وزیر علوم: امیدوارم کنکور در موعد مقرر برگزار شود
۱۰۲۵۱۴۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
۱۰۶۹
وزیر علوم با بیان اینکه امیدوارم بتوانیم کنکور را در موعد مقرر برگزار کنیم، گفت: رییس مجلس و نمایندگان اگر نظراتشان در رابطه با زمان برگزاری کنکور غیر از آن چیزی است که در پیش رو داریم به ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کنند و ما حتما از طریق این ستاد پیگیری خواهیم کرد، امیدوارم این آزمون را در موقع مقرر برگزار کنیم و داوطلبان را بیش از این در شرایط بلاتکلیفی قرار ندهیم.

خبرگزاری ایسنا: وزیر علوم با بیان اینکه امیدوارم بتوانیم کنکور را در موعد مقرر برگزار کنیم، گفت: رییس مجلس و نمایندگان اگر نظراتشان در رابطه با زمان برگزاری کنکور غیر از آن چیزی است که در پیش رو داریم به ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کنند و ما حتما از طریق این ستاد پیگیری خواهیم کرد، امیدوارم این آزمون را در موقع مقرر برگزار کنیم و داوطلبان را بیش از این در شرایط بلاتکلیفی قرار ندهیم.

دکتر منصور غلامی در نشست خبری که امروز به مناسبت روز خبرنگار به صورت مجازی برگزار شد به اظهار نظر روز گذشته رییس مجلس شورای اسلامی در خصوص زمان برگزاری کنکور اشاره و اظهار کرد: صحبت های رییس مجلس دو بخش داشت بخش اول تایید نسبی برگزاری خوب آزمون ها بود که گقتند زحمت زیادی کشیده شده و کار خوبی انجام شده است و در بخش دوم تاکید داشتند در برگزاری آزمون سراسری دقت و تلاش بیشتری صورت بگیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: رییس مجلس داشت که اگر شرایط طوری باشد که مجموعه بهداشتی کشور اجرای آزمون را در روز مقرر به صلاح ندانند، در این شرایط ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام نظر خواهد کرد و بر اساس نظر این ستاد عمل خواهیم کرد.

وزیر علوم ادامه داد: در فرمایشات مقام معظم رهبری نیز ما دیدیم ایشان نیز مستقیما اعلام فرمودند تصمیم گیری و نظر ستاد ملی مقابله با کرونا مبنای عمل برنامه ها باشد لذا رییس مجلس و نمایندگان اگر نظر خاصی دارند ضمن اینکه به ما اعلام می کنند و ما نیز توجه خواهیم کرد، اگر نظراتشان در رابطه با زمان برگزاری کنکور غیر از آن چیزی است که در پیش رو داریم به ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کنند و ما نیز از طریق ستاد پیگیری خواهیم کرد، امیدوارم این آزمون را در موعد مقرر برگزار کنیم و داوطلبان را بیش از این در شرایط بلاتکلیفی قرار ندهیم.

دکتر غلامی تاکید کرد: پروتکل های بهداشتی آزمون ها را وزارت بهداشت تعریف می کند و خود آنها نیز بر اجرای آن نظارت می کند، وقتی معاون این وزارتخانه تاکید دارد نظرخواهی ها بیانگر این است که 91 درصد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد از اجرای پروتکل ها راضی بودند ما نیز باید باید به این آمار اطمینان داشته باشیم. البته نظر آن 9 درصد هم قابل توجه است اما نباید 91 با 9 عوض شود.ضمن اینکه در تلاش هستیم برای آزمون پیش رو نیز پروتکل های ابلاغی را اجرایی کنیم.

دکتر غلامی خاطر نشان کرد: پروتکل های بهداشتی کنکور همان پروتکل هایی است که برای ارشد تعریف شده احتمالا تغییرات برای رفع برخی کاستی ها وجود دارد تلاش می کنیم اجرای آن را بهبود بخشیم و امیدوارم بتونیم آزمون پیش رو را به خوبی پیش ببریم داوطلبان و خانواده ها مطمئن باشند ما همانند بچه های خود نگران سلامتی داوطلبان هستیم دراین چند ساعت مشکلی از بابت پاسخ دادن به سوالات و بهداشتی پیش نمی آید چرا که دو آزمون قبل تجربیات خوبی را فراهم کرده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:17
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1399/05/20
می دانی که چرا این حرف را میزنی؟؟ چون با پول‌های سنگینی که از مافیای کنکور و بازار کنکور، به جیب زده ای،، نمی توانی کنکور را لغو کنی و فشار وارده بالاست!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
چه ربطی داره ؟ من به عنوان داوطلب میخوام شرکت کنم هیچ ربطی هم به مافیا نداره زحمت کشیدم سختی کشیدم میخوام نتیجه زحمتمو ببینم
آرمان عظیمی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
تو برو آزمون بده مافیا همان کلاس های کنکور و موسسات و الباقی هستند که در بعضی نقاط واسه قبولی، ده ها میلیون از قبل گرفته اند. مافیا یعنی این. خیلی ها هم سلامتی واسشون مهمه. بعدشم من بعید می دانم شما داوطلب باشی، چون زیر تمام نظرات من کامنت منفی میزاری.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
شما بی فکر ها هستین که باعث تعویق میشین
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1399/05/20
روزی ناراحت کننده خواهد بود که اسامی عده ای از شرکت کنندگان کنکور جزو قبولین باشه ولی خودشون به خاطر کرونا و سهل انگاری شماها پرپر شده باشن !! اونوقت شماها میائین و طبق معمول همه تقصیرها رو گزدن خانواده ها و شرکت کننده ها میندازین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
اجبار نیست میتونن شرکت نکنن تازه اگه کنکور انجام نشه تکلیف اونهایی که دوسال هست زحمت میکشن چی میشه
مهیار
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
به تو چه کنکوری که نداری بفهمی ما این یه سال چی مکشیم لطفا اظهار نظر نکن
.
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
در پاسخ به مهیار لطفاً ادب رو رعایت کن
دانشجوی آینده ای که این طور با دیگران حرف میزنه و
(به تو چه) میگه همین شماها دانشگاه رو به گند میکشید.

اگه این طور هست ماهم میگیم به تو چه و باید کنکور لغو بشه. شما با این حرف ناراحت نمیشی؟
شما باید نظرت رو بگی ولی نباید توهین بکنیم ما هم نظرمون رو میگیم
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1399/05/20
ازتون خواهش میکنم کنکور رو به تعویق بیندازید میدونم همه خستن ولی منم یه داوطلب که زحمت کشیدم میخوام کنکور در آخر شهریور یا اوایل مهر که هوا خنک تر است که از کولر استفاده نشه واینکه بتوان از ماسک به مدت ۴ساعت استفاده کرد واینکه هوا خوب است ومیتوان از ورزشگاه ها برای بر گزاری استفاده کرد لطفا به نظرم فکر کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج