بندر بیروت به تدریج فعالیتش را از سرگرفت
۱۰۲۶۱۲۳
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۱
۵۵۲
بندر بیروت روز چهارشنبه به طور تدریجی با هدف تامین کالاها و اجناس برای بازارهای محلی و یک هفته پس از انفجار مهیب که ده‌ها کشته و هزاران زخمی برجار گذاشت، فعالیتش را از سرگرفت.

ایسنا: بندر بیروت روز چهارشنبه به طور تدریجی با هدف تامین کالاها و اجناس برای بازارهای محلی و یک هفته پس از انفجار مهیب که ده‌ها کشته و هزاران زخمی برجار گذاشت، فعالیتش را از سرگرفت.

به نقل از سایت خبرگزاری آناتولی، راؤول نعمه، وزیر اقتصاد دولت موقت لبنان در توییتر نوشت: از ۱۶ جرثقیل موجود در بندر بیروت ۱۲ مورد کار می‌کنند.

بندر بیروت به تدریج فعالیتش را از سرگرفت

نعمه افزود: بندر در حال حاضر فعال است تا کشتی‌ها محموله‌های خود را خالی کنند، همچنین تجار می‌آیند و از بندر اجناس و کالاهایشان را تحویل می‌گیرند.

در چهار اوت بیروت، پایتخت لبنان شبی خونین را سپری کرد به طوری‌که ۱۷۱ تن کشته، بیش از ۶۰۰۰ تن زخمی، ده‌ها تن مفقود و ده‌ها تن آواره شدند. میزان خسارات نیز حدود ۱۵ میلیارد دلار برآورد شده است.

پنج‌شنبه گذشته وزیر اقتصاد خسارات بندر را دو میلیارد دلار برآورد کرد و گفت، لبنان قدرت مالی برای مقابله با پیامدهای انفجار را ندارد.

نعمه امروز هم گفته بود، ذخایر گندم در کشورش نیاز بازار داخلی برای چهار ماه آینده را تامین می‌کند و ذخیره آرد لبنان ۳۲ تن است که ۱۱۰ هزار تن هم در دو هفته آینده خواهد رسید.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج