میهمانان جشنواره ونیز باید تست کرونا بدهند
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۲۷۳۶۰
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۸
۹۴۴
جشنواره فیلم ونیز فهرست مجموعه ای از پروتکل های ضد کرونایی را برای برگزاری هفتاد و هفتمین دوره خود در سایه ویروس کرونا را منتشر کرد.

خبرگزاری ایسنا: جشنواره فیلم ونیز فهرست مجموعه ای از پروتکل های ضد کرونایی را برای برگزاری هفتاد و هفتمین دوره خود در سایه ویروس کرونا را منتشر کرد.

به نقل از ددلاین، جشنواره بین المللی فیلم "ونیز" اولین رویداد مهم سینمایی خواهد بود که از ماه مارس تاکنون به صورت فیزیکی برگزار خواهد شد اما به دلیل محدویت های سفری و همچنین موج جدید شیوع ویروس کرونا در سراسر اروپا، آسیا و امریکا شمار میهمانان خارجی جشنواره در مقایسه با دورهای گذشته با کاهش چشمگیری همراه خواهد شد.

میهمانان جشنواره ونیز باید تست کرونا بدهند

بسیاری از فعلان صنعت سینما که از پیش خود را مهیای حضور در ونیز می کردند حالا و با توجه به تغییر مکرر توصیه های مسافرتی و محدودیت ها، برای گرفتن تصمیم نهایی خود تردید دارند.

ونیز همواره یکی از سکوهای پرتاپ مهم در معرفی آثار به جوایز سینمایی اسکار بوده است اما ویروس کرونا امسال موجب کاهش محسوس حضور فیلم های آمریکایی در جشنواره شد، با این وجود برگزارکنندگان توانسته اند برنامه نمایش خوبی با حضور آثار چهره های مولف سینمای هنری جهان ترتیب دهند.

ایتالیا تاکنون موفق به مهار ویروس کرونا شده و موج دوم شیوع در این کشور آغاز نشده اما در هفته های اخیر موارد ابتلا در میان کشورهای اروپایی چون اسپانیا، فرانسه و بلژیک افرایش زیادی داشته و بریتانیا نیز اخیرا برای مسافران ورودی از فرانسه به این منطقه شرط قرنطینه قرار داده است.

برخی مناطق ایتالیا هم از پیش، از مسافران از مبدا اسپانیا شرایط قرنطینه قرار داده اند. نیوزلند و استرالیا از جمله کشورهایی هستند که تاکنون با افزایش دوباره موارد ابتلا به ویروس کرونا مواجه نشده اند اما برزیل و آمریکا از این جهت دارای وخیم ترین شرایط هستند.

در فاصله دو هفته مانده با آغاز جشنواره فیلم ونیز، مسئولان این رویداد سینمایی پروتکل هایی بهداشتی برای تمامی میهمانان جشنواره تعریف کرده اند، گرچه انجام تست کرونا تنها برای میهمانان خارج از اتحادیه اروپا الزامی است.

همه میهمانان ونیز ۲۰۲۰ که قصد دارند خارج از اتحادیه اروپا به جشنواره بیایند، ملزم به انجام تست کرونا سه روز پیش از سفر به ونیز هستند و جواب منفی تست کرونا به همراه دعوتنامه جشنواره در مرزهای ورودی به کشور ایتالیا بررسی می شوند و نسخه ای از جواب منفی تست کرونا نیز باید پیش از سفر به جشنواره ارسال شود.

افرادی که از خارج از اتحادیه اروپا به ایتالیا سفر می کنند و قصد دارند کمتر از ۱۲۰ ساعت در جشنواره بمانند باید در فاصله ۲۴ ساعت پس از ورود یک تست دیگر نیز بدهند که البته هزینه و هماهنگی این تست با جشنواره است. تست مثبت کرونا به معنای قرطنیه افراد خواهد بود.

افرادی که از خارج از اتحادیه اروپا به جشنواره می آیند و قصد دارند بیش از ۱۲۰ ساعت در جشنواره بمانند یک تست کرونا پنج روز پس از رسیدن به ونیز با هزینه جشنواره انجام می دهند. افراد در طول زمانی که در انتظار دریافت جواب تست کرونا هستند باید همواره از ماسک استفاده کنند و فاصله اجتماعی را رعایت کنند، ضمن این که از فعالیت های گردشگری اجتناب کنند.

افراد از خارج از منطقه شِنگن که پیش از رسیدن به جشنواره برای مدت بیش از ۱۴ روز در این منطقه بوده اند، نیازی به انجام تست های کرونا ندارند. همچنین میهمانان بریتانیایی نیز از انجام تست کرونا معاف شده اند.

جشنواره ۹ ورودی خواهد داشت که در همه این وروی ها میهمانان مورد تب سنجی قرار می گیرند و افرادی با دمای بدن ۳۷.۵ درجه سانتی گراد و بالاتر مجوز ورود به محوطه جشنواره را نخواهند یافت. سالن های نمایش فیلم نیز پیش از پذیرش، مخاطبان را مورد تب سنجی قرار می دهد. همچنین مواد ضدعفونی کننده در همه مکان های مرتبط با جشنواره در اختیار میهمانان قرار خواهد گرفت و بر اساس اعلام جشنواره تمامی مکان ها شامل سالن های نمایش، سرویس ها، اتومبیل ها و ... به صورت منظم تمیز می شوند و به هتل ها نیز توصیه شده از این قوانین پیروی کنند.

قوانین فاصله گذاری اجتماعی در تمامی فعالیت های جشنواره رعایت می شود و نمایش فیلم ها و نشست های خبری با کاهش تعداد صندلی برگزار می شود. روی فرش قرمز نیز عکاسان با فاصله از یکدیگر و میهمانان قرار می گیرند و در فوتوکال جشنواره در فضای باز نیز تعداد عکاسان کاهش یافته است.

امسال تماشای فرش قرمز جشنواره برای عموم مردم پیش بینی نشده و ستاره ها به طرفداران خود امضاء نخواهند داد.

استفاده از ماسک در تمامی مکان های خارجی که رعایت فاصله احتماعی میسر نیست الزامی است و در تمامی مکان های داخلی جشنواره نیز همواره باید مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از ماسک در هنگام ایستادن در صف، تماشای فیلم و حضور در نشست خبری اجباری است.

بلیت فروشی هفتاد و هفتمین جشنواره ونیز کاملا به صورت آنلاین انجام می شود تا از ایجاد صف جلوگیری شود و تمامی میهمانان پس از ورود به جشنواره و ساختمان ها ردیابی می شوند.

بر اساس اعلام مسئولان جشنواره ونیز، تعداد بروشوهای کاغذی کاهش یافته و اطاعات عمدتا به صورت الکترونیکی در اختیار حاضران در جشنواره قرار می گیرد.

هفتاد و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز به عنوان اولین رویداد مهم سینمایی که پس از بحران جهانی کرونا به صورت فیزیکی برگزار می‌شود، از تاریخ دوم سپتامیر (۱۲ شهریور) با نمایش فیلم ایتالیایی «روابط» ساخته «دنیله لوکه‌تی» آغاز به کار خواهد کرد و تا ۱۲ سپتامبر ( ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ادامه خواهد داشت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر