بیانیه‌ کمیسیون امنیت ملی درباره اقدام امارات
۱۰۲۹۶۶۰
۰۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳
۱۳۱۵
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در بیانیه‌ای تصریح کرد: بی تردید ملت فلسطین و ملتهای آزاده منطقه در مقابل توافقنامه امارات با صهیونیست سکوت نخواهند کرد و آتش خشم امت اسلامی دامن حاکمان امارات را خواهد گرفت.

خبرگزاری فارس: کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجس مجلس شورای اسلامی به دنبال توافقنامه امارات با رژیم صهیونیستی به منظور عادی سازی روابط بیانیه‌‌ای صادر کرد.

متن بیانیه‌ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی توافقنامه امارات با رژیم صهیونیستی به منظور عادی سازی روابط به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در شرایطی که دولت تروریستی امریکا با طرح شکست خورده موسوم به معامله قرن بدنبال نابودی باقیمانده فلسطین است و رئیس جمهور تروریست آن کشور اراضی جولان سوریه را در فرمانی غیر قانونی به رژیم صهیونیستی ملحق کرده است؛

در حالی که رژیم جعلی اسرائیل بدنبال الحاق مابقی اراصی اشغالی بویژه کرانه باختری است؛

در وضعیتی که جامعه جهانی نسبت به یکجانبه گرایی امریکا و رژیم صهیونیستی انتقاد دارند؛

در شرایطی که رژیم اشغالگر قدس با مقاومت مردم فلسطین و ملتهای مقاوم منطقه به سراشیبی زوال و سقوط افتاده است و از ترس دست به اقدامات جنون آمیز می زند؛

متاسفانه حاکمان ابوظبی که معلوم نیست بر اساس کدام نقشه شوم صهیونیستی به قدرت رسیده اند, با نادیده گرفتن منافع ملت فلسطین و مصالح اسلامی و عربی، با اعلام توافق صلح با دشمن صهیونیستی ضربه دیگری را به آرمان فلسطین زدند و ننگ تاریخی دیگری بجای گذاشتند. این اقدام ابوظبی خیانت دیگری به آرمان مسلمانان و در درجه اول فلسطین است که با مخالفت جدی و گسترده همه آحاد مردم فلسطین و رهبران و گروههای فلسطینی مواجه گردیده و محکومیت گسترده جهان اسلام را بدنبال داشته است.

حاکمان ابوظبی نه فقط توافق صلح با اسرائیل را طراحی کرده اند بلکه در خیانتی آشکار بعنوان ابزار نفوذ و سلطه رژیم صهیونیستی در منطقه عمل کرده و زمینه ساز عادیسازی روابط این رژیم با برخی دیگر از کشورهای منطقه نیز شده اند و این به معنای سپردن مقدرات امت اسلامی به دست دشمنان است.

اقدام امارات یک طراحی برای خوش خدمتی انتخاباتی برای ترامپ میباشد.
حاکمان ابوظبی بدانند این توافق ننگین محتوم به شکست است و هزینه سنگینی برای این کشور دارد.

بی تردید ملت فلسطین و ملتهای آزاده منطقه در مقابل این اقدام سکوت نخواهند کرد و آتش خشم امت اسلامی دامن حاکمان امارات را خواهد گرفت.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اقدام ابوظبی را تهدید جدی برای منافع و امنیت منطقه دانسته و هشدار میدهد هر گونه پیامد منفی این توافق سازش را به حساب ابوظبی خواهد گذاشت. بی تردید هزینه چنین اقدامی برای حاکمان فریب خورده و نشسته در کاخهای شیشه ای بسیار سنگین خواهد بود.

آمریکای سلطه گر نیز بداند دست پنهانش در این اقدام کاملا مشهود است و این تلاش نافرجام سرعت خروج او از منطقه را بیشتر خواهد کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:10
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1399/06/02
امارات یک وجب است واعراب کلا خائن هستندوبادست خودشان دارندنابودمی شوند
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1399/06/02
روابط خارجی کشورها چه ربطی به شما داره؟ وقتی دیگران به شما میگن چرا تو امور داخلی کشورهای منطقه دخالت میکنین شما میگین به بقیه ربطی نداره
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1399/06/02
خخخخخ شما تو کاخ شیشه ای نشستین یا حاکمان ابوظبی!!بیابون رو برای مردمش بهشت کرده شما بهشت رو جهنمض کردید مال ملت رو به یغما بردید
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1399/06/02
آخه به ما چه ربطی داره شما نماینده مردم ایران هستید یا فلسطین عربهای وحشی بخدا مردم فلسطین وضعش از ما بهتره خحالت بکشید فکر ذکرمون شده فلسطین خدا از بیخ ریش کن کند فلسطینو
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1399/06/02
شما را بخدا بسه دیگه توی امارات مداخله نکنید آخه یه دوست واسه کشور بذاری
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1399/06/02
همش دو تا شهر داره . در 5 دقیقه اول الفاتحه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۳
شفا بگیریانشالله
Iran, Islamic Republic of
08:26 - 1399/06/03
اخه بەشما چە کاش ماهم مانند امارات بادنیا دوست بودیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج