سیدصالحی: باید در فوتبال ایران را تخته کنیم!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۲۸۱۶۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۵
۷۲۹
پیشکسوت فوتبال در مورد حضورش در سپاهان فصل بعد و سایر موارد صحبت کرد.

خبرگزاری ایلنا: سیدمهدی سیدصالحی در گفتگو با خبرنگار در خصوص شرایط سپاهان در آستانه بازی با پیکان اظهار داشت: سپاهان توانست مقابل شهر خودرو به یک پیروزی خوب برسد. شهر خودرو یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ بود و تا مقطعی از مدعیان قهرمانی محسوب می‌شد و حضور بختیاری زاده انگیزه و تلاش این تیم را بیشتر کرده و بردن این تیم اصلاً کار راحتی نیست ولی بازیکنان با انگیزه و روحیه بالا توانستند یک بازی خوب انجام داده و به پیروزی برسند. در بازی با پیکان هم سپاهان باید از فرصتی که برای کسب سهمیه دارد استفاده کند و 3 امتیاز را بگیرد. هر چند کار سختی دارد چرا که پیکان در خطر سقوط قرار دارد و بازی برایش حکم مرگ و زندگی دارد. از طرفی استرس این تیم هم بیشتر از سپاهان است. با توجه به بازی پیکان مقابل استقلال که دیدیدم باید بگویم کار سپاهان سخت است ولی امیدوارم دست پر خارج شوند.

وی در مورد نگرانی هواداران بابت فصل آینده سپاهان هم گفت: سپاهان یک باشگاه بزرگ است و انتظار هواداران همیشه از این تیم بالاست. بعد از رقتن آقای قلعه‌نویی بهترین تصمیم این بود که کار به دست میگوئل تکسیرا سپرده شود چرا که دو سال در سپاهان حضور دارد و با شرایط تیم و بازیکنان آشنایی کامل دارد. برای فصل بعد هم به نظرم بهتر است هرچه سریعتر تکلیف روشن شود و ما بعد از رقابت‌های لیگ بازی‌های آسیایی در پیش داریم و باشگاه هرچه سریعتر هم مدیرعامل را مشخص کند و هم سرمربی جدید را و همین بازی‌های آسیایی یک محک جدی برای سرمربی جدید است تا در میدان بزرگ محک بخورد و آماده فصل جدید شود.

پیشکسوت فوتبال در مورد اینکه هواداران سپاهان درخواست بازگشت بازیکنان سابق این تیم از جمله خودش و نویدکیا را داده‌اند هم توضیح داد: من خودم همیشه گفته‌ام یک سپاهانی‌ هستم و خدا را شکر می‌کنم نقشی ولو کوچک در چند قهرمانی این تیم داشتم. من در کارشناسی‌های تلویزیون که دعوت می‌شوم همیشه حق را گفته‌ام چرا که عقیده دارم پیشکسوت کارش کری خواندن نیست و این کار هواداران است. من سپاهان را خانه خودم می‌دانم و آماده هستم به این تیم کمک کنم ولی نظر مدیران باشگاه است که تمایلی به همکاری با من داشته باشند یا نه. اگر خواستند در خدمتم. در مورد نویدکیا هم باید بگویم نمی‌دانم او شرایط همکاری با سپاهان را دارد یا نه و اینکه اصلاً تمایل به این کار داشته باشد را خودش باید جواب دهد. مسائلی که در مورد مدرک مربیگری گفته می‌شود را خبر ندارم ولی از لحاظ تجربه باید بگویم نویدکیا شناسنامه فوتبال ایران و سپاهان است و باشگاه اگر با او برای آمدن به توافق رسید باید حمایت کند و اجازه دهد حتی شکست بخورد تا آبدیده شود و تجربه کسب کند. متاسفانه یک چرخه بسته سال‌ها در فوتبال ایران بوده و چند مربی سوای اینکه موفق بودند یا نه همیشه بین تیم‌ها جابجا می‌شدند و به نظرم باید به مربیان جوان اجازه ورود داده شود. در چند باشگاه این فصل چنین اتفاقی افتاد و نتیجه‌اش را هم دیدند. در اروپا هم رفته‌اند به این سمت که از مربیانی که در بدنه خود باشگاه بودند استفاده کنند و امثال لمپارد و سولسشیر و زیدان و پیرلو و... روی کار آمدند و این اتفاق خوبی است که در فوتبال ایران هم شاهدش باشیم.

سیدصالحی در پایان در مورد قرارداد ویلموتس که سوژه روز اخبار ورزشی است هم گفت: این یک فاجعه است که از سو مدیریت در فوتبال ایران می‌آید و فقط هم مختص به فدراسیون فوتبال نیست. به جز سپاهان همه باشگاه ها در حال حاضر بدهکار هستند و نگاه کنید پرونده شفر و برانکو و... هم دردسر ایجاد کرده چون ما تیم حقوقی قوی نداریم و قرارداد بستن بلد نیستیم. همیشه در پرونده شکایت خارجی ها طرف ایرانی شکست خورده است و این نشان از ضعف ما دارد. اگر ویلموتس 10 سال در ایران کار می کرد و تحول ایجاد می کرد و نتایج خوب می‌گرفت و یک قدم فوتبال ما را جلو برده بود می‌گفتیم این پول نوش جانش ولی برای 4 بازی که نتیجه شد شده باخت به بحرین و عراق این پول واقعاً فاجعه است. با 170 میلیارد تومان کلی کار مفید برای فوتبال پایه می‌شود انجام داد. اگر مجبور شویم این پول را پرداخت کنیم فوتبال ایران ورشکسته می‌شود و فکر می‌کنم باید در آن را تخته کنیم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو