ویسی: به اندازه تیم قهرمان امتیاز گرفتیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۲۸۳۵۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
۵۶۰
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: فکر کنم سپاهان سهمیه را گرفته و شاید با باختی که مقابل ما می‌دهد می‌تواند در بالای جدول بماند.

خبرگزاری فارس: به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپاهان اظهار داشت: مثل بازی‌های قبلی یک بازی سخت و سرنوشت ساز داریم. سرنوشت 9-8 تیم در بالا و پایین جدول به هفته آخر کشیده شد که ما هم جزو آنها هستیم. تمام تلاشمان را می‌کنیم که روند امتیازگیری را ادامه بدهیم و امیدواریم با یک بازی خوب و زیبا در یک بازی سرنوشت‌ساز تکلیف خودمان را روشن کنیم. ان‌شاءالله تیم خوب پیکان در جدول باقی بماند.

ویسی: به اندازه تیم قهرمان امتیاز گرفتیم

سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص اینکه سپاهان، تیم سابق او برای کسب سهمیه در این بازی حاضر می‌شود، عنوان کرد: اگر سپاهان تیمی بود که بی‌خیال بود، در آن صورت هم مشکل داشتیم. چون هیچ حساسیتی برایشان نداشت و استرس نداشتند. به هر حال آنها هم به خاطر سهمیه به اندازه ما استرس دارند. با هم مساوی هستیم، ما برای ماندن می‌جنگیم و آنها برای سهمیه گرفتن، ولی فکر کنم سپاهان سهمیه را گرفته و شاید با باختی که مقابل ما می‌دهد می‌تواند در بالای جدول بماند. برای ما مهم‌تر است که این بازی را ببریم، شناخت خوبی از سپاهان داریم و امیدوار هستیم نتیجه به نفع ما رقم بخورد.

وی در مورد اینکه پیکان در 7 هفته باختی نداشته است، عنوان کرد: ما به اندازه تیم قهرمان امتیاز گرفتیم. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید از هر 5 بازی حداقل 10 امتیاز بگیرد. ما از 7 بازی 13 امتیاز گرفتیم، یعنی اگر این روند را داشتیم، می‌توانستیم حتی سهمیه بگیریم، ولی شرایط این طور رقم خورد. امیدواریم فردا این روند را ادامه بدهیم و با دست پر از زمین خارج شویم.

ویسی در مورد اینکه چه پیش بینی از تیم‌های سقوط کننده دارد، اظهار داشت: نمی‌توانم بگویم کدام تیم سقوط می‌کند، می‌توانم بگویم پیکان سقوط نمی‌کند.

وی در مورد اینکه اگر پیکان سقوط نکند، فصل آینده به همکاری خودش با این تیم ادامه می‌دهد، گفت: هنوز صحبتی نشده، تمرکز ما فقط روی این است که تیم را نگه داریم. من یک مربی حرفه‌ای هستم و تا لحظه آخر کارم را ادامه می‌دهم. هر چه بعدا رقم بخورد برایم قابل احترام است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان افزود: یک تشکر ویژه از رسانه‌ها، مسئولان برگزاری مسابقات، داوران، هیأت فوتبال، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و همچنین ستاد مبارزه با کرونا داریم. به هر حال هفته آخر است، اگر خوبی و بدی از ما دیدید حلال کنید. اگر مصاحبه‌ای کردیم، حرفی به داوران یا هر کس دیگری زدیم به بزرگی خودتان ببخشید. امیدوارم لیگ آینده لیگ خیلی خوبی باشد. تماشاگران بتوانند به ورزشگاه‌ها بیایند و بازی‌ها را از نزدیک ببینند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر