اظهارات جنجالی سراج: «قیمت‌ها» نتایج را رقم می‌زند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۲۶۷۰۹
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۹
۵۴۳
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در اظهارنظری جنجالی و تأمل‌برانگیز نتایج اخیر تیمش را غیرطبیعی دانست و گفت: مقابل یک گروه بزرگ قرار گرفته‌ایم نه صرفاً تیم‌ها.

خبرگزاری تسنیم: بهنام سراج در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: با تأخیر زیاد روز خبرنگار را به همه خبرنگاران تبریک می‌گویم. یک عذرخواهی از هواداران واقعی صنعت نفت دارم که در این چند هفته گذشته واقعا در کنار ما زجر کشیدند و نتایج بد صنعت نفت را تحمل کردند، ولی ما مشکلات خیلی زیادی داشتیم.

سرمربی صنعت نفت تصریح کرد: اگر جای گفتنش باشد باید خیلی‌ها به ما حق بدهند چراکه این نتایج ما طبیعی بوده است و غیرطبیعی نبوده، ولی به هر حال اگر جای صحبت کردن درباره شرایط نیم فصل دوم صنعت نفت باشد حرف‌هایی برای گفتن است که شاید خیلی‌ها قانع بشوند.

وی در ادامه گفت: ما در این بازی‌ها قطعا ۵، ۶ بازی گذشته یا با تیم‌هایی بازی داشتیم که دنبال کسب سهمیه بودند؛ با تمام امکانات مقابل تیم صنعت نفتی که امکاناتش در حد آسیایی نبوده ظاهر شدند. به هر حال در نیم فصل نتوانستیم تیم را تقویت کنیم و قطعا نمی‌توانستیم تیم آماده راهی مسابقات کنیم. به نظرم با توجه به شرایط، نتایج خیلی از تیم‌ها غیرطبیعی بوده؛ ما در کنار پذیرش اشتباه خودمان، بازی قبل متوجه شدیم نمی‌توانیم بیش از یازده نفر در مقابل یک عده بیشتری مقابله کنیم.

سراج گفت: اگر از قبل متوجه می‌شدیم یازده نفر در مقابل ۳۰، ۴۰ نفر و یک گروه خیلی زیاد باید بازی کنیم؛ شاید آماده‌تر به مسابقات می‌رفتیم، ولی مقابل سپاهان، شهر خودرو و پیکان متوجه شدیم که یازده نفریم مقابل یک گروه بزرگ که نمی‌توانم اسمی از آن‌ها بیاورم. من به تنهایی نمی‌توانم حق صنعت نفت را بگیرم. صفحه‌هایی به اسم صنعت نفت در فضای مجازی وجود دارند که هوادار این تیم نیستند و علیه ما مطلب می‌نویسند و بر علیه ما هزاران کار انجام می‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت بیان کرد: اگر بخواهم راجع به این موضوع صحبت کنم فایده‌ای ندارد. نمی‌خواهم مشکلات که برای ما بوجود آمد گردن کسی بیندازم؛ برای دفاع از خودم و تیمم باید این حرف‌ها را بزنم. آیا صداوسیما دنبال نتایج ما بوده است؟ شما ببینید یک اشتباه داور‌ها مقابل استقلال و سپاهان می‌کنند؟ آیا کسی دنبال حق ما مقابل پدیده شهرخودرو و پیکان بوده، ولی اشتباهات ما مرگبار نبوده است.

وی ادامه داد: چرا از من قسم‌نامه نمی‌خواهند، چون اشتباهاتم مرگبار نیست؛ داور‌ها هم حکم قاضی دارند و داور نباید اشتباه کند. به هر قیمتی متأسفانه برخی از داور‌های ما قیمت پیدا کردند؛ قیمت‌ها نتایج را رقم می‌زند؛ این برای فوتبال ما خیلی بد است. من چقدر باید سکوت کنم به اندازه جانم؟ جانم را هم داشتم می‌دادم هر کسی می‌خواهد باشد بیاید حق صنعت نفت را بگیرد. من به تنهایی نتوانستم حق صنعت نفت را بگیرم. من تمام مدارک و مستندات را به آن‌ها ارائه می‌دهم؛ برویم یک امتیاز برای من بگیرند. امام جمعه، نماینده‌ها، رئیس منطقه آزاد، رئیس صداوسیما مرکز آبادان و مرکز استانی یک گروه بزرگ تشکیل می‌دهیم تا یک امتیاز برای من بگیرند، ببینم می‌شود؟ بیایید منصف باشیم.

سراج درباره بازی مقابل شاهین شهرداری بوشهر افزود: شاهین بوشهر تیم گردن‌کلفت و خوبی است. نگاه به نتایج این تیم و جدول نکنید من دو سه بازی قبلی این تیم را دیدم، بسیار تیم خوبی است و یک مربی کاربلد هم آورده‌اند که کارش را خوب بلد است و واقعا جایگاه شاهین اینجا نیست، ولی ما محکوم به برد هستیم.

وی ادامه داد: همین محکوم به برد بودن شرایط را برای من سخت می‌کند؛ به بازیکنانم گفتم بیایید این دو سه هفته را به خاطر دل خودتان بازی کنید به خاطر شخصیت خودتان که نشان دهیم نتایج قبل غیرطبیعی بوده است. ما به خاطر خودمان بازی می‌کنیم و مطمئن باشید ما در این دو هفته نتیجه بگیریم.

وی در جواب سوال خبرنگار صداوسیما درباره اینکه "اگر رئیس صداوسیمای مرکز خوزستان از شما حمایت کند و دوباره صنعت نفت نتیجه نگیرد، چه می‌شود؟ " بیان کرد: من منظورم این بود که واقعا تنهایی نمی‌شود امتیاز گرفت؛ نه اینکه وظیفه ایشان باشد کنار ما باشد. من می‌گویم که آدم‌های بانفوذ بیایند و یک گروه بزرگ شویم. منظور من تنهایی‌ام بود.

سراج گفت: نیم فصل دوم یکی از سال‌هایی بود که تمام رسانه‌ها از من حمایت کردند. وقتی پشت من نفرات بزرگی باشند، کسی نمی‌تواند حق من را بخورد. من به تنهایی له می‌شوم، چون چیزی در این فوتبال نیستم. من نه از امیر قلعه‌نویی، نه از علی دایی و علی کریمی بزرگ‌تر هستم. ببینید چه بلایی سر این بزرگان آوردند. پس متوجه شوید که چه بلایی سر بهنام سراج می‌توانند بیاورند. واقعا در این فوتبال باید تیمی باشید که نتوانند حقتان را بخورند و حرف من این است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت درباره سوالی مبنی بر اینکه "آیا در بازی‌های هفته پایانی برخی شائبه‌ها در مورد شرط‌بندی مطرح است"، تصریح کرد: من خودم اعتقادی ندارم به این چیزها. من کارنامه فوتبالی و مربیگری‌ام در این مسائل مشخص است. اگر می‌خواستم این کار‌ها را انجام دهم شاید الان سرمربی صنعت نفت نبودم. در طول ۳۰ سال گذشته هیچ‌کس از نظر اخلاقی پشت سر من حرف نزده؛ من در فوتبال سعی کردم آدم خوبی باشم و تا آخرین روزی که در فوتبال باشم همین منش ورزشی‌ام را قطعا حفظ می‌کنم و با میلیارد‌ها تومان عوض نمی‌کنم.

وی ادامه داد: من اگر آدم بدی بودم شاید می‌توانستم میلیاردر شوم. تمام حق و حقوقم همین قراردادی است که از صنعت نفت می‌گیرم. شاید خیلی‌ها فکر می‌کنند بهنام سراج آمد جای دراگان نشست؛ دراگان ۱۴۰ هزار دلاری که حدود ۱۰۰ هزار دلار از صنعت نفت پول گرفت. اسکوچیچ بسیار مربی خوبی بود و زحمت کشید و رفیق صمیمی‌ام است، ولی می‌خواهم از حق خودم دفاع کنم. من جای یک مربی دو میلیارد و نیمی با ۱۷۰ میلیون تومان قرارداد نشستم.

سراج ادامه داد: شما بروید و ببینید که لیگ دو قرارداد‌ها ۱۷۰ میلیون است؟ من بدون یک ریال اضافه در صنعت نفت کار می‌کنم که به خاطر عشق به فوتبال و شهرم است. هر مربی دیگری می‌آمد اول تقاضای یک و دو میلیارد می‌کرد برای خودش و دستیارانش، ولی من آمدم این کار را کردم؟ شاید آن نتایج دلخواه هواداران را نگرفتم، ولی نشستم و حرف نزدم و سکوت کردم. دوست داشتم لیگ تمام شود این حرف‌ها رو بزنم، ولی بازی قبل به جایی رساندند که نتوانستیم سکوت کنیم. باور کنید همان لحظه اعتراضی به داوری نکردم بعد از بازی رفتم سراغ داور که آقای اکبریان و عیوضی بودند و من بعد از بازی با احترام وارد اتاق داوران شدم و گفتم در بازی اشتباه کردید.

سرمربی صنعت نفت در پایان گفت: من اگر می‌گویم یک گروه بزرگ بیاید از باشگاه حمایت کند برای این است؛ حق من حق یک شهر و استان است. اگر صنعت نفت می‌رفت لیگ یک چه کسی حق این شهر و استان را می‌داد؟ من اگر می‌گویم رسانه‌ها بیایند حمایت کنند نه برای بهنام سراج، بلکه برای تیم صنعت نفت است. وظیفه شماست که از صنعت نفت حمایت کنید. اگر به من فحاشی می‌کنید، به یک شهر فحاشی کردید. من از خون این شهر هستم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1399/05/25
زنده باد سراج.زنده باد آبادان و صنعت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر