راسل کرو در صدر باکس‌آفیس آمریکا
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۲۹۸۵۷
۰۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
۷۷۶
در حالی که آمریکا با بخش کوچکی از پرده‌های سینماهایش در حال فعالیت است، فیلم جدید راسل کرو با اقبال روبه‌رو شد و در همین حال یک فیلم بلاکباستری در چین امید را به گیشه برگرداند.

خبرگزاری مهر: در حالی که آمریکا با بخش کوچکی از پرده‌های سینماهایش در حال فعالیت است، فیلم جدید راسل کرو با اقبال روبه‌رو شد و در همین حال یک فیلم بلاکباستری در چین امید را به گیشه برگرداند.

راسل کرو در صدر باکس‌آفیس آمریکا

به نقل از هالیوود ریپورتر، بعد از ماه‌ها بسته ماندن سینماها، باکس آفیس آمریکا توانست بالاترین میزان فروش خود را در دوران پس از پاندمی تجربه کند.

سالن‌های سینما در فلوریدا، تگزاس، جورجیا و دیگر بخش‌های آمریکا که اجازه افتتاح دوباره را با راهبردهای ایمنی پیدا کرده‌اند، نخستین نمایش بزرگ سینمایی خود را از ماه مارس تاکنون تجربه کردند. فیلم «قاطی‌کرده» یا «نامتعادل» محصول سولستیس استودیوز با نقش‌آفرینی راسل کرو این نمایش بزرگ را رقم زد و توانست در ۱۸۲۳ سالن در آمریکای شمالی بزرگ‌ترین اکران از زمان آغاز پاندمی تا به حال را ثبت کند.

این فیلم در آخر هفته‌ای که به پایان رسید بیش از ۴ میلیون دلار فروخت که با توجه به وضعیت موجود، رقم نویدبخشی بود. در دوران عادی این رقم چیزی نیست که توجه جلب کند اما در حال حاضر فقط بخش کوچکی از بیش از ۶ هزار پرده سینما در سراسر کشور فعال هستند و برای بازارهای عظیمی از جمله نیویورک، کالیفرنیا و نیوجرزی هنوز تاریخ افتتاح دوباره‌ای اعلام نشده است.

بخش اعظمی از فروش «Unhinged» در دالاس، هیوستون، شیکاگو، آتلانتا و اورلاندو رقم خورد و سولستیس می‌خواهد تا آخر هفته آینده نمایش فیلم را به بیش از ۲۳۰۰ سینما در آمریکای شمالی گسترش بدهد. از یک طرف این فیلم رقیبی جدی ندارد اما از طرف دیگر استودیوهای دیگر و مالکان سالن‌های سینما هنوز نمی‌دانند مخاطبان چقدر مشتاق بازگشت هستند.

اما در بازار چین، بلاک‌باستر باکس آفیسی رسماً بازگشت. طی آخر هفته، فیلم حماسی جنگی چینی «هشتصد نفر» وارد سینماها شد و توانست حدود ۱۰۷ میلیون دلار بفروشد. این در حالی است که سینماهای چین هنوز به خاطر پاندمی با ظرفیت ۵۰ درصد فعالیت می‌کنند.

سینماها در چین از اواخر ژانویه بسته شدند و در هفته‌های اخیر به آرامی در حال افتتاح دوباره بوده‌اند. عملکرد بهتر از حد انتظار «هشتصد نفر» می‌تواند نشانه مثبت خوبی برای صنعت جهانی فیلم باشد که ضربه عظیمی از بسته شدن سینماها خورده است.

این فیلم که توسط گوان هو کارگردانی شده، توسط استودیوی خصوصی برادران هوایی با بودجه‌ای بیش از ۸۰ میلیون دلار تولید شده و یکی از جاه‌طلبانه‌ترین فیلم‌های جنگی ساخته شده در تاریخ چین است. فروش این فیلم در لوکیشن‌های آی‌مکس بسیار خوب و معادل با ۶.۷ میلیون دلار بود.

«هشتصد نفر» داستان یکی از بخش‌های اصلی جنگ چین و ژاپن را در سال ۱۹۳۷ روایت می‌کند. در برخوردی که در فیلم به تصویر کشیده می‌شود، گروهی از سربازان و مردم عادی که جمعاً در افسانه‌ها به‌عنوان «هشتصد قهرمان» شناخته می‌شوند، به مدت چهار روز جلوی امواجی از نیروهای ژاپنی ایستادگی کردند و اجازه دادند نیروهای اصلی چینی به سمت غربی کشور عقب‌نشینی و از آن بخش دفاع کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
کالابرد_فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر