سراغ نفر سوم گروه به نام مهران بروند. مهران شوکه بود باورش نمی‌شد دو دوستش را در کمتر از ١٢ ساعت از دست داده است. به‌سختی حرف می‌زد. لحظات آن شب را به یاد آورد؛ شب شوم سه نفره‌شان را. «با هم قرار گذاشتیم که به یکی از پیتزافروشی‌های نزدیک خانه‌مان برویم. پیش از قرار یکی از دوستان مشترک‌مان برای میثم و امیر قرص آورد. از یک عطاری در همان منطقه خریده بود؛ قرص لاغری بود. امیر و میثم مدت‌ها بود که می‌گفتند دچار اضافه‌وزن شده‌اند اما هیکل من خوب بود.

آنها نمی‌توانستند به علت کرونا به باشگاه بروند به قول معروف رو فرم نبودند. به همین علت در تب و تاب لاغری بودند که حسام این قرص‌ها را معرفی کرد که از عطاری محله می‌خرید. آن شب هم امیر و میثم یک‌ونیم قرص خوردند. فکر کنم پیش از این امیر یک نصفه را امتحان کرده بود می‌گفت خوب است دیگر اشتها ندارم. آن شب هم بعد از خوردن پیتزا قرص را خوردند و دیگر نمی‌دانم چه شد.»

با ادعای مهران پلیس سراغ حسام رفت اما این پسر هم خودش به خاطر مصرف یک‌دوم قرص مسموم شده و در بیمارستان بستری بود. مأموران که حالا دیگر آدرس عطاری را از حسام گرفته بودند به محل توزیع قرص‌ها رفتند؛ عطاری کوچکی در خانی‌آباد بود. مرد عطار زیر بار نمی‌رفت و ادعا داشت این جوانان هیچ قرصی از او نگرفته‌اند اما با دستور واحدی، بازپرس جنایی پایتخت، مرد عطار بازداشت و مغازه‌اش پلمپ شد.

همه قرص‌های داخل مغازه هم برای نمونه‌برداری به آزمایشگاه برده شد. این در حالی است که اجساد این دو پسر هم برای کالبدشکافی به پزشکی قانونی منتقل شد. تحقیقات برای رسیدگی به این پرونده ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:12
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1399/05/16
داداش قرص لاغری نبوده اگه قرص لاغری بود نمی رفتن پیتزا بخورن . ۱۰۰ در صد قرص با مصارف دیگری بوده که بعدا در پزشکی قانونی مشخص خواهد شد . بازداشت کردن مرد عطاری هم باید پس از بررسی قرص ها انجام بشه . با اینحال پزشکی قانونی علت مرگ رو میگه نه اخبار و حرف های رفیق اون دو مرحوم
پاسخ ها
کنجکاو
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶
باید ثابت بشه عطاری رفتن و ثابت بشه پیتزا رو توی مغازه پیتزا فروشی خوردن
کارآگاه باید سریع حرفاشون رو باور نکنه
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1399/05/17
این تصویر خوب نیست اعتبار این برنامه رو میاره پایین حیفه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تنورستان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر
تنورستان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
کلینیک النا_فوتر
اورانوس_فوتر2
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ثمین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر