اعتراض بی‌فایده آبی‌ها به سعودی ها
۱۰۲۶۶۶
۲۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۳
۳۰۰۶
سرپرست تیم استقلال آخرین وضعیت آبی‌پوشان را در کشور عربستان تشریح کرد.
خبرگزاری فارس: میرشاد ماجدی در خصوص معطلی اعضای استقلال در فرودگاه شهر ریاض اظهار داشت: متاسفانه نزدیک به 2 ساعت و نیم در فرودگاه معطل شده بودیم و دقیقا همان کاری را با ما انجام دادند که سال گذشته کرده بودند.

وی افزود: هر چه به مسئولان باشگاه رقیب اعتراض کردیم آنها می‌گفتند ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و این از قوانین کشور عربستان است. متاسفانه همه مسافران را یک به یک در سالنی مخصوص چک می‌کردند که زمان زیادی طول کشید تا از فرودگاه خارج شویم.

سرپرست تیم استقلال در خصوص اینکه چرا فتح‌الله‌زاده با تیم نرفت و ظاهرا از فرودگاه برگشته است گفت: او اصلا به فرودگاه نیامده بود و من نمی‌دانم چرا می‌گویند فتح‌الله‌زاده به فرودگاه آمده بود. ما در مدتی که در مهرآباد بودیم اصلا فتح‌الله‌زاده را ندیدیم.

ماجدی در خصوص مصاحبه آیت‌اللهی مبنی بر اینکه جریمه در انتظار استقلال و سپاهان است گفت: آیت‌الهی نایب رئیس فدراسیون است و بهتر است آقای فتح‌الله‌زاده در خصوص او صحبت کند. من پاسخی برای او ندارم.

وی در پایان در خصوص اینکه گفته می‌شود اکبرپور به علت قهر با استقلال به عربستان سفر نکرده گفت: او یک ماه و نیم است که به علت مشکل کمر درد با ما تمرین نمی‌کند. ما اصلا در این مدت خبری از او نداشتیم و نمی‌دانم این بحث قهر او از کجا مطرح شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج