داروی لاغری، زن جوان را راهی بیمارستان کرد
۱۰۲۴۸۹۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۹
۱۷۸۰
رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که با تبلیغ و فروش داروهای لاغری تقلبی کاربر فضای مجازی را راهی بیمارستان کرده بود.

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس فتا تهران از دستگیری متهمی خبر داد که با تبلیغ و فروش داروهای لاغری تقلبی، کاربر فضای مجازی را راهی بیمارستان کرده بود.

سرهنگ "داود معظمی گودرزی" گفت: چهاردهم تیر خانم 31 ساله ساکن شهرک غرب به پلیس فتا تهران مراجعه و اظهار داشت که در شبکه اجتماعی اینستاگرام با تبلیغ داروی لاغری مواجه و نظرش را جلب کرد و پس از گفت و گو با مدیر کانال در نهایت داروهای لاغری را سفارش داد که پس از مصرف دارو بلافاصله بیمار شده و به بیمارستان منتقل و چند روز بستری شد.

رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: بر این اساس بررسی موضوع در دستور کار مهندسان پلیس فتا قرار گرفت و در تحقیقات پلیسی صحت خبر تایید و مشخص شد که فردی در شبکه اجتماعی با ایجاد کانالی در حال فروش و توزیع داروهای لاغری است.

این مقام انتظامی بااشاره به اینکه هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد، تصریح کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضایی منعکس و کارآگاهان پلیس فتا موفق شدند در یک عملیات پلیسی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

وی گفت: متهم در پلیس فتا به جرم ارتکابی اعتراف و در بازجوئی های اولیه به نداشتن اطلاعات تخصصی در حرفه پزشکی اقرار و اظهار داشت که مغازه عطاری دارد.

رئیس پلیس فتا اظهار داشت: هرگونه فروش اقلام دارویی در فضای مجازی ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

این مقام سایبری اشاره کرد: کاربران فضای مجازی اقلام دارویی خود را صرفا از داروخانه ها و مراکزی که مورد تائید سازمان غذا و دارو است، تهیه کنند تا سلامت خود و خانواده شان با مخاطره نیفتد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج