قانون ممنوعیت جذب بازیکن خارجی تبعات دارد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۲۹۵۱۹
۰۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
۶۵۶
رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال اعتقاد دارد قانون این سازمان مبنی بر ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی، تبعاتی به دنبال خواهد داشت.

خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال اعتقاد دارد قانون این سازمان مبنی بر ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی، تبعاتی به دنبال خواهد داشت.

فریبرز محمودزاده درباره نحوه تصویب قانون ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی اظهار داشت: هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال باید این قانون را به عنوان رئیس مجمع تصویب کند. تاکنون کارشناسی‌ها در بدنه سازمان لیگ بوده و منتظر مصوبه هیئت‌رئیسه هستیم. ما در کمیته‌های مختلف مجری مصوبات هیئت‌رئیسه سازمان و فدراسیون فوتبال هستیم و منتظر می‌مانیم تا شاید چکش‌کاری شود.

وی درباره انتقادات از این قانون گفت: نظرات مختلفی وجود دارد که باید ببینیم قانون مد نظر چگونه در فدراسیون تصویب می‌شود. باید ببینیم نظرات مطرح شده توسط مربیان باشگاه‌ها، رسانه‌ها و کارشناسان چگونه ارسال خواهد شد.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درخصوص احتمال ممنوعیت عقد قرارداد با بازیکنان داخلی به صورت ریالی تصریح کرد: ریال پول رایج کشور ماست و می‌توان قانونی در این باره تصویب کرد. هر قانون مخالفان و موافقان زیادی دارد و باید ببینیم کفه تزارو به کدام سمت است. ما باید منافع ملی کشور را هم در نظر بگیریم. می‌دانیم منع جذب مربیان و بازیکنان خارجی تبعاتی دارد، اما باید ببینیم چگونه به این نکته رسیدیم و چه فرآیندی طی شده که سازمان لیگ حاضر شده به موضوع ورود کند.

محمودزاده با اشاره به وجود دلالی در فوتبال کشور بیان کرد: نباید از دلالی غافل شویم. همه می‌دانند اتفاقاتی در این رویه می‌افتد و دلالان گاهی در اوج بی‌عدالتی و بی‌انصافی، بازیکنی مصدوم را به تیمی می‌قبولانند. مدیران باشگاه گل‌گهر سیرجان، یک بازیکن را چند روز برای تست نگه داشتند و قراردادی امضا نشد، اما این پرونده در فیفا مطرح شده و می‌خواهند باشگاه را محکوم کنند. اینقدر برخی دلالان بلاهت به خرج می‌دهند و به باشگاه‌ها آسیب می‌زنند که باید موضوع را ریشه‌یابی کرد.

وی با بیان اینکه با ورود وزارتخانه‌های ورزش و اطلاعات، منافع عده‌ای به خطر می‌افتد، خاطرنشان کرد: در هر فضایی از جمله صادرات و واردات هم مشکلاتی وجود دارد. با این حال شک نکنید نهادهای ذی‌ربط می‌خواهند قوی عمل کنند و وارد موضوع می‌شوند.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ با اشاره به زمان مجاز تیم‌ها برای جذب بازیکن اظهار داشت: این زمان را به گونه‌ای طراحی کردیم که تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا آسیب نبینند. حضور بازیکن جدید در ادامه لیگ قهرمانان آسیا مجاز است و اسامی باید تا نهم یا دهم شهریور به AFC شوند. ما هم روز ششم شهریور را آغاز نقل و انتقالات اعلام کردیم تا نمایندگان ایران بتوانند بازیکن جدید بگیریم. ممکن است به هر دلیلی، دو ماه تا لیگ سال آینده وقفه ایجاد شود و ما به همین دلیل پایان نقل و انتقالات را روز 29 آبان اعلام کردیم که تیم‌های در هفته‌های ابتدایی مسابقات سال آینده بتوانند بازیکن بگیرند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
کالابرد_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
کالابرد_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر